Seriesjakken 2018/2019

Østlandsserien 2018/2019

RESULTATLISTER
1. divisjon: Resultatliste
2. divisjon: Avd. A | Avd. B
3. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D
4. divisjon: Avd. A | Avd. B | Avd. C | Avd. D | Avd. E. | Avd. F | Avd. G

OPPSETT:
1. divisjon
2. divisjon A 2. divisjon B
3. divisjon A 3. divisjon B 3. divisjon C 3. divisjon D
4. divisjon A 4. divisjon B 4. divisjon C 4. divisjon D 4. divisjon E 4. divisjon F 4. divisjon G

Midtnorgeserien 2018/2019

RESULTATLISTER
1. divisjon:
Møre og Romsdal | Trøndelag
2. divisjon: Nordmøre og Romsdal | Sunnmøre | Trøndelag

Vestlandsserien 2018/2019

RESULTATLISTER
1. divisjon:Nord | Sør
2. divisjon:
Nord Avd. A | Nord Avd. B

1. divisjon Sør Vestlandserien sør ble spilt 25.- 27. januar 2019. informasjon  her.

1. divisjon Østlandsserien

Dato: 3/11 4/11 9/12 12/1 13/1 9/2 10/2 9/3 10/3
nr. Lagnavn Runde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4, 6 og 8
1 Stjernen 1

Lagleder

Vegard Ramstad
46955322
vegard.ramstad@gmail.com

10 2 3 4 5 6 7 8 9
2 Sarpsborg

Lagleder

Ole Kr. Førrisdahl
974 973 78
ole.k.forrisdahl@gmail.com

9 1 10 3 4 5 6 7 8
3 Vålerenga 2

Lagleder

Anja Karoline Lindholm Ravn
99452315
Araven90@gmail.com

8 9 1 2 10 4 5 6 7
4 Hønefoss

Lagleder

Roger Østebø
41407410
roger@leiv-vidar.no

7 8 9 1 2 3 10 5 6
5 Strømmen 1

Lagleder

Steinar Sidselrud
48290719
steinar.sidselrud@eby.oslo.kommune.no

6 7 8 9 1 2 3 4 10
6 Moss 1

Lagleder

Svein Rishovd
94816322
svein@flexipharma.no

5 10 7 8 9 1 2 3 4
7 SOSS 1

Lagleder

Hans K. Harestad
40224520
hanskrogh@hotmail.com

4 5 6 10 8 9 1 2 3
8 OSS-andrelag 2

Lagleder

Martin Østtveit
95 33 50 95
spiker_martin@hotmail.com

3 4 5 6 7 10 9 1 2
9 Drammens Tigers

Lagleder

Lars Hjelmås
93429044
Larshjelmaas@gmail.com

2 3 4 5 6 7 8 10 1
10 Black Knights

Lagleder

Alexander Flaata
41561988
alexander.flaata@gmail.com

1 6 2 7 3 8 4 9 5
2. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 12/1 13/1 10/2 9/3 10/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Tønsberg

Lagleder

Tor Inge Moseid
90874975
timoseid@icloud.com

8 2 3 4 5 6 7
2 Fredriksstad 1

Lagleder

Christophe Decelle
41256628
cddc1974@gmail.com

7 1 8 3 4 5 6
3 Nordstrand 3

Lagleder

Cornelius Kvendseth
41351493
cornelius.kvendseth@gmail.com

6 7 1 2 8 4 5
4 SK 1911 3

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

5 6 7 1 2 3 8
5 Modum 1

Lagleder

Per-Erik Evensen
97599107
per-erik.evensen@econpartner.no

4 8 6 7 1 2 3
6 Bærum 1

Lagleder

Bjørn Haveland
91339939
bjoernih@online.no

3 4 5 8 7 1 2
7 Moss 2

Lagleder

Svein Rishovd
94816322
svein@flexipharma.no

2 3 4 5 6 8 1
8 Konnerud 1

Lagleder

Anders Nilsson Aure
41302037
anders@aure.name

1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 12/1 13/1 10/2 9/3 10/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Hamar

