Tilbake

Østlandsserien 2021-2022

RESULTATLISTER

1. divisjon: Resultatliste
2. divisjon: Avd. A | Avd. B
3. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D
4. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D
5. divisjon: Avd. A | Avd. B


Klikk på lagnavn for å se lagleder

Dato Hjemme Borte Sted
1 30. okt. 2021

Akademisk

Drammen Tigers

Oslo
1 30. okt. 2021

Moss 1

Fredriksstad 1

Moss
1 30. okt. 2021

Tønsberg

Bærum 1 Boligutvikling

Tønsberg
1 30. okt. 2021

Hønefoss

Stjernen 1

Hønefoss
1 30. okt. 2021

OSS 1

OSS 2 andrelag

Oslo
2 31. okt. 2021

Akademisk

Moss 1

Oslo
2 31. okt. 2021

Stjernen 1

OSS 1

Oslo
2 31. okt. 2021

Bærum 1 Boligutvikling

Hønefoss 1

Jong skole, Sandvika
2 31. okt. 2021

Fredriksstad 1

Tønsberg

Fredrikstad
2 31. okt. 2021

Drammen Tigers

OSS 2 andrelag

Drammen
1 31. okt. 2021

Sarpsborg

Nittedal

Sarpsborg
1 31. okt. 2021

Porsgrunn 2

Nordstrand 2

Porsgrunn
1 31. okt. 2021

Gjøvik 1

Indre Østforld

Gjøvik
1 31. okt. 2021

Bærum 3 IM Dahl

Lillestrøm

Jong skole, Sandvika
1 31. okt. 2021

Nordstrand 3

Nordstrand 4

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
1 31. okt. 2021

Porsgrunn 1

Vålerenga 2

Porsgrunn
1 31. okt. 2021

Konnerud Tempo 1

Strømmen 1

Drammen
1 31. okt. 2021

Bærum 2 Krutt

SK 1911 2

Jong skole, Sandvika
1 31. okt. 2021

Jessheim

1 31. okt. 2021

Kongsvinger 1

Eidsvoll

Kongsvinger
1 31. okt. 2021

Elverum

SOSS 2

Elverum
1 31. okt. 2021

SK 1911 3

Hønefoss 2

Oslo
1 31. okt. 2021

Offerspill 2

OSS 4 kvinner

Oslo
1 31. okt. 2021

Stjernen 3

Follo 1

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
1 31. okt. 2021

Vålerenga 3

Fredriksstad 2

Oslo
1 31. okt. 2021

Offerspill 3

Sorte Bønder

Oslo
1 31. okt. 2021

Moss 2

OSS 3

Moss
1 31. okt. 2021

Eiker 1

Eiker
1 31. okt. 2021

Modum

Strømmen 2

Modum
1 31. okt. 2021

Stjernen 2 Bad Bishop

Groruddalen 1

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
1 31. okt. 2021

Eiker 2

Kragerø

Eiker
1 31. okt. 2021

Konnerud Tempo 2

Caissa

Drammen
1 31. okt. 2021

Porsgrunn 3

Kirkegata

Porsgrunn
1 31. okt. 2021

Gjøvik 2

1 31. okt. 2021

Kongsvinger 2

Kampen

Kongsvinger
1 31. okt. 2021

Vålerenga 4

Groruddalen 2

Oslo
1 31. okt. 2021

Gjøvik 3

Stjernen 4

Gjøvik
1 31. okt. 2021

Offerspill 4

Nordstrand 5

Oslo
1 31. okt. 2021

Bærum 5 Sjakk1.no

Groruddalen 3

Jong skole, Sandvika
1 31. okt. 2021

Nes

Fredriksstad 3

Årnes
1 31. okt. 2021

Offerspill 5

OSS 5 hobby

Oslo
1 31. okt. 2021

Bærum 4 Cafe Hygge

Follo 2

Jong skole, Sandvika
1 31. okt. 2021

Dragulf 3

NTG
1 31. okt. 2021

Offerspill 7

Asker 2

Oslo
1 31. okt. 2021

Bærum 6 Jongsters

Dragulf 2

