Østlandsserien 2021-2022

Invitasjon til Østlandsserien er sendt alle klubber i Sone 1, var 24. september.

Tabellene for 1. og 2. divisjon er oppdatert. 3., 4, og 5. divisjon kommer over helgen.

RESULTATLISTER – lenker kommer når serien er i gang
1. divisjon: Resultatliste
2. divisjon: Avd. A | Avd. B
3. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D
4. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D | Avd. E. | Avd. F
5. divisjon: Avd. A

OPPSETT 2020-2021
1. divisjon
2. divisjon A 2. divisjon B
3. divisjon A 3. divisjon B 3. divisjon C 3. divisjon D
4. divisjon A 4. divisjon B 4. divisjon C 4. divisjon D 
5. divisjon A  5.divisjon B

Informasjon om lagledere nederst på siden

1. divisjon Østlandsserien

    Dato: 30/10 31/10 5/12 8/1 9/1 5/2 6/2 5/3 6/3
nr. Lagnavn Runde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4, 6 og 8
1

Akademisk

10 2 3 4 5 6 7 8 9
2

Moss 1

9 1 10 3 4 5 6 7 8
3

Tønsberg

8 9 1 2 10 4 5 6 7
4

Hønefoss 1

7 8 9 1 2 3 10 5 6
5

OSS 1

6 7 8 9 1 2 3 4 10
6

OSS 2

5 10 7 8 9 1 2 3 4
7

Stjernen 1

4 5 6 10 8 9 1 2 3
8

Bærum 1

3 4 5 6 7 10 9 1 2
9

Fredriksstad 1

2 3 4 5 6 7 8 10 1
10

Drammen Tigers

1 6 2 7 3 8 4 9 5
2. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 8/1 9/1 6/2 5/3 6/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1

Sarpsborg

8 2 3 4 5 6 7
2

Porsgrunn 2

7 1 8 3 4 5 6
3

Gjøvik 1

6 7 1 2 8 4 5
4

Bærum Kraft

5 6 7 1 2 3 8
5

Lillestrøm

4 8 6 7 1 2 3
6

Indre Østfold

3 4 5 8 7 1 2
7

Nordstrand 2

2 3 4 5 6 8 1
8

Nittedal

1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 8/1 9/1 6/2 5/3 6/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Nordstrand 3

Lagleder

Jussi Dyrnes
97653345
j.dyr@online.no

8 2 3 4 5 6 7
2 Porsgrunn 1

Lagleder

Kjartan Austad
90926550
kjartan.austad@no.abb.com

7 1 8 3 4 5 6
3 Konnerud Tempo 1

Lagleder

Anders Nilsson Aure
41302037
anders@aure.name

6 7 1 2 8 4 5
4 Bærum Krutt 2

Lagleder

Vebjørn M. Leonhardsens
95415437
vebbis_7@live.no

5 6 7 1 2 3 8
5 SK 1911 2

Lagleder

Geir Nesheim
482 22 572
geir.nesheim@gmail.com

4 8 6 7 1 2 3
6 Strømmen 1

Lagleder

Steinar Sidselrud
48290719
steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no

3 4 5 8 7 1 2
7 Vålerenga 2

Lagleder

Askild Bryn
979 44 938
askildbryn@hotmail.com

2 3 4 5 6 8 1
8 Nordstrand 4

Lagleder

Runar Mathisen
99315460
runar.mathisen@miljodir.no

1 5 2 6 3 7 4
3. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 31/11 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Jessheim

6 2 3 4 5
2

Kongsvinger 1

5 1 6 3 4
3

Elverum

4 5 1 2 6
4

SOSS 2

3 6 5 1 2
5

Offerspill 3

2 3 4 6 1
6

Eidsvoll

1 4 2 5 3
3. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

SK 1911 3

6 2 3 4 5
2

Offerspill 2

5 1 6 3 4
3

Stjernen 3

4 5 1 2 6
4

Follo 1

3 6 5 1 2
5

OSS 4

2 3 4 6 1
6

Hønefoss 2

1 4 2 5 3

 

3. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Vålerenga 3

6 2 3 4 5
2

Offerspill 3

5 1 6 3 4
3

Moss 2

4 5 1 2 6
4

OSS 3

3 6 5 1 2
5

Sorte bønner

2 3 4 6 1
6

Fredriksstad 2

1 4 2 5 3
3. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Eiker 1

6 2 3 4 5
2

Modum

5 1 6 3 4
3

Stjerne Bad Bishop

4 5 1 2 6
4

Groruddalen 1

3 6 5 1 2
5

Offerspill 4

2 3 4 6 1
6

Strømmen 2

1 4 2 5 3
4. divisjon A  
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Eiker 2

