Modum Sjakklubbs 20 års jubileumsturnering

GP-poeng:

Klasse Mester
1 Daniel Nordquelle Nordstrand 250
2 Andreas G Tryggestad Nordstrand 229
3 Trond Støre Direkte 208
4 Inge Sandstad Skrondal Akademisk 197
5 Christian Harstad OSS 186
6 Vidar Taksrud Tempo 175
7 Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 168
8 Gudmund Stenersen Vålerenga 161
9 Bjørn Robertsen Moss 154
10 Aleksander Lindbøl 1911 147
11 Henrik Sjøl Akademisk 140
12 Mads Vestby-Ellingsen Tromsø 135
13 Dag Andersen Sarpsborg 130
14 Andreas Skotheim Tønsberg 125
15 Svein Rishovd Moss 120
16 Eirik S Enersen Bærum 115
17 Ole Smeby Kongsvinger 110
Klasse 1
1 Daniel Nordquelle Nordstrand 250
2 Trond Støre Direkte 229
3 Christian Harstad OSS 208
4 Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 197
5 Bjørn Robertsen Moss 186
6 Aleksander Lindbøl 1911 175
7 Henrik Sjøl Akademisk 168
8 Mads Vestby-Ellingsen Tromsø 161
9 Dag Andersen Sarpsborg 154
10 Andreas Skotheim Tønsberg 147
11 Eirik S Enersen Bærum 140
12 Ole Smeby Kongsvinger 135
Klasse 2
1 Karim Ali Fribonden 250
2 Vidar Aleksander Kopperud Tønsberg 229
3 Håkon Abeland Myrheim Sandnes 208
4 Alexander K Ski OSS 197
5 Max Dahl 1911 186
6 Jan Rune Moberg Follo 175
7 Shazil Shehzad Sandnes 168
8 Øyvind Fossheim Fribonden 161
9 Svein Erik Lurdalen Kongsberg 154
10 Bjørn Magnus Bø Larvik 147
11 Eivind Lilleseth Asker 140
12 Anders Nilsson Aure Tromsø 135
13 Terje Lie Bergens 130
14 Kolbjørn-Albin Johansen Hønefoss 125
15 Ole Morten Persen Modum 120
16 Ingrid Skaslien Vålerenga 115
17 Ståle Nilssen Asker 110
18 Andreas Tenold Nordstrand 105
19 Cato Bekkesletten 1911 100
20 Audun Heggelund Asker 95
21 Vidar Andreassen Stjernen 90
22 Andreas Sebastian Porsgrunn 87
23 Alf Marius Kjærås Tønsberg 84
24 Odd Gunnar Heitun Direkte 81
25 Roger Granum Hønefoss 78
26 Erik Grindbakken Stjernen 75
27 Lars Ziegler Porsgrunn 72
28 Ulrikke Langvik Hell 69
29 Dani Rabie Yousef Aurskog-Høland 66
30 Roger Løvaas Konnerud 63
31 Sondre Lillestøl Melaa OSS 60
32 Elias Hulleberg Sidali OSS 57
33 Kasher Shehzad Sandnes 54
34 Yngve Götestam Fossheim Fribonden 51
35 Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 48
36 Harald Mottang Stjernen 45
37 David Johnson Follo 42
38 Tore Teigen Porsgrunn 39
39 Sigurd Lauvås Gaure OSS 36
40 Kazim Yilmaz Modum 33
41 Tim Wanvik OSS 30
42 Jonathan K Ski OSS 27
43 Stig-Atle Paulsen Modum 24
44 Thomas Wasenius Moss 21
45 Eivind Børstad Tønsberg 18
46 Vegard Garmark Follo 15
47 Per Bjørn Bakke Eidsvoll 12
48 David Crosby Moss 9
Klasse 3
1 Håkon Abeland Myrheim Sandnes 250
2 Alexander K Ski OSS 229
3 Max Dahl 1911 208
4 Shazil Shehzad Sandnes 197
5 Bjørn Magnus Bø Larvik 186
6 Terje Lie Bergens 175
7 Ingrid Skaslien Vålerenga 168
8 Ståle Nilssen Asker 161
9 Andreas Tenold Nordstrand 154
10 Audun Heggelund Asker 147
11 Vidar Andreassen Stjernen 140
12 Andreas Sebastian Porsgrunn 135
13 Alf Marius Kjærås Tønsberg 130
14 Roger Granum Hønefoss 125
15 Erik Grindbakken Stjernen 120
16 Lars Ziegler Porsgrunn 115
17 Ulrikke Langvik Hell 110
18 Dani Rabie Yousef Aurskog-Høland 105
19 Roger Løvaas Konnerud 100
20 Sondre Lillestøl Melaa OSS 95
21 Elias Hulleberg Sidali OSS 90
22 Kasher Shehzad Sandnes 87
23 Yngve Götestam Fossheim Fribonden 84
24 Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 81
25 Harald Mottang Stjernen 78
26 David Johnson Follo 75
27 Tore Teigen Porsgrunn 72
28 Sigurd Lauvås Gaure OSS 69
29 Kazim Yilmaz Modum 66
30 Tim Wanvik OSS 63
31 Jonathan K Ski OSS 60
32 Stig-Atle Paulsen Modum 57
33 Thomas Wasenius Moss 54
34 Eivind Børstad Tønsberg 51
35 Vegard Garmark Follo 48
36 Per Bjørn Bakke Eidsvoll 45
37 David Crosby Moss 42
Klasse 4
1 Frode Hansen Porsgrunn 226
2 David Luangtep Vangen 1911 205
3 Per-Erik Evensen Modum 184
4 Håvard Aarvik-Hansen Drammens 173
5 Aud Norunn Strand Modum 162
6 Ivar Endeberg Kongsberg 151
7 Robert Johan Sandven Kongsberg 144
8 Helge F Pedersen Moss 137
9 Abdulla Al-Kanany Modum 130
10 Alex Flåtrud Asker 123
11 Magnus Årdal 1911 116
12 Håvard Aure Konnerud 111
13 Håvard Skotheim Tønsberg 106
14 Kristoffer Wang Stromhaug Hell 101
15 Jørgen Vamnes Sæther Strømmen 96
16 Sivert Ihlen Larvik 91
17 Steinar Årdal 1911 86
18 Ask Amundsen Strømmen 81
19 Henrik Frøyland Tønsberg 76
20 Johan Lien Hønefoss 71
21 Hy Chang Vo Bærum 66
22 Stian Andre Ramberg Modum 63
23 Amelia Nordquelle Nordstrand 60
24 Alexander Martinez Asker 57
25 Morthen Auke Konnerud 54
26 Jens Olav Myro Tyristrand SK 51
Klasse 5
1 David Luangtep Vangen 1911 214
2 Håvard Aarvik-Hansen Drammens 193
3 Ivar Endeberg Kongsberg 172
4 Abdulla Al-Kanany Modum 161
5 Alex Flåtrud Asker 150
6 Magnus Årdal 1911 139
7 Håvard Aure Konnerud 132
8 Kristoffer Wang Stromhaug Hell 125
9 Sivert Ihlen Larvik 118
10 Ask Amundsen Strømmen 111
11 Johan Lien Hønefoss 104
12 Hy Chang Vo Bærum 99
13 Amelia Nordquelle Nordstrand 94
14 Jens Olav Myro Tyristrand SK 89