Sjakkontoret

Sjakkontoret er navet som koordinerer norsk sjakks aktiviteter og utvikling

Presse Kontakt

Geir Nesheim

Pressefoto
Logoer

Kontorets aktiviteter

Sjakkontoret er delt mellom Norges Sjakkforbund og Ungdommens Sjakkforbund. Kontoret sørger for det meste av forbundenes daglige drift, foruten bistand med råd og dåd, i første rekke overfor klubber, kretser og enkeltmedlemmer. De viktigste gjøremål består av medlemsregistrering, administrasjon av turneringsaktivitet, regnskap med mer.

Komme seg til Sjakkontoret

Kontoret ligger nord i Oslo ved Torshov/Sagene, adresse Sandakerveien 24 C, inngang D8. Ankomst med buss 20, 37 og 54 (Arendalsgata), samt trikkene 11, 12 og 13 (Torshov). Se kart over området her.


Vis større kart

Henvendelser

Norges Sjakkforbund Ungdommens Sjakkforbund
Adresse: Sandakerveien 24 C, 0473 Oslo Adresse: Sandakerveien 24 C, 0473 Oslo
E-post: nsf@sjakk.no E-post: usf@sjakk.no
Hjemmeside Hjemmeside
Telefon: 22 15 12 41 Telefon: 22 15 12 41
Orgnr: 971 286 474 Orgnr: 971 286 466

Kontortid

Ordinær kontortid mandag til fredag kl. 0900-1500, eller etter avtale.


Morten L. Madsen
mobil:
930 27 629
morten@sjakk.no
President i NSF

Geir Nesheim
direktenummer:
21 60 81 24
mobil: 482 22 572
geir@sjakk.no
Generalsekretær i NSF og USF

Liv Mette Harboe
direktenummer:
21 60 81 23
livmette@sjakk.no
Medlemssekretær i NSF (30 timer i uka)
– medlemsservice NSF

Marianne Møllerop
direktenummer:
21 60 81 22
marianne@sjakk.no
Administrasjonssekretær i USF (33,75 timer i uka)
– medlemsservice USF
– regnskap

Harald Christian Sagevik
direktenummer:
21 60 81 20
harald@sjakk.no
Markeds- og kommunikasjonsansvarlig

Martin T. Johannessen
direktenummer:
95 18 02 05
martin@sjakk.no
Prosjektleder Sjakk & Samfunn

Jorunn Brekke
direktenummer:
94 82 22 86
jorunn@sjakk.no
Prosjektleder Skolesjakken
Erik
Erik Grindbakken
direktenummer:
21 60 81 21
erik@sjakk.no
Prosjektmedarbeider Sjakk & Samfunn og SkoleSjakken

Tine Skjelstad
direktenummer:
21 60 81 20
tine@sjakk.no
Prosjektmedarbeider Sjakk & Samfunn og Skolesjakken
Per
Per Lea
Frivillig på Sjakkontoret