Jong skole, Sandvika
1 31. okt. 2021

Dragulf 1

1 31. okt. 2021

Offerspill 6

Asker 3

Oslo
1 31. okt. 2021

Ledig plass

Follo 3

Oslo
3 5. des. 2021

Moss 1

Drammen Tigers

Moss
3 5. des. 2021

Tønsberg

Akademisk

Tønsberg
3 5. des. 2021

Hønefoss 1

Fredriksstad 1

Hønefoss
3 5. des. 2021

OSS 1

Bærum 1 Boligutvikling

Oslo
3 5. des. 2021

OSS 2 andrelag

Stjernen 1

Oslo
2 5. des. 2021

Sarpsborg

Porsgrunn 2

Sarpsborg
2 5. des. 2021

Indre Østfold

Bærum 3 IM Dahl

Askim
2 5. des. 2021

Nordstrand 2

Gjøvik 1

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
2 5. des. 2021

Nittedal

Lillestrøm

Nittedal
2 5. des. 2021

Nordstrand 3

Porsgrunn 1

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
2 5. des. 2021

Strømmen 1

Bærum 2 Krutt

Strømmen
2 5. des. 2021

Vålerenga 2

Konnerud Tempo 1

Oslo
2 5. des. 2021

Nordstrand 4

SK 1911 2

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
2 5. des. 2021

Jessheim

Kongsvinger 1

Jessheim
2 5. des. 2021

Eidsvoll

Elverum

Eidsvoll
2 5. des. 2021

SOSS 2

2 5. des. 2021

SK 1911 3

Offerspill 2

Oslo
2 5. des. 2021

OSS 4 kvinner

Stjernen 3

Oslo Schakselskap
2 5. des. 2021

Hønefoss 2

Follo 1

Hønefoss
2 5. des. 2021

Vålerenga 3

Offerspill 3

Oslo
2 5. des. 2021

Sorte Bønder

Moss 2

Oslo
2 5. des. 2021

Fredriksstad 2

OSS 3

Fredrikstad
2 5. des. 2021

Eiker 1

Modum

Eiker
2 5. des. 2021

Strømmen 2

Stjernen 2 Bad Bishop

Strømmen
2 5. des. 2021

Groruddalen 1

2 5. des. 2021

Eiker 2

Konnerud Tempo 2

Eiker
2 5. des. 2021

Caissa

Porsgrunn 3

Sandefjord
2 5. des. 2021

Kragerø

Kirkegata

2 5. des. 2021

Gjøvik 2

Kongsvinger 2

Gjøvik
2 5. des. 2021

Kampen

Vålerenga 4

Oslo
2 5. des. 2021

Groruddalen 2

2 5. des. 2021

Gjøvik 3

Offerspill 4

Gjøvik
2 5. des. 2021

Nordstrand 5

Bærum 5 Sjakk1.no

2 5. des. 2021

Stjernen 4

Groruddalen 3

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
2 5. des. 2021

Nes

Offerspill 5

Årnes
2 5. des. 2021

OSS 5 hobby

Bærum 4 Cafe Hygge

Oslo
2 5. des. 2021

Fredriksstad 3

Follo 2

Fredrikstad
2 5. des. 2021

Dragulf 3

Offerspill 7

NTG
2 5. des. 2021

Asker 2

Bærum 6 Jongsters

Asker
2 5. des. 2021

Dragulf 2

2 5. des. 2021

Dragulf 1

Offerspill 6

NTG
2 5. des. 2021

Asker 3

Ledig plass

Asker
2 5. des. 2021

Follo 3

4 8. jan. 2022

Akademisk

Hønefoss 1

Oslo
4 8. jan. 2022

Moss 1

Tønsberg

Moss
4 8. jan. 2022

Bærum 1 Boligutvikling

OSS 2 andrelag

Jong skole, Sandvika
4 8. jan. 2022

Fredriksstad 1

OSS 1

Fredrikstad
4 8. jan. 2022

Drammen Tigers

Stjernen 1

Drammen
3 8. jan. 2022

Porsgrunn 2

Nittedal

Porsgrunn
3 8. jan. 2022

Gjøvik 1

Sarpsborg

Gjøvik
3 8. jan. 2022

