Styrer og utvalg Ungdommens Sjakkforbund (USF)

Valgt av årsmøtet

Mandat/instruks

Informasjon

Forbundsstyret USFs lover § 9 og 11 Referater
Disiplinærutvalget USFs disiplinærreglement
Valgkomiteen
Revisorer
USFs reiseutjevningsfond Statutter

Utnevnt av Forbundsstyret

Jenteutvalget  Instruks
Uttakingskomitéen  Instruks  og uttakskriterier
Ungdommens sjakkfond  Statutter

Forbundsstyret 2020/2021 – referater

Leder
Eyvind Larre
OSSU
eyvind.larre@gmail.com
Nestleder Petter Dale, Bærum SSU petter@italianhouse.no
Økonomiansvarlig Andreas Fossan andreas.fossan@hotmail.com
Turneringssjef* Lasse Ø. Løvik, Stavanger SKU loviklasse@gmail.com
Styremedlem Malgorzata Kopaczek-Styczen, Frøya SKU malgorzata@kopaczek.pl
Styremedlem Marte B. Kyrkjebø, Stavanger SKU marte.kyrkjebo@gmail.com
Styremedlem Abyl Kizatbay, Stavanger SKU abylk007@gmail.com
Varamedlem Bjørn Robert Unhjem, Molde SKU
Varamedlem Mia Norvoll, Alta SKU
Varamedlem Anders Aure, Konnerud SKU

Disiplinærutvalget 2020/2021 disiplinærreglement

Leder Pål Nordquelle paal.nordquelle@gmail.com
Medlemmer Roar Nærheim roar.naerheim@lyse.net
Reidar Helliesen

Valgkomite 2020/2021

Leder Tatyana Martynova, Nordstrand SKU tatyana.martynova@gmail.com
Medlemmer Benjamin Arvola Notkevitch, Tromsø SKU bnotkevich@hotmail.com
Ole Valaker, Søråshøgda SSK ole.valaker@gmail.com

Revisorer 2020/2021

Benjamin Haldorsen, Bergens SKU benjamin.haldorsen@hotmail.com
Per-Arvid Jakobsen, Hå SS 926 17 652 Per-Arvid.Jakobsen@statkart.no
Vara Ole Kristian Førrisdahl ole.k.forrisdahl@hiof.no
Vara Øyvind Bentsen bbcanary@frisurf.no

USFs reiseutjevningsfond 2020/2021 – Statutter

Leder Anniken Vestby, Tromsø SKU 978 46 905 annikenvestby@yahoo.n
Medlem USFs turneringssjef
Arne Unneland, Aalesunds SKU

Utnevnt av Forbundsstyret 2019/2020

Jenteutvalget 2019/2020 – Instruks

Leder Marte B. Kyrkjebø, Stavanger SKU marte.kyrkjebo@gmail.com
Medlem Andreas Fossan, Stavanger SKU andreas.fossan@hotmail.com
Medlem Maud Rødsmoen, OSSU maudr@stud.ntnu.no
. . . .

Uttakskomitéen 2019/2020 – Instruks og uttakskriterier

Leder USFs turneringssjef loviklasse@gmail.com
Medlemmer Anders Hobber andehobb@hotmail.com
Ramona Mork ramonagrotle@hotmail.com

Ungdommens sjakkfond 2020/2021 – statutter

Leder USFs styreleder
Medlem USFs kasserer
Medlem USFs turneringssjef