Østlandsserien 2017/2018

RESULTATLISTER:
1. divisjon:
Resultatliste
2. divisjon: Avd. A | Avd. B
3. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D
4. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D | Avd. E. | Avd. F | Avd. G

OPPSETT:
1. divisjon
2. divisjon A 2. divisjon B
3. divisjon A 3. divisjon B 3. divisjon C 3. divisjon D
4. divisjon A 4. divisjon B 4. divisjon C 4. divisjon D 4. divisjon E 4. divisjon F 4. divisjon G

Alle oppsett er nå publisert. Klikk på lagnavnet for informasjon og kontaktinformasjon til lagleder.

1. divisjon Østlandsserien
Dato: 4/11 5/11 3/12 13/1 14/1 3/2 4/2 3/3 4/3
nr. Lagnavn Runde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4, 6 og 8
1 Vålerenga 3

Lagleder

Bertil Svendsen
92249294
bsvendsen82@gmail.com

10 2 3 4 5 6 7 8 9
2 SK 1911 2

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

9 1 10 3 4 5 6 7 8
3 Sarpsborg

Lagleder

Ole Kr. Førrisdahl
974 973 78
ole.k.forrisdahl@gmail.com

8 9 1 2 10 4 5 6 7
4 Hønefoss

Lagleder

Roger Østebø
41407410
roger@leiv-vidar.no

7 8 9 1 2 3 10 5 6
5 Moss 1

Lagleder

Svein Rishovd
94816322
store-ri@online.no

6 7 8 9 1 2 3 4 10
6 Drammens Tigers

Lagleder

Lars Hjelmås
93429044
Larshjelmaas@gmail.com

5 10 7 8 9 1 2 3 4
7 SOSS 1

Lagleder

Hans K. Harestad
40224520
hanskrogh@hotmail.com

4 5 6 10 8 9 1 2 3
8 OSS-andrelag 2

Lagleder

Martin Østtveit
95 33 50 95
spiker_martin@hotmail.com

3 4 5 6 7 10 9 1 2
9 Nordstrand 2

Lagleder

Bror Thanke
92647320
brort@online.no

2 3 4 5 6 7 8 10 1
10 Vålerenga 2

Lagleder

Brede Kvisvik
93247500
bredealexander84@gmail.com

1 6 2 7 3 8 4 9 5
2. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 13/1 14/1 4/2 3/3 4/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Nordstrand 6

Lagleder

Jussi Dyrnes
97653345
j.dyr@online.no

8 2 3 4 5 6 7
2 Modum 1

Lagleder

Per-Erik Evensen
97599107
per-erik.evensen@econpartner.no

7 1 8 3 4 5 6
3 Konnerud 1

Lagleder

Anders Nilsson Aure
41302037
anders@aure.name

6 7 1 2 8 4 5
4 OSS kvinner

Lagleder

Anastasia Edakina
47079241
anastasia.edakina@gmail.com

5 6 7 1 2 3 8
5 OSS voksne

Lagleder

Tommy Hansen
91330036
tommyahansen@gmail.com

4 8 6 7 1 2 3
6 Stjernen 1

Lagleder

Aslak Haanshus
97021815
aslakh@gmail.com

3 4 5 8 7 1 2
7 SK 1911 3

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

2 3 4 5 6 8 1
8 Nordstrand 5

Lagleder

Cornelius Kvendseth
41351493
cornelius.kvendseth@gmail.com

1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 13/1 14/1 4/2 3/3 4/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Nordstrand 4

Lagleder

Runar Mathisen
99315460
runar.mathisen@sft.no

8 2 3 4 5 6 7
2 Ullr

Lagleder

Rowan Wood
90695935
rowan.wood@rikstoto.no

7 1 8 3 4 5 6
3 Fredriksstad 1

Lagleder

Jon Anders Stabbetorp
41908311
Jon.Anders@stabbetorp.no

6 7 1 2 8 4 5
4 Bærum 1

Lagleder

Bjørn Haveland
91339939
Bjoernih@online.no

5 6 7 1 2 3 8
5 OSS senior

Lagleder

Torben Winther-Jensen
67531372
torben-winther.jensen@telenor.com

4 8 6 7 1 2 3
6 Strømmen 1

Lagleder

Steinar Sidselrud
48290719
steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no