6 2 3 4 5
2

Konnerud Tempo

5 1 6 3 4
3

Porsgrunn 3

4 5 1 2 6
4

Kirkegata

3 6 5 1 2
5

Caissa

2 3 4 6 1
6

Kragerø

1 4 2 5 3
4. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Gjøvik 2

6 2 3 4 5
2

Kongsvinger 2

5 1 6 3 4
3

Vålerenga 4

4 5 1 2 6
4

Groruddalen 2

3 6 5 1 2
5

Kampen

2 3 4 6 1
6

 

1 4 2 5 3
4. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Gjøvik 3

6 2 3 4 5
2

Stjernen 4

5 1 6 3 4
3

Bærum sjakk1.no

4 5 1 2 6
4

Groruddalen 3

3 6 5 1 2
5

Nordstrand 5

2 3 4 6 1
6

 

1 4 2 5 3
4. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Nes

6 2 3 4 5
2

Offerspill 5

5 1 6 3 4
3

Bærum Cafe Hygge

4 5 1 2 6
4

Follo 2

3 6 5 1 2
5

OSS 5

2 3 4 6 1
6

Fredriksstad 3

1 4 2 5 3
5. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Asker 2

6 2 3 4 5
2

Offerspill 7

5 1 6 3 4
3

Bærum Jongsters

4 5 1 2 6
4

 

3 6 5 1 2
5

Dragulf 2

2 3 4 6 1
6

 

1 4 2 5 3
5. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 31/10 5/12 9/1 6/2 6/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1

Asker 3

6 2 3 4 5
2

Offerspill 8

5 1 6 3 4
3

Vålerenga 5

4 5 1 2 6
4

Follo 3

3 6 5 1 2
5

Dragulf 1

2 3 4 6 1
6

 