Lagleder

Han Ivar Ulekleiv

j.i.ulekleiv@gmail.com

8 2 3 4 5 6 7
2 Nordstrand 4

Lagleder

Runar Mathisen
99315460
runar.mathisen@sft.no

7 1 8 3 4 5 6
3 Vålerenga 3

Lagleder

Sadiq Adam Dahir
93880609
sadiq.adam.dahir@gmail.com

6 7 1 2 8 4 5
4 SK 1911 2

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

5 6 7 1 2 3 8
5 Lillestrøm

Lagleder

Barton Z

zdnkbrtn@gmail.com

4 8 6 7 1 2 3
6 Nittedal 1

Lagleder

Patrick Elphinstone
97646947
patrick.elphinstone@gmail.com

3 4 5 8 7 1 2
7 Nordstrand 2

Lagleder

Bror Thanke
92647320
brort@online.no

2 3 4 5 6 8 1
8 Jessheim

Lagleder

Lagleder

Rowan Wood
90695935
rowan.wood@rikstoto.no

1 5 2 6 3 7 4
3. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kragerø

Lagleder

Truls Jørgensen
91714450
truls.jorgensen@fiber.no

6 2 3 4 5
2 Larvik

Lagleder

Bjarte Engset
90129534
bjareng@online.no

5 1 6 3 4
3 Horten

Lagleder

Tom Richard Evensen
90918597
trichaev@gmail.com

4 5 1 2 6
4 Stjernen 2

Lagleder

Sigurd Kittelsen
92854280
sigurd.kittilsen@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Porsgrunn 1

Lagleder

Jarle Nilsen
47715551
jnilsen1970@gmail.com

2 3 4 6 1
6 OSS voksne

Lagleder

Tommy Hansen
91330036
tommyahansen@gmail.com

1 4 2 5 3
3. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Indre Østfold

Lagleder

Eldin David
95085751
eldind@outlook.com

6 2 3 4 5
2 Sk 1911 4

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

5 1 6 3 4
3 OSS Kadett

Lagleder

May Britt Thowsen
97964086
mayb.thowsen@gmail.com

4 5 1 2 6
4 Vålerenga 4

Lagleder

Anders Ellbro
46894109
anders.ellbro@sporveien.com

3 6 5 1 2
5 Moss 3

Lagleder

Svein Rishovd
94816322
svein@flexipharma.no

2 3 4 6 1
6 Nordstrand 6

Lagleder

Erlend Sæteren
90995038
erlend.saeteren@gmail.com

1 4 2 5 3
3. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kongsvinger 1

Lagleder

Sverre Johnsen
92041347
tafl64@gmail.com

6 2 3 4 5
2 Groruddalen 1

Lagleder

Benjamin Fjellheim
94505049
benjaminfjellheim@hotmail.com

5 1 6 3 4
3 Nordstrand 5

Lagleder

Tatian Martynova
92423441
tamar@statoil.com

4 5 1 2 6
4 OSS senior

Lagleder

Erling Steigum
46410790
erling.steigum@bi.no

3 6 5 1 2
5 Eidsvoll 1

Lagleder

Frode Aasgaard
95269734
frode.aasgaard74@gmail.com

2 3 4 6 1
6 Bærum 2

Lagleder

Petter Dale
90163010
petter@italianhouse.no/span>

1 4 2 5 3
3. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kampen 1

Lagleder

Jan Henrik Ytteborg
970 37 898
janhen@gmail.com

6 2 3 4 5
2 Nordstrand 7

Lagleder

Tom Brentebråten
91876915
tbrenteb@getmail.no

5 1 6 3 4
3 SOSS 2

Lagleder

<Louis Sit
90525782
louissit@broadpark.no

4 5 1 2 6
4 OSS Miniputt

Lagleder

Arne Sæle
92281478
arnesaele@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Stjernen 33

Lagleder

Erik Grindbakken
90578745
erikgrindy@hotmail.com

2 3 4 6 1
6 Hønefoss 2

Lagleder

Roger Østebø
41407410
roger@leiv-vidar.no

1 4 2 5 3
4. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kongsberg

Lagleder

Svein Erik Lurdalen
90102966
lurdal1@hotmail.com

6 2 3 4 5
2 Akademisk 2

Lagleder

Erik Løveid

eriklveid@gmail.com

5 1 6 3 4
3 SK 1911 5

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

4 5 1 2 6
4 Kirkegata

Lagleder

Rudolf Steinkellner
46764041
rudolf.steinkellner@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Drammens 2

Lagleder

John Christian Hanssen
97001681
John.hanssen@evry.com

2 3 4 6 1
6 Nittedal 2

Lagleder

Patrick Elphinstone
97646947
patrick.elphinstone@gmail.com

1 4 2 5 3
4. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Klyve

Lagleder

Kjetil Grunnsund
91719162
kjetgrunn@hotmail.com

6 2 3 4 5
2 Porsgrunn 2

Lagleder

Jan Ove Lorentzen
97592347
jove-lor@online.no

5 1 6 3 4
3 Modum 2

Lagleder

Per‐Erik Evensen
97599107
pererik@econpartner.no

4 5 1 2 6
4 Caissa

Lagleder

Bjørn Lie
98091079
lasse.lie@hotmail.com

3 6 5 1 2
5 Konnerud 2

Lagleder

Anders Nilsson Aure
41302037
anders@aure.name

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon c
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 2

