NTG Grand Prix september 2015

GP-poeng:

11. jan 2016:  Poengene i klasse 5 er justert fordi Rijad Dupovac, OSS feilaktig ble oppført som klasse 4-spiller

Klasse Mester
1 Jon Ludvig Hammer OSS 250
2 Johan-Sebastian Christiansen Vålerenga 229
3 Sebastian Mihajlov OSS 208
4 Timofey Galinsky UKR 197
5 Svetoslav Mihajlov Asker 186
6 Francisco Silva Gonzalez Strømmen 175
7 Eivind Olav Risting 1911 168
8 Andreas G Tryggestad Nordstrand 161
9 Johannes Haug Nordstrand 154
10 Ludy Helsio P Sousa Vålerenga 147
11 Per Omtvedt Stjernen 140
12 Ivar Sømhovd Nordstrand 135
Klasse 1
1 Per Omtvedt Stjernen 249
2 Ivar Sømhovd Nordstrand 228
Klasse 2
1 Ray Jia Xue 1911 247
2 Svein Erik Lurdalen Kongsberg 226
3 Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 205
4 Carl Christian Aarnes Nordstrand 194
5 Jan Henrik Ytteborg Kampen 183
6 Elise Sjøttem Jacobsen Tromsø 172
7 Odd Ristesund Kampen 165
8 Hans-Henry Jacobsen Tromsø 158
9 Oddbjørn Christensen Tønsberg 151
10 Elias Hulleberg Sidali OSS 144
11 Åsmund Sem-Johansen Groruddalen 137
12 Kazim Yilmaz Drammens 132
13 Øyvind Mørkedal Bergens 127
14 Stig-Atle Paulsen Modum 122
15 Sebastian N Berg-Olsen 1911 117
16 Sigurd Lauvås Gaure OSS 112
17 Leif E Wærstad OSS 107
18 Steinar Leite Modum 102
19 Maximilian L Lystad Vålerenga 97
20 Per-Erik Evensen Modum 92
21 Benjamin Fjellheim Groruddalen 87
22 Helge F Pedersen Moss 84
Klasse 3
1 Odd Ristesund Kampen 236
2 Elias Hulleberg Sidali OSS 215
3 Kazim Yilmaz Drammens 194
4 Stig-Atle Paulsen Modum 183
5 Sebastian N Berg-Olsen 1911 172
6 Sigurd Lauvås Gaure OSS 161
7 Leif E Wærstad OSS 154
8 Maximilian L Lystad Vålerenga 147
9 Per-Erik Evensen Modum 140
10 Benjamin Fjellheim Groruddalen 133
11 Helge F Pedersen Moss 126
Klasse 4
1 Andreas Tenold Nordstrand 225
2 David Luangtep Vangen 1911 204
3 Haakon Wright Groruddalen 183
4 Jonas August Bernstein Stjernen 172
5 Haakon Garfjell Asker 161
6 Axel Harstad Asker 150
7 Max Dahl 1911 143
8 Alex Flåtrud Asker 136
9 Rijad Dupovac OSS 129
10 Jonas Folvik Eidsvoll 122
11 Hy Chang Vo Bærum 115
12 Gard Thomas OSS 110
13 Terje Wahl Lillestrøm 105
14 Gabriele Zippi Groruddalen 100
15 Elham Abdulrauf OSS 95
16 Martin Lyngås Drammens 90
17 Jo Frønsdal Engedal OSS 85
18 Jing Shan Liu Lørenskog 80
19 Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 75
20 Bent Fredrik Budde Vålerenga 70
21 Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 65
22 Anton Amarapala Strømmen 62
23 Egil Peter Budde Vålerenga 59
24 Peter Agdestein Asker 56
25 Stig Sandnes ?? 53
Klasse 5
1 David Luangtep Vangen 1911 212 1
2 Alex Flåtrud Asker 191 1
3 Rijad Dupovac OSS 170 170
4 Hy Chang Vo Bærum 159 -10
5 Gard Thomas OSS 148 -10
6 Terje Wahl Lillestrøm 137 -10
7 Elham Abdulrauf OSS 130 -6
8 Jo Frønsdal Engedal OSS 123 -6
9 Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 116 -6
10 Egil Peter Budde Vålerenga 109 -6
11 Peter Agdestein Asker 102 -6
12 Stig Sandnes ?? 97 -4