3 4 5 8 7 1 2
7 Nittedal 1

Lagleder

Patrick Elphinstone
97646947
patrick.elphinstone@gmail.com

2 3 4 5 6 8 1
8 Nordstrand 3

Lagleder

Lars Johansen
95734430
lars.johansen@fastmail.com

1 5 2 6 3 7 4
3. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Stjernen 2

Lagleder

Kristoffer Gressli
46554422
gressli@hotmail.com

6 2 3 4 5
2 OSS hobby

Lagleder

Morten Rolstad
40639378
morten.rolstad@gmail.com

5 1 6 3 4
3 Vålerenga 4

Lagleder

Anders Ellbro
46894109
anders.ellbro@sporveien.com

4 5 1 2 6
4 Follo 1

Lagleder

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Moss 3

Lagleder

Kjeld Christensen
48024394
kjeldison1@gmail.com

2 3 4 6 1
6 Lillestrøm

Lagleder

Zdenek Barton
90913706
zdnkbrtn@gmail.com

1 4 2 5 3
3. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Stjernen 3

Lagleder

Erik Grindbakken
90578745
erikgrindy@hotmail.com

6 2 3 4 5
2 OSS kadett

Lagleder

May Brith Thowsen
97964086
mayb.thowsen@gmail.com

5 1 6 3 4
3 SOSS Selvaagbygg 2

Lagleder

Louis Sit
90525782
louissit@broadpark.no

4 5 1 2 6
4 Follo 2

Lagleder

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Moss 2

Lagleder

Jonatan M. Andersen
95976686
sjakkjonis@hotmail.com

2 3 4 6 1
6 Hønefoss 2

Lagleder

Roger Østebø
41407410
roger@leiv-vidar.no

1 4 2 5 3
3. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Hamar 1

Lagleder

Jan Ivar Ulekleiv
45662929
j.i.ulekleiv@gmail.com

6 2 3 4 5
2 Eidsvoll 1

Lagleder

Frode Aasgaard
95269734
frode.aasgaard74@gmail.com

5 1 6 3 4
3 Kampen 1

Lagleder

Jan Henrik Ytteborg
970 37 898
janhen@gmail.com

4 5 1 2 6
4 Vålerenga 5

Lagleder

Bjørn Nytrø
93452095
bjorn.nytro@sporveien.com

3 6 5 1 2
5 SK 1911 4

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

2 3 4 6 1
6 Groruddalen 1

Lagleder

Benjamin Fjellheim
94505049
benjaminfjellheim@hotmail.com

1 4 2 5 3
3. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Porsgrunn 1

Lagleder

Jarle Nlsen
47715551
jnilsen1970@gmail.com

6 2 3 4 5
2 Larvik

Lagleder

Thomas Gjerken Larsen
90961201
thogjer@online.no/thomas.g.larsen@dhl.com

5 1 6 3 4
3 Caissa

Lagleder

Pål Farmen
92818660
palfarmen@sfjbb.net

4 5 1 2 6
4 Tønsberg

Lagleder

Tor Inge Moseid
908 74 975
timoseid@icloud.com

3 6 5 1 2
5 Drammens 2

Lagleder

Håvard Aarvik-Hansen
98 14 64 61
hovard1999@gmail.com

2 3 4 6 1
6 Horten

Lagleder

Tom Richard Evensen
90918597
trichaev@gmail.com

1 4 2 5 3
4. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 2

Lagleder

Rolf Livendahl
97687051
rolf.livendahl@gmail.com

6 2 3 4 5
2 SK 1911 5

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

5 1 6 3 4
3 Indre Østfold

Lagleder

Eldin David
95085751
eldind@outlook.com

4 5 1 2 6
4 Follo 3

Lagleder

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Akademisk 2

Lagleder

Eirik Løveid
eriklveid@gmail.com

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Nes

Lagleder

Joshua Paul Schmidt
93676100
uiojps@icloud.com

6 2 3 4 5
2 Elverum

Lagleder

Jon Kåre Myrene
90127516
jonmyren@online.no

5 1 6 3 4
3 Kongsvinger

Lagleder

Christian Sandberg
99339810
christian.sandberg21@gmail.com

4 5 1 2 6
4 OSS lilleputt

Lagleder

Eyvind Larre
95124634
eyvind.larre@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Kirkegata