Lagleder

Per Øistein Nordtug
47663014
barsk91@hotmail.com

6 2 3 4 5
2 Stjernen 4

Lagleder

Bendik Østbye Johannessen
99599648
bendik@forandre.org

5 1 6 3 4
3 Strømmen 2

Lagleder

Frank Olav Bruun
99162974
frank@bruun.priv.no

4 5 1 2 6
4 Follo 2

Lagleder

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

3 6 5 1 2
5 OSS Lilleputt

Lagleder

Kristian Eikre
97724067
kristian.eikre@ferd.no

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
4. divisjon d
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 4

Lagleder

Holger Blauhut
94495025
notis@notisblokk.de

6 2 3 4 5
2 Groruddalen 3

Lagleder

Trond Nygaard
90626367
tro-ny2@online.no

5 1 6 3 4
3 Stjenen 5

Lagleder

Bibek Liu
47662923
bibekliu@live.no

4 5 1 2 6
4 Follo 3

Lagleder

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Moss 4

Lagleder

Svein Rishovd
94816322
svein@flexipharma.no

2 3 4 6 1
6 Eiker

Lagleder

Roy Drange Hansen
90666006
roydh@getmail.no

1 4 2 5 3
4. divisjon E
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Fredriksstad 3

Lagleder

Erling Strand
48145533
erling.strand@olympiatoppen.no

6 2 3 4 5
2 Kampen 2

Lagleder

Lars Linna
40585151
larslinn@gmail.com

5 1 6 3 4
3 SK 1911 6

Lagleder

Johannes Luangtep Kvisla
91738080
johanneskvisla@gmail.com

4 5 1 2 6
4 Follo 1

Lagleder

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

3 6 5 1 2
5 OSS hobby

Lagleder

Morten Rolstad
406 39 378
morten.rolstad@gmail.com

2 3 4 6 1
6 Bærum 3

Lagleder

Gisle Bjugn
41104300
gb@tazz.no

1 4 2 5 3
4. divisjon F
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Gjøvik 2

Lagleder

Philip Keryakes
94497145
keryakes@hotmail.com

6 2 3 4 5
2 Groruddalen 2

Lagleder

Ove Johansen
97651369
ovejo1@online.no

5 1 6 3 4
3 SK 1911 7

Lagleder

Johs. R. Kjeken
90 50 50 71
jrkjeken@online.no

4 5 1 2 6
4 Vålerenga 5

Lagleder

Tor Skaslien
92025029
tor.skaslien@met.no

3 6 5 1 2
5 Asker 2

Lagleder

Daniel Barker
40225639
daniel.m.l.barker@gmail.com

2 3 4 6 1
6 Bærum 4

Lagleder

Gisle Bjugn
41104300
gb@tazz.no

1 4 2 5 3
4. divisjon G
nr. Lagnavn Dato: 45/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Kongsvinger 2

Lagleder

Bengt-Even S Ringstad
92456253
bengteven75@gmail.com

6 2 3 4 5
2 Gjøvik 1

Lagleder

Øystein Brekke
91189190
oystein@sjakkbutikken.no

5 1 6 3 4
3 Elverum

Lagleder

Jon Kåre Myrene
90127516
jonmyren@online.no

4 5 1 2 6
4 Hamar 2

Lagleder

Jan Ivar Ulekleiv
45662929
j.i.ulekleiv@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Eidsvoll 2

Lagleder

Jan Mannerud
95998801
jmanneru@gmail.com

2 3 4 6 1
6 Nes

Lagleder

Dag Håvard Skogholt
90888286
daghskog@gmail.com

1 4 2 5 3

Se lagledere ved å klikke på lagets navn.

1. divisjon Møre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 9/12 13/1 10/2
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Molde 1

Lagleder

Håkon Bentsen
48296819
hbsen79@gmail.com

4 2 3
2 Aalesund 1

Lagleder

Arne Unneland
95550990
arne.unneland@gmail.com

3 1 4
3 Kristiansund 1

Lagleder

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

2 4 1
4 Molde 2

Lagleder

Håkon Bentsen
48296819
hbsen79@gmail.com

1 3 2
2. divisjon Nordmøre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Aure

Lagleder

Åsmund Almli
94501297
aasmal@online.no

4 2 3
2 Molde 4

Lagleder

Håkon Bentsen
48296819
hbsen79@gmail.com

3 1 4
3 Molde 3

Lagleder

Håkon Bentsen
48296819
hbsen79@gmail.com

2 4 1
4 Kristiansund 2

Lagleder

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

1 3 2
2. divisjon Sunnmøre
nr. Lagnavn Dato: 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Aalesund 2