Bærum 3 IM Dahl

Nordstrand 2

Jong skole, Sandvika
3 8. jan. 2022

Lillestrøm

Indre Østforld

Lillestrøm
3 8. jan. 2022

Porsgrunn 1

Nordstrand 4

Porsgrunn
3 8. jan. 2022

Konnerud Tempo 1

Nordstrand 3

Drammen
3 8. jan. 2022

Bærum 2 Krutt

Vålerenga 2

Jong skole, Sandvika
3 8. jan. 2022

SK 1911 2

Strømmen 1

Oslo
5 9. jan. 2022

Tønsberg

Drammen Tigers

Tønsberg
5 9. jan. 2022

Hønefoss 1

Moss 1

Hønefoss
5 9. jan. 2022

OSS 1

Akademisk

Oslo Schakselskap
5 9. jan. 2022

OSS 2 andrelag

Fredriksstad 1

Oslo Schakselskap
5 9. jan. 2022

Stjernen 1

Bærum 1 Boligutvikling

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
4 9. jan. 2022

Sarpsborg

Bærum 3 IM Dahl

Sarpsborg
4 9. jan. 2022

Porsgrunn 2

Gjøvik 1

Porsgrunn
4 9. jan. 2022

Nordstrand 2

Lillestrøm

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
4 9. jan. 2022

Nittedal

Indre Østforld

Nittedal
4 9. jan. 2022

Nordstrand 3

Bærum 2 Krutt

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
4 9. jan. 2022

Porsgrunn 1

Konnerud Tempo 1

Porsgrunn
4 9. jan. 2022

Vålerenga 2

SK 1911 2

Oslo
4 9. jan. 2022

Nordstrand 4

Strømmen 1

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
3 9. jan. 2022

Kongsvinger 1

3 9. jan. 2022

Elverum

Jessheim

Elverum
3 9. jan. 2022

SOSS 2

Eidsvoll

Oslo
3 9. jan. 2022

Offerspill 2

Hønefoss 2

Oslo
3 9. jan. 2022

Stjernen 3

SK 1911 3

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
3 9. jan. 2022

Follo 1

OSS 4 kvinner

Ås
3 9. jan. 2022

Offerspill 3

Fredriksstad 2

Oslo
3 9. jan. 2022

Moss 2

Vålerenga 3

Moss
3 9. jan. 2022

OSS 3

Sorte Bønder

Oslo Schakselskap
3 9. jan. 2022

Modum

3 9. jan. 2022

Stjernen 2 Bad Bishop

Eiker 1

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
3 9. jan. 2022

Groruddalen 1

Strømmen 2

Oslo
3 9. jan. 2022

Konnerud Tempo 2

Kragerø

Drammen
3 9. jan. 2022

Porsgrunn 3

Eiker 2

Porsgrunn
3 9. jan. 2022

Kirkegata

Caissa

Oppegård
3 9. jan. 2022

Kongsvinger 2

3 9. jan. 2022

Vålerenga 4

Gjøvik 2

Oslo
3 9. jan. 2022

Groruddalen 2

Kanpen

Oslo
3 9. jan. 2022

Offerspill 4

Stjernen 4

Oslo
3 9. jan. 2022

Bærum 5 Sjakk1.no

Gjøvik 3

Jong skole, Sandvika
3 9. jan. 2022

Groruddalen 3

Nordstrand 5

Oslo
3 9. jan. 2022

Offerspill 5

Fredriksstad 3

Oslo
3 9. jan. 2022

Bærum 4 Cafe Hygge

Nes

Jong skole, Sandvika
3 9. jan. 2022

Follo 2

OSS 5 hobby

Ås
3 9. jan. 2022

Offerspill 7

3 9. jan. 2022

Bærum 6 Jongsters

Dragulf 3

Jong skole, Sandvika
3 9. jan. 2022

Dragulf 2

Asker 2

NTG
3 9. jan. 2022

Offerspill 6

3 9. jan. 2022

Ledig plass

Dragulf 1

Oslo
3 9. jan. 2022

Follo 3

Asker3

Ås
6 5. feb. 2022

Akademisk

