NTG april

GP-poeng:

Klasse Mester og 1
1 Isak Sjøberg Nordstrand 249
2 Cornelius Kvendseth Nordstrand 228
3 Per Omtvedt Stjernen 207
4 Rijad Dupovac OSS 196
5 Bjørn Haveland Bærum 185
6 Aleksander Lindbøl 1911 174
7 Arne Sæle OSS 167
8 Steinar Leite Modum 160
9 Jonathan K. Ski OSS 153
10 Maximilian L Lystad Vålerenga 146
11 Lasse Lie Caissa 139
12 Alexander K. Ski OSS 134
13 Ståle Nilssen Lillestrøm 129
14 Noam Aviv Vitenberg 1911 124
15 Svein Dale 1911 119
16 Sigurd Lauvås Gaure OSS 114
17 Max Dahl 1911 109
18 Magnus Digernes Nittedal 104
19 Odd Ristesund Kampen 99
20 Benjamin Fjellheim Groruddalen 94
21 Elias Hestvik Bærum 89
Klasse 2
1 Isak Sjøberg Nordstrand 245
2 Rijad Dupovac OSS 224
3 Aleksander Lindbøl 1911 203
4 Arne Sæle OSS 202
5 Steinar Leite Modum 191
6 Jonathan K. Ski OSS 180
7 Maximilian L Lystad Vålerenga 169
8 Lasse Lie Caissa 162
9 Alexander K. Ski OSS 155
10 Ståle Nilssen Lillestrøm 148
11 Noam Aviv Vitenberg 1911 141
12 Svein Dale 1911 134
13 Sigurd Lauvås Gaure OSS 129
14 Max Dahl 1911 124
15 Odd Ristesund Kampen 119
16 Benjamin Fjellheim Groruddalen 123
17 Elias Hestvik Bærum 109
Klasse 3
1 Rijad Dupovac OSS 239
2 Jonathan K. Ski OSS 218
3 Maximilian L Lystad Vålerenga 197
4 Alexander K. Ski OSS 186
5 Ståle Nilssen Lillestrøm 175
6 Noam Aviv Vitenberg 1911 164
7 Sigurd Lauvås Gaure OSS 157
8 Max Dahl 1911 150
9 Odd Ristesund Kampen 143
10 Benjamin Fjellheim Groruddalen 136
11 Elias Hestvik Bærum 129
Klasse 4
1 Elham Abdrlauf OSS 228
2 David Luangtep Vangen 1911 207
3 Axel Tunsjø OSS 186
4 Eivind Grunt Kreken Nordstrand 175
5 Marius Christensen Caissa 164
6 Rolv Erlend Bredesen Nittedal 153
7 Helge Fischer Pedersen Moss 146
8 Anton Amarapala Strømmen 139
9 Robert Johan Sandven Kongsberg 132
10 Per-Erik Evensen Modum 125
11 Ivar Endeberg Kongsberg 118
12 Alex Flåtrud Asker 113
13 Jørgen Vamnes Sæther Strømmen 108
14 Magnus Årdal 1911 103
15 Lykke-Merlot Helliesen Caissa 98
16 Ask Amundsen Strømmen 93
17 Sheroni Amarapala Strømmen 88
18 Jo Frønsdal Engedal OSS 83
19 Linnea Larre OSS 78
20 Elias Fredrik Budde Vålerenga 73
21 Bent Fredrik Budde Vålerenga 68
22 Anders Midtgard Follo 65
23 Terje Wahl Lillestrøm 62
24 Steinar Årdal 1911 59
25 Dan Frøskeland ?? 56
26 Egil Peter Budde Vålerenga 53
27 Guru Wanda Wanvik OSS 50
28 Igor Dunderovic Klyve 47
Klasse 5
1 Elham Abdrlauf OSS 219
2 David Luangtep Vangen 1911 198
3 Axel Tunsjø OSS 177
4 Eivind Grunt Kreken Nordstrand 166
5 Marius Christensen Caissa 155
6 Rolv Erlend Bredesen Nittedal 144
7 Ivar Endeberg Kongsberg 137
8 Alex Flåtrud Asker 130
9 Magnus Årdal 1911 123
10 Lykke-Merlot Helliesen Caissa 116
11 Ask Amundsen Strømmen 109
12 Sheroni Amarapala Strømmen 104
13 Jo Frønsdal Engedal OSS 99
14 Linnea Larre OSS 94
15 Elias Fredrik Budde Vålerenga 89
16 Anders Midtgard Follo 84
17 Terje Wahl Lillestrøm 79
18 Egil Peter Budde Vålerenga 74
19 Igor Dunderovic Klyve 69