Lagleder

Jan Erik Skog
900 61 471
jeskog67@gmail.com

4 2 3
2 Volda Ørsta 2

Lagleder

Ståle Refsnes
99649988
stre@kleven.no

3 1 4
3 Volda Ørsta 1

Lagleder

Ståle Refsnes
99649988
stre@kleven.no

2 4 1
4 1 3 2
1. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 1/2 2/2 3/2 4/2 5/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Hell 2

Lagleder

Torbjørn Dahl
982 09 370
t76dahl@gmail.com

6 2 3 4 5
2 Trondheim 1

Lagleder

Christian Laverton
961 87 147
tclaverton@microways.com

5 1 6 3 4
3 Levanger 2

Lagleder

Terje Lund
99559112
t-lun@online.no

4 5 1 2 6
4 Levanger 1

Lagleder

Terje Lund
99559112
t-lun@online.no

3 6 5 1 2
5 Trondheim 2

Lagleder

Christian Laverton
961 87 147
tclaverton@microways.com

2 3 4 6 1
6 Svartlamon

Lagleder

Birger Kvam
46666333
birger@dampoteket.no

1 4 2 5 3
2. divisjon Trøndelag se her.
1. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 9/2 10/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Bergens 2

Lagleder

Torbjørn Klaus
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

6 2 3 4 5
2 Masfjorden 1

Lagleder

Odd Birkestrand
97078352
odd-birke@online.no

5 1 6 3 4
3 Sotra 1

Lagleder

Arne S Kristoffersen
91860478
arne.s.kristoffersen@gmail.com

4 5 1 2 6
4 Bergens 3

Lagleder

Torbjørn Klaus
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

3 6 5 1 2
5 Haukås 1

Lagleder

Roger Sætre
98859668
rogersatre@hotmail.com

2 3 4 6 1
6 SK 96

Lagleder

Erik Sandal
93014448
Sandalerik@gmail.com

1 4 2 5 3
2. divisjon Nord A
nr. Lagnavn Dato: 3/11 4/11 9/12 12/1 13/1 9/2 10/2
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Søråshøgda 1

Lagleder

Ole Valaker
92215799
ole.valaker@gmail.com

8 2 3 4 5 6 7
2 Søråshøgda 2

Lagleder

Ole Valaker
92215799
ole.valaker@gmail.com

7 1 8 3 4 5 6
3 Voss

Lagleder

Jan Frode Seim
917 17 230
jan.seim@skule.voss.no

6 7 1 2 8 4 5
4 Stord

Lagleder

Bagher Portazedi
98078303
nafaszadeh@yahoo.com

5 6 7 1 2 3 8
5 Folgefonn

Lagleder

Haldor Tveit
40400356
haldor.tveit@knett.no

4 8 6 7 1 2 3
6 Sotra 3

Lagleder

Imad Ali Khan
48099085
imadali98@hotmail.com

3 4 5 8 7 1 2
7 Bergens 4

Lagleder

Karstein Rye
97503380
kakk@online.no

2 3 4 5 6 8 1
8 . 1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon Nord B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 9/2 10/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Masfjorden 2

Lagleder

Odd Helge Birkestrand
90501109
oddhelgebirk@hotmail.com

6 2 3 4 5
2 Florø

Lagleder

Øystein Hjertenes
95219888
Oystein.hjertenes@gmail.com

5 1 6 3 4
3 Bergens 5

Lagleder

Sara Marie Skaug Bjørkly
92257614
saramariebjorkly@gmail.com

4 5 1 2 6
4 Løperen

Lagleder

Tony Myrmellom
95266820
myrmellom@hotmail.com

3 6 5 1 2
5 Sotra 2

Lagleder

Berge Frimanslund
95043740
berge.frimanslund@bkkfiber.no

2 3 4 6 1
6 Haukås 2

Lagleder

Roger Sætre
98859668
rogersatre@hotmail.com

1 4 2 5 3

Liste over gjestespillere:

Konnerud Jon Rørvik, Tempo
Konnerud Vidar Taksrud, Tempo
Nordstrand Karim Ali, Fribonden
Sarpsborg Ragnar Knudsen, Halden SK
Masfjorden Trond Eikeland, Fana SK
Stjernen  Aidin Afsari-Rad, Lørenskog
Levanger Øyvind Ukkelberg, Stjørdal
Hell Odd Morten Øvereng, Stjørdal
Hell Brage Modell, Namsos