OSS 2 andrelag

Oslo
6 5. feb. 2022

Moss 1

OSS 1

Moss
6 5. feb. 2022

Tønsberg

Hønefoss 1

Tønsberg
6 5. feb. 2022

Fredriksstad 1

Stjernen 1

Fredrikstad
6 5. feb. 2022

Drammen Tigers

Bærum 1 Boligutvikling

Drammen
4 5. feb. 2022

Eidsvoll

4 5. feb. 2022

Strømmen 2

4 5. feb. 2022

Kampen

4 5. feb. 2022

Asker 2

4 5. feb. 2022

Asker 3

7 6. feb. 2022

Hønefoss 1

Drammen Tigers

Hønefoss
7 6. feb. 2022

OSS 1

Tønsberg

Oslo Schakselskap
7 6. feb. 2022

OSS 2 andrelag

Moss 1

Oslo Schakselskap
7 6. feb. 2022

Stjernen 1

Akademisk

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
7 6. feb. 2022

Bærum 1 Boligutvikling

Fredriksstad 1

Jong skole, Sandvika
5 6. feb. 2022

Gjøvik 1

Nittedal

Gjøvik
5 6. feb. 2022

Bærum 3 IM Dahl

Porsgrunn 2

Jong skole, Sandvika
5 6. feb. 2022

Lillestrøm

Sarpsborg

Lillestrøm
5 6. feb. 2022

Indre Østfold

Nordstrand 2

Askim
5 6. feb. 2022

Konnerud Tempo 1

Nordstrand 4

Drammen
5 6. feb. 2022

Bærum 2 Krutt

Porsgrunn 1

Jong skole, Sandvika
5 6. feb. 2022

SK 1911 2

Nordstrand 3

Oslo
5 6. feb. 2022

Strømmen 1

Vålerenga 2

Strømmen
4 6. feb. 2022

Jessheim

SOSS 2

Jessheim
4 6. feb. 2022

Kongsvinger 1

Elverum

Kongsvinger
5 6. feb. 2022

Elverum

4 6. feb. 2022

SK 1911 3

Follo 1

Oslo
4 6. feb. 2022

Offerspill 2

Stjernen 3

Oslo
4 6. feb. 2022

Hønefoss 2

OSS 4 kvinner

Hønefoss
4 6. feb. 2022

Vålerenga 3

OSS 3

Oslo
4 6. feb. 2022

Offerspill 3

Moss 2

Oslo
4 6. feb. 2022

Fredriksstad 2

Sorte Bønder

Fredrikstad
4 6. feb. 2022

Eiker 1

Groruddalen 1

Eiker
4 6. feb. 2022

Modum

Stjernen 2 Bad Bishop

Modum
4 6. feb. 2022

Eiker 2

Kirkegata

Eiker
4 6. feb. 2022

Konnerud Tempo 2

Porsgrunn 3

Drammen
4 6. feb. 2022

Kragerø

Caissa

Kragerø klubblokaler
4 6. feb. 2022

Gjøvik 2

Groruddalen 2

Gjøvik
4 6. feb. 2022

Kongsvinger 2

Vålerenga 4

Kongsvinger
5 6. feb. 2022

Vålerenga 4

4 6. feb. 2022

Gjøvik 3

Groruddalen 3

Gjøvik
4 6. feb. 2022

Offerspill 4

Bærum 5 Sjakk1.no

Oslo
4 6. feb. 2022

Stjernen 4

Nordstrand 5

Oslo
5 6. feb. 2022

Nordstrand 5

Gjøvik 3

4 6. feb. 2022

Nes

Follo 2

Årnes
4 6. feb. 2022

Offerspill 5

Bærum 4 Cafe Hygge

Oslo
4 6. feb. 2022

Fredriksstad 3

OSS 5 hobby

Fredrikstad
4 6. feb. 2022

Dragulf 3

Dragulf 2

NTG
4 6. feb. 2022

Offerspill 7

Bærum 6 Jongsters

Oslo
5 6. feb. 2022

Bærum 6 Jongsters

5 6. feb. 2022

Dragulf 2

Offerspill 7

NTG
4 6. feb. 2022

Dragulf 1

Follo 3

NTG
4 6. feb. 2022

Offerspill 6

Ledig plass

Oslo
5 6. feb. 2022

Ledig plass

8 5. mar. 2022

Akademisk

Bærum 1 Boligutvikling

Oslo
8 5. mar. 2022

Moss 1

Stjernen 1

Moss
8 5. mar. 2022

Tønsberg

OSS 2 andrelag

