Løkkehaven Grand Prix

GP-poeng:

Merknad:  Mykhalo Galinski, Ukraina får ingen GP-poeng, da han har en FIDE-rating på 1514, og er klasse 2-spiller i NGP.

Klasse Mester
1 Simen Agdestein OSS 250
2 Sebastian Mihajlov OSS 229
3 Timofey Galinsky UKR 208
4 Svetoslav Mihajlov Asker 197
5 Atle Grønn OSS 186
6 Lucas Ranaldi 1911 175
7 Hallvard V Ådnøy Black Knights 168
8 Cornelius Kvendseth Nordstrand 161
9 Eskil Ekeland Grønn OSS 154
10 Abyl Kizatbay Stavanger 147
11 Daniel Nordquelle Nordstrand 140
12 Elias Hulleberg Sidali OSS 135
Klasse 1
1 Cornelius Kvendseth Nordstrand 246
2 Eskil Ekeland Grønn OSS 225
3 Abyl Kizatbay Stavanger 204
4 Daniel Nordquelle Nordstrand 193
5 Elias Hulleberg Sidali OSS 182
Klasse 2
1 Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 241
2 Odd Ristesund Kampen 220
3 Svein Dale 1911 199
4 Eirik Flaa SOSS 188
5 Ole-Christian Bakken Kran OSS 177
6 Jan Henrik Ytteborg Kampen 166
7 Stefan Köwerich Kongsberg 159
8 Andreas Tenold Nordstrand 152
9 Harald Omland Asker 145
10 Aage Mella Strømmen 138
11 Thyra Kvendseth Nordstrand 131
12 Tim Wanvik OSS 126
13 Thomas Thorvaldsen Follo 121
14 Max Dahl 1911 116
Klasse 3
1 Odd Ristesund Kampen 237
2 Eirik Flaa SOSS 216
3 Ole-Christian Bakken Kran OSS 195
4 Stefan Köwerich Kongsberg 184
5 Andreas Tenold Nordstrand 173
6 Harald Omland Asker 162
7 Thyra Kvendseth Nordstrand 155
8 Tim Wanvik OSS 148
10 Thomas Thorvaldsen Follo 141
11 Max Dahl 1911 134
Klasse 4
1 Trond Munkejord OSS 227
2 Daniel Remmem ?? 206
3 Gard Thomas OSS 185
4 Arne Kjelsbøl Huse Nordstrand 174
5 Aleksander Kolstad Asker 163
6 Sigurd Lauvås Gaure OSS 152
7 Per-Erik Evensen Modum 145
8 Jonas Folvik Eidsvoll 138
9 Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 131
10 Hy Chang Vo Bærum 124
11 Terje Riksaasen ?? 117
12 Knut Syse OSS 112
13 Idun Thorvaldsen Follo 107
14 Elias Fredrik Budde Vålerenga 102
15 Ivar Endeberg Kongsberg 97
16 Jo Frønsdal Engedal OSS 92
17 Fredrik Berg Buxrud 1911 87
18 Anniken Frønsdal Engedal OSS 82
19 Eivind Grunt Kreken Nordstrand 77
20 Magnus Årdal 1911 72
21 David Luangtep Vangen 1911 67
22 Amelia Nordquelle Nordstrand 64
23 Subramanian Ramasubramanian ?? 61
24 Victor Lie ?? 58
25 Ponnammal Ramaramasubramanian ?? 55
26 Kaj Panufnik Kristiansand 52
Klasse 5
1 Gard Thomas OSS 218
2 Arne Kjelsbøl Huse Nordstrand 197
3 Sigurd Lauvås Gaure OSS 176
4 Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 165
5 Hy Chang Vo Bærum 154
6 Knut Syse OSS 143
7 Elias Fredrik Budde Vålerenga 136
8 Ivar Endeberg Kongsberg 129
9 Jo Frønsdal Engedal OSS 122
10 Fredrik Berg Buxrud 1911 115
11 Anniken Frønsdal Engedal OSS 108
12 Eivind Grunt Kreken Nordstrand 103
13 Magnus Årdal 1911 98
14 David Luangtep Vangen 1911 93
15 Amelia Nordquelle Nordstrand 88
16 Subramanian Ramasubramanian ?? 83
17 Ponnammal Ramaramasubramanian ?? 78
18 Kaj Panufnik Kristiansand 73