Tilbake

Eliteserien 2021-2022

Spilleplan
1. runde fredag 29. oktober 1800-2400
2. runde lørdag 30. oktober 1200-1800
3. runde søndag 31. oktober 1000-1600
4. runde fredag 4. februar 1800-2400
5. runde lørdag 5. februar 1200-1800
6. runde søndag 6. februar 1000-1600
7. runde fredag 4. mars 1800-2400
8. runde lørdag 5. mars 1200-1800
9. runde søndag 6. mars 1000-1600

Første helg 29. – 31. oktober 2021:
Alta, Tromsø, Offerspill og Asker spiller i Tromsø
De øvrige lagene spiller i Oslo

Andre helg 4. – 6. februar 2022:
Asker, Stavanger, Bergens og Vålerenga spiller i Stavanger
De øvrige lagene spiller i Oslo

Tredje helg 4. – 6. mars 2022:
Alle lagene spiller i Oslo

Resultater

Resultater finner dere her i Turneringsservice.

Dato Hjemme Borte Sted
1 29. okt. 2021

Bergens

SOSS

1 29. okt. 2021

Stavanger

Nordstrand

1 29. okt. 2021

Tromsø

Offerspill

Tromsø
1 29. okt. 2021

Vålerenga

SK 1911

1 29. okt. 2021

Alta

Asker

Tromsø
2 30. okt. 2021

Nordstrand

Bergens

2 30. okt. 2021

SOSS

Vålerenga

2 30. okt. 2021

SK 1911

Stavanger

2 30. okt. 2021

Alta

Tromsø

Tromsø
2 30. okt. 2021

Asker

Offerspill

Tromsø
3 31. okt. 2021

Tromsø

Asker

Tromsø
3 31. okt. 2021

Offerspill

Alta

Tromsø
3 31. okt. 2021

Vålerenga

Nordstrand

3 31. okt. 2021

Bergens

SK 1911

3 31. okt. 2021

Stavanger

SOSS

4 4. feb. 2022

Stavanger

Bergens

Stavanger
4 4. feb. 2022

Asker

Vålerenga

Stavanger
4 4. feb. 2022

Nordstrand

Alta

Oslo
4 4. feb. 2022

SOSS

Tromsø

Oslo
4 4. feb. 2022

SK 1911

Offerspill

Oslo
5 5. feb. 2022

Offerspill

SOSS

Oslo
5 5. feb. 2022

Tromsø

Nordstrand

Oslo
5 5. feb. 2022

Alta

SK 1911

Oslo
5 5. feb. 2022

Vålerenga

Bergens

Stavanger
5 6. feb. 2022

Asker

Stavanger

Stavanger
6 6. feb. 2022

Stavanger

Vålerenga

Stavanger
6 6. feb. 2022

Bergens

Asker

Stavanger
6 6. feb. 2022

Offerspill

Nordstrand

Oslo
6 6. feb. 2022

SOSS

Alta

Oslo
6 6. feb. 2022

SK 1911

Tromsø

Oslo
7 4. mar. 2022

Nordstrand

SOSS

Oslo
7 4. mar. 2022

Vålerenga

Offerspill

Oslo
7 4. mar. 2022

Asker

SK 1911

Oslo
7 4. mar. 2022

Tromsø

Bergens

Oslo
7 4. mar. 2022

Alta

Stavanger

Oslo
8 5. mar. 2022

Asker

Nordstrand

Oslo
8 5. mar. 2022

Stavanger

Tromsø

Oslo
8 5. mar. 2022

Bergens

Offerspill

Oslo
8 5. mar. 2022

Vålerenga

Alta

Oslo
8 5. mar. 2022

SK 1911

SOSS

Oslo
9 6. mar. 2022

Alta

Bergens

Oslo
9 6. mar. 2022

Tromsø

Vålerenga

Oslo
9 6. mar. 2022

Offerspill

Stavanger

Oslo
9 6. mar. 2022

Nordstrand

SK 1911

Oslo
9 6. mar. 2022

SOSS

Asker

Oslo