Tønsberg
8 5. mar. 2022

Hønefoss 1

OSS 1

Hønefoss
8 5. mar. 2022

Drammen Tigers

Fredriksstad 1

Drammen
6 5. mar. 2022

Sarpsborg

Indre Østforld

Sarpsborg
6 5. mar. 2022

Porsgrunn 2

Lillestrøm

Porsgrunn
6 5. mar. 2022

Gjøvik 1

Bærum 3 IM Dahl

Gjøvik
6 5. mar. 2022

Nittedal

Nordstrand 2

Nittedal
6 5. mar. 2022

Nordstrand 3

Strømmen 1

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
6 5. mar. 2022

Porsgrunn 1

SK 1911 2

Porsgrunn
6 5. mar. 2022

Konnerud Tempo 1

Bærum 2 Krutt

Drammen
6 5. mar. 2022

Nordstrand 4

Vålerenga 2

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
9 6. mar. 2022

OSS 1

Drammen Tigers

Oslo Schakselskap
9 6. mar. 2022

OSS 2 andrelag

Hønefoss 1

Oslo Schakselskap
9 6. mar. 2022

Stjernen 1

Tønsberg

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
9 6. mar. 2022

Bærum 1 Boligutvikling

Moss 1

Jong skole, Sandvika
9 6. mar. 2022

Fredriksstad 1

Akademisk

Fredrikstad
7 6. mar. 2022

Bærum 3 IM Dahl

Nittedal

Jong skole, Sandvika
7 6. mar. 2022

Lillestrøm

Gjøvik 1

Lillestrøm
7 6. mar. 2022

Indre Østfold

Porsgrunn 2

Askim
7 6. mar. 2022

Nordstrand 2

Sarpsborg

Lambertseter gård, Langbølgen 2C, Oslo
7 6. mar. 2022

Bærum 2 Krutt

Nordstrand 4

Jong skole, Sandvika
7 6. mar. 2022

SK 1911 2

Konnerud Tempo 1

Oslo
7 6. mar. 2022

Strømmen 1

Porsgrunn 1

Strømmen
7 6. mar. 2022

Vålerenga 2

Nordstrand 3

Oslo
5 6. mar. 2022

SOSS 2

Kongsvinger 1

Oslo
5 6. mar. 2022

Eidsvoll

Jessheim

Eidsvoll
5 6. mar. 2022

Stjernen 3

Hønefoss 2

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgt. 11 Oslo
5 6. mar. 2022

Follo 1

Offerspill 2

Ås
5 6. mar. 2022

OSS 4 kvinner

SK 1911 3

Oslo Schakselskap
5 6. mar. 2022

Moss 2

Fredriksstad 2

Moss
5 6. mar. 2022

OSS 3

Offerspill 3

Oslo Schakselskap
5 6. mar. 2022

Sorte Bønder

Vålerenga 3

Oslo
5 6. mar. 2022

Stjernen 2 Bad Bishop

-

Sjakklubben Stjernen, Seilduksgata 11 Oslo
5 6. mar. 2022

Groruddalen 1

Modum

Oslo
5 6. mar. 2022

Strømmen 2

Eiker 1

Strømmen
5 6. mar. 2022

Porsgrunn 3

Kragerø

Porsgrunn
5 6. mar. 2022

Kirkegata

Konnerud Tempo 2

Oppegård
5 6. mar. 2022

Caissa

Eiker 2

Sandefjord
5 6. mar. 2022

Groruddalen 2

Kongsvinger 2

Oslo
5 6. mar. 2022

Kampen

Gjøvik 2

Oslo
5 6. mar. 2022

Bærum 5 Sjakk1.no

Stjernen 4

Jong skole, Sandvika
5 6. mar. 2022

Groruddalen 3

Offerspill 4

Oslo
5 6. mar. 2022

Bærum 4 Cafe Hygge

Fredriksstad 3

Jong skole, Sandvika
5 6. mar. 2022

Follo 2

Offerspill 5

Ås
5 6. mar. 2022

OSS 5 hobby

Nes

Oslo Schakselskap
5 6. mar. 2022

Asker 2

Dragulf 3

Asker
5 6. mar. 2022

Follo 3

Offerspill 6

Ås
5 6. mar. 2022

Asker 3

Dragulf 1

Asker