Tilbake

Eliteserien 2022-2023

Spilleplan

1. runde fredag 11. november 1800-2400
2. runde lørdag 12. november 1200-1800
3. runde søndag 13. november1000-1600
4. runde fredag 13. januar 1800-2400
5. runde lørdag 14. januar 1200-1800
6. runde søndag 15. januar 1000-1600
7. runde fredag 3. mars 1800-2400
8. runde lørdag 4. mars 1200-1800
9. runde søndag 5. mars 1000-1600

Alle kampene spilles i Oslo.

Sandakerveien 24C, Inngang D8.

Bergertabell

Lagene som har sitt nummer til venstre i ruten skal spille med hvit på førstebord. I første runde har laget med startnummer 1 hvit på førstebord mot laget med startnummer 10.

Resultater

Resultater http://tournamentservice.com/s...

Dato Hjemme Borte Sted
1 11. nov. 2022

SK 1911

Bergens

Oslo
1 11. nov. 2022

Nordstrand

Stavanger

Oslo
1 11. nov. 2022

Offerspill

Hell

Oslo
1 11. nov. 2022

Asker

Tromsø

Oslo
1 11. nov. 2022

OSS

Vålerenga

Oslo
2 12. nov. 2022

Nordstrand

SK 1911

Oslo
2 12. nov. 2022

Stavanger

Vålerenga

Oslo
2 12. nov. 2022

Bergens

Asker

Oslo
2 12. nov. 2022

Tromsø

Offerspill

Oslo
2 12. nov. 2022

Hell

OSS

Oslo
3 13. nov. 2022

OSS

Tromsø

Oslo
3 13. nov. 2022

Offerspill

Bergens

Oslo
3 13. nov. 2022

Vålerenga

Hell

Oslo
3 13. nov. 2022

SK 1911

Stavanger

Oslo
3 13. nov. 2022

Asker

Nordstrand

Oslo
4 13. jan. 2023

SK 1911

Asker

Oslo
4 13. jan. 2023

Nordstrand

Offerspill

Oslo
4 13. jan. 2023

Bergens

OSS

Oslo
4 13. jan. 2023

Tromsø

Vålerenga

Oslo
4 13. jan. 2023

Stavanger

Hell

Oslo
5 14. jan. 2023

Asker

Stavanger

Oslo
5 14. jan. 2023

Vålerenga

Bergens

Oslo
5 14. jan. 2023

Hell

Tromsø

Oslo
5 14. jan. 2023

OSS

Nordstrand

Oslo
5 14. jan. 2023

Offerspill

SK 1911

Oslo
6 15. jan. 2023

Asker

Offerspill

Oslo
6 15. jan. 2023

SK 1911

OSS

Oslo
6 15. jan. 2023

Nordstrand

Vålerenga

Oslo
6 15. jan. 2023

Bergens

Hell

Oslo
6 15. jan. 2023

Stavanger

Tromsø

Oslo
7 3. mar. 2023

Offerspill

Stavanger

Oslo
7 3. mar. 2023

Tromsø

Bergens

Oslo
7 3. mar. 2023

OSS

Asker

Oslo
7 3. mar. 2023

Vålerenga

SK 1911

Oslo
7 3. mar. 2023

Hell

Nordstrand

Oslo
8 4. mar. 2023

Offerspill

OSS

Oslo
8 4. mar. 2023

Asker

Vålerenga

Oslo
8 4. mar. 2023

SK 1911

Hell

Oslo
8 4. mar. 2023

Nordstrand

Tromsø

Oslo
8 4. mar. 2023

Stavanger

Bergens

Oslo
9 5. mar. 2023

Bergens

Nordstrand

Oslo
9 5. mar. 2023

Tromsø

SK 1911

Oslo
9 5. mar. 2023

Hell

Asker

Oslo
9 5. mar. 2023

Vålerenga

Offerspill

Oslo
9 5. mar. 2023

OSS

Stavanger

Oslo