Lagleder

Rudolf Steinkellner
46764041
rudolf.steinkellner@gmail.com

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon c
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Hamar 2

Lagleder

Jan Ivar Ulekleiv
45662929
j.i.ulekleiv@gmail.com

6 2 3 4 5
2 Eidsvoll 2

Lagleder

Frode Aasgaard
95269734
frode.aasgaard74@gmail.com

5 1 6 3 4
3 Gjøvik 2

Lagleder

Jonas Berger
48308150
jonas.christoffer.berger@gmail.com

4 5 1 2 6
4 OSS katta

Lagleder

Eskil Ekeland Grønn
48144262
eskil0905@osloskolen.no

3 6 5 1 2
5 Nordstrand 8

Lagleder

Erlend Sæteren
90995038
erlend.saeteren@gmail.com

2 3 4 6 1
6 Groruddalen 3

Lagleder

Trond Nygaard
906 26 367
tro-ny2@online.no

1 4 2 5 3
4. divisjon d
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Konnerud 2

Lagleder

Anders Nilsson Aure
413 02 037
anders@aure.name

6 2 3 4 5
2 Kongsberg

Lagleder

Robert Sandveen
93213617
robert.sandven@gmail.com

5 1 6 3 4
3 Modum 2

Lagleder

Per-Erik Evensen
97599107
per-erik.evensen@econpartner.no

4 5 1 2 6
4 Bærum 2

Lagleder

Petter Dale
90 16 30 10
petter@italianhouse.no

3 6 5 1 2
5 Stjernen 4

Lagleder

Kristoffer Gressli
46554422
gressli@hotmail.com

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon E
nr. Lagnavn Dato: 5/11 14/1 4/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Kragerø

Lagleder

Truls R Jørgensen
91714450
truls.jorgensen@fiber.no

4 2 3
2 Klyve

Lagleder

Kjetil Grunnsund
91719162
kjetgrunn@hotmail.com

3 1 4
3 Porsgrunn

Lagleder

Jarle Nlsen
47715551
jnilsen1970@gmail.com

2 4 1
4 Eiker

Lagleder

Frode Skjemstad
95 40 40 32
frode.skjemstad@gmail.com

1 3 2
4. divisjon F
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 3

Lagleder

Per Øistein Nordtug
47663014
barsk91@hotmail.com

6 2 3 4 5
2 Vålerenga 6

Lagleder

Bjørn Nytrø
93452095
bjorn.nytro@sporveien.com

5 1 6 3 4
3 SK 1911 6

Lagleder

Johs. R. Kjeken
90 50 50 71
jrkjeken@online.no

4 5 1 2 6
4 OSS miniputt

Lagleder

Arne Sæle
92281478
arnesaele@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Nittedal 2

Lagleder

Patrick Elphinstone
97646947
patrick.elphinstone@gmail.com

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon G
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kampen 2

Lagleder

Asle Jørgensen
412 19 137
aslecato@online.no

6 WO 3 4 5
2 LAG TRUKKET 5 1 6 3 4
3 Gjøvik 1

Lagleder

Jonas Berger
48308150
jonas.christoffer.berger@gmail.com

4 5 1 WO 6
4 Nordstrand 7

Lagleder

Tom Brentebråten
91876915
tbrenteb@getmail.no

3 6 5 1 WO
5 Strømmen 2

Lagleder

Frank Olav Bruun
991 62 974
Frank.bruun@bym.oslo.kommune.no

WO 3 4 6 1
6 Groruddalen 2

Lagleder

Ove Johansen
97651369
ovejo1@online.no

1 4 WO 5 3

Se lagledere ved å klikke på lagets navn.