Laffen Cup

Spilt 1. september 2013.

Resultater Turneringsservice

Grand Prix poeng:

Klasse Mester 62 deltakere
1 Frode Olav Olsen Urkedal 1911 250
2 Torbjørn R. Hansen 1911 229
3 Simen Agdestein OSS 208
4 Aryan Tari Kristiansund 197
5 Mats Persson OSS 186
6 Lars Oskar Hauge OSS 175
7 Bjørnar Byklum SOSS 168
8 Sebastian Mihajlov OSS 161
9 Atle Grønn OSS 154
10 Hans K Harestad SOSS 147
11 Rune Djurhuus Nordstrand 140
12 Johan Salomon Nordstrand 135
13 Jon Ludvig Hammer OSS 130
14 Henrik Øie Løbersli Kristiansund 125
15 Svetoslav Mihajlov OSS 120
16 Niina Koskela SOSS 115
17 Arnt-Ole Johansen Kongsberg 110
18 Sigve Hølleland Masfjorden 105
19 Anders Hobber Moss 100
20 Francisco Silva Gonzàlez Strømmen 95
21 Martin Nilsen Stavanger 90
22 Håkon N Nordstrøm Fana 87
23 Pål Andreassen SOSS 84
24 Snorre Rygg Nord-Odal 81
25 Jan Gunnar Fredriksen Akademisk 78
26 Eivind X Djurhuus Nordstrand 75
27 Henrik Sjøl Akademisk 72
28 Inge Hektoen SOSS 69
Klasse 1 45 deltakere
1 Henrik Øie Løbersli Kristiansund 245
2 Arnt-Ole Johansen Kongsberg 224
3 Sigve Hølleland Masfjorden 203
4 Francisco Silva Gonzàlez Strømmen 192
5 Martin Nilsen Stavanger 181
6 Håkon N Nordstrøm Fana 170
7 Snorre Rygg Nord-Odal 163
8 Jan Gunnar Fredriksen Akademisk 156
9 Eivind X Djurhuus Nordstrand 149
10 Henrik Sjøl Akademisk 142
11 Inge Hektoen SOSS 135
Klasse 2 34 deltakere
1 Eskil Ekeland Grønn OSS 234
2 Svein Erik Lurdalen Kongsberg 213
3 Espen Wasshaug Stjernen 192
4 Rune Dybesland Fribonden 181
5 Eivind Olav Risting 1911 170
6 Maud Rødsmoen OSS 159
7 Ole Jacob Johnsen Nittedal 152
8 Espen Løken Nordstrand 145
9 Geir Brobakken Hamar 138
10 Jussi Dyrnes Nordstrand 131
11 Cornelius Kvendseth Nordstrand 124
12 Daniel Nordquelle Nordstrand 119
13 Kazim Yilmaz Drammens 114
14 Dag Eriksen OSS 109
15 Kimiya Sajjadi OSS 104
16 Lucas Ranaldi Stavanger 99
17 Rolf E Syvertsen Tønsberg 94
18 Karim Ali Fribonden 89
19 Jens Petter Olsen OSS 84
20 Per Tore Aanonsen Nordstrand 79
21 Odd Ristesund Kampen 74
22 Aage Mella Strømmen 71
23 Kent-Ronny Ervik Tønsberg 68
24 Odin Nikolai Heier OSS 65
25 Ida Lahlum 1911 62
Klasse 3 16 deltakere
1 Ole Jacob Johnsen Nittedal 216
2 Daniel Nordquelle Nordstrand 195
3 Kazim Yilmaz Drammens 174
4 Lucas Ranaldi Stavanger 163
5 Odd Ristesund Kampen 152
6 Kent-Ronny Ervik Tønsberg 141
7 Odin Nikolai Heier OSS 134
Klasse 4 9 deltakere
1 Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 209
2 Tobias Frisvold Ruud Hamar 188
3 Jørgen Brobakken Hamar 167
4 Ingrid Skaslien Tiger 156
5 Maria Skaslien Tiger 145
6 Pradheeban Sivaranjan Nordstrand 134
7 Elias Haukenes Hamar 127
8 Markus Slettmoen Hamar 120
9 Embla Ekeland Grønn OSS 113
Klasse 5 7 deltakere
1 Tobias Frisvold Ruud Hamar 207
2 Jørgen Brobakken Hamar 186
3 Ingrid Skaslien Tiger 165
4 Maria Skaslien Tiger 154
5 Elias Haukenes Hamar 143
6 Markus Slettmoen Hamar 132
7 Embla Ekeland Grønn OSS 125