1 4 2 5 3

Lagledere

Akademisk  Øystein Hole 99215831 holoyst@gmail.com
Asker 2 Ståle Nilssen 93287702 Staalenilssen71@gmail.com
Asker 3 Ståle Nilssen 93287702 Staalenilssen71@gmail.com
Bærum Boligutvikling 1 Gisle Bjugn 41104300 gb@tazz.no
Bærum Krutt 2 Vebjørn M. Leonhardsen 95415437 vebbis_7@live.no
Bærum Kraft 3 Bjørn I. Haveland  91339939 bjoernih@online.no
Bærum Cafe Hygge  4 Morten S. Jahren   msjahren@gmail.com
Bærum Sjakk1.no  5 Gisle Bjugn 41104301 gb@tazz.no
Bærum Jongsters 6 Gisle Bjugn 41104301 gb@tazz.no
Caissa      
Dragulf 1 Helge Nordahl 91606449  helgenordahl@gmail.com
Dragulf 2 Helge Nordahl 91606450  helgenordahl@gmail.com
Drammen Tigers Geir-Ivar Henriksen 99717209 geir-i-h@online.no
Eidsvoll Frode Aasgaard 95269734 frode.aasgaard74@gmail.com
Eiker 1 Roy Drange Hansen 90 66 60 06 roydh@getmail.no
Eiker 2 Roy Drange Hansen 90 66 60 06 roydh@getmail.no
Elverum Jon Kåre Myrene 90127516 jonmyren@online.no
Follo 1 Per Lea 45853194 sjakkper@gmail.com
Follo 2 Per Lea 45853194 sjakkper@gmail.com
Follo 3 Per Lea 45853195 sjakkper@gmail.com
Fredriksstad 1 Svein Arne Bjørnland 41357885 svein.arne.bjornland@gmail.com
Fredriksstad 2 Rolf Livendahl 97687051 rolf.livendahl@gmail.com
Fredriksstad 3 Per Øistein Nordtug 47663014 barsk91@hotmail.com
Gjøvik 1 Øystein Brekke 91189190 oystein@sjakkbutikken.no
Gjøvik 2 Christian Evensen 94192685 ch.evensen@gmail.com
Gjøvik 3 Vebjørn Larsen 90237858 eifolav@icloud.com
Groruddalen 1 Benjamin Fjellheim 94505049 benjaminfjellheim@hotmail.com
Groruddalen 2 Ove Johansen 97651369 ovejo1@online.no
Groruddalen 3 Trond Nygaard 90626367 tro-ny2@online.no
Hønefoss 1 Roger Østebø 41407410 roger.ostebo@scandza.com
Hønefoss 2 Roger Østebø 41407410 roger.ostebo@scandza.com
Indre Østfold Eldin David 95085751 eldind@outlook.com
Jessheim Rowan Wood 90695935 rowan.wood@rikstoto.no
Kampen Jan Henrik Ytteborg 970 37 898 janhen@gmail.com
Kirkegata Rudolf Steinkellner 92134891 rudolf.steinkellner@gmail.com
Kongsvinger 1  Ole Smeby 40537557 smebyole@gmail.com
Kongsvinger 2 Øyvind Henriksen 46051594 tanketung@yahoo.no
Konnerud Tempo 1 Anders Nilsson Aure 41302037 anders@aure.name
Konnerud Tempo 2 Anders Nilsson Aure 41302037 anders@aure.name
Kragerø Truls R Jørgensen 91714450 truls.jorgensen@fiber.no
Lillestrøm Barton Z   zdnkbrtn@gmail.com
Modum Per‐Erik Evensen 97599107 per-erik.evensen@econpartner.no
Moss 1 Paal Tveiten 98080464 paal@keysmarineservice.no
Moss 2 Arnstein Johansen 48095594 arnstein.joh@gmail.com
Nes Dag Håvard Skogholt 90888286 daghskog@gmail.com
Nittedal Magnus Digernes 40639695 magnus.digernes@gmail.com
Nordstrand 2 Bror Thanke 92647320 brort@online.no
Nordstrand 3 Jussi Dyrnes 97653345 j.dyr@online.no
Nordstrand 4 Runar Mathisen 99315460 j.dyr@online.no
Nordstrand 5 Tom Brentebråten 91876915 tbrenteb@getmail.no
Offerspill 2 Johannes Luangtep Kvisla 917 38 080 johanneskvisla@gmail.com
Offerspill 3 Johannes Luangtep Kvisla 917 38 080 johanneskvisla@gmail.com
Offerspill 4 Johannes Luangtep Kvisla 917 38 080 johanneskvisla@gmail.com
Offerspill 5 Johannes Luangtep Kvisla 917 38 080 johanneskvisla@gmail.com
Offerspill 6 Johannes Luangtep Kvisla 917 38 080 johanneskvisla@gmail.com
Offerspill 7 Johannes Luangtep Kvisla 917 38 080 johanneskvisla@gmail.com
OSS 1 Lars Oskar Hauge 46932330 larsern1711@live.no
OSS 2 andrelag Ole Christian Moen 91558730 ocmoen@hotmail.com
OSS 3 Tommy Hansen 91330036 tommyahansen@gmail.com
OSS 4 damer Sylvia Johnsen 90774747 sylvia.johnsen@gmail.com
OSS 5 hobby Joachim Graff 93664430 jsgraff@getmail.no 
Porsgrunn 1 Kjartan Austad 90925550 ka_lie@hotmail.com
Porsgrunn 2 Lars Tormod Haugen 40215900  lars.tormod.haugen@gmail.com
Porsgrunn 3 Lars Løberg Andersen 45200447 bralars_88@hotmail.com
Sarpsborg Ole Kr. Førrisdahl 974 973 78 ole.k.forrisdahl@gmail.com
SK 1911 2 Geir Nesheim 48222572 geir.nesheim@gmail.com
SK 1911 3 Geir Nesheim 48222572 geir.nesheim@gmail.com
SK Sorte Bønder Martin Østtveit 95335095 mko@aftenposten.no
SOSS 2 Louis Sit 90525782  louis.sit@getmail.no
Stjernen 1 Sigurd Loe Grøver 46955322 Sigurd.grover@gmail.com
Stjernen Bad Bishop 2 Erik Grindbakken 90578745 erik@sjakk.no
Stjernen 3 Bibek Liu 47662923 bibekliu@live.no
Stjernen 4 Cathrine Jørgensen 93615609 catherine.jorgensen@klp.no
Strømmen 1 Steinar Sidselrud 48290719 steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no
Strømmen 2 Frank Olav Bruun 99162974 frank@bruun.priv.no
Tønsberg Øystein Johnsen 92063390 oj@naca.no
Vålerenga 2 Magnus Danielsen   magnusd@hotmail.com
Vålerenga 3 Magnus Danielsen   magnusd@hotmail.com
Vålerenga 4 Magnus Danielsen   magnusd@hotmail.com
Vålerenga 5 Magnus Danielsen   magnusd@hotmail.com