Jessheim Grand Prix

Spilt 24. – 25. august 2013.

Resultater Turneringsservice

Kommentarer:

  • Line Holen spilte i feil gruppe (siste offentliggjorte tall: 1514 fra september 2011)

Grand Prix poeng:

Klasse Mester 48 deltakere
1 Vladimir Georgiev Nordstrand 248
2 Anders Hobber Moss 227
3 Robin Olsen Moss 206
4 Eivind X Djurhuus Nordstrand 195
5 Jon Qvortrup 184
6 Sondre Merkesvik Bergens 173
7 Alexander R. Flaata Black Knights 166
8 Eivind Olav Risting 1911 159
9 Johannes Luangtep Kvisla Stavanger 152
10 Johannes Haug Nordstrand 145
11 Joar Gullestad Pettersen Stavanger 138
12 Maud Rødsmoen OSS 133
13 Erland Henrichsen Porsgrunn 128
14 Andreas G Tryggestad Nordstrand 123
15 Børge W Svanholm Stjernen 118
16 Jøran Sten Pettersen Porsgrunn 113
17 Aage Mella Strømmen 108
18 Lucas Ranaldi Stavanger 103
19 Leif Jacobsen Strømmen 98
20 Trond Jacobsen 1911 93
21 Henrik Sjøl Akademisk 88
22 Karim Ali Fribonden 85
Klasse 1 43 deltakere
1 Robin Olsen Moss 243
2 Eivind X Djurhuus Nordstrand 222
3 Sondre Merkesvik Bergens 201
4 Eivind Olav Risting 1911 190
5 Johannes Haug Nordstrand 179
6 Joar Gullestad Pettersen Stavanger 168
7 Maud Rødsmoen OSS 161
8 Erland Henrichsen Porsgrunn 154
9 Andreas G Tryggestad Nordstrand 147
10 Børge W Svanholm Stjernen 140
11 Jøran Sten Pettersen Porsgrunn 133
12 Aage Mella Strømmen 128
13 Lucas Ranaldi Stavanger 123
14 Leif Jacobsen Strømmen 118
15 Trond Jacobsen 1911 113
16 Henrik Sjøl Akademisk 108
17 Karim Ali Fribonden 103
Klasse 2 35 deltakere
1 Eivind Olav Risting 1911 235
2 Maud Rødsmoen OSS 214
3 Andreas G Tryggestad Nordstrand 193
4 Jøran Sten Pettersen Porsgrunn 182
5 Aage Mella Strømmen 171
6 Lucas Ranaldi Stavanger 160
7 Leif Jacobsen Strømmen 153
8 Trond Jacobsen 1911 146
9 Karim Ali Fribonden 139
Klasse 3 26 deltakere
1 Odd Ristesund Kampen 226
2 Tore Teigen Porsgrunn 205
3 Odin Nikolai Heier OSS 184
4 Magne Lind Lillehammer 173
5 Alf Vederhus 1911 162
6 Anders Nilsson Aure Konnerud 151
7 Ola Torstein Endresen Moss 144
8 Oskar Vikhamar-Sandberg Tiger 137
9 August Berntsen-Øybø 1911 130
10 Daniel Nordquelle Nordstrand 123
11 Tobias Lang Nilsen Moss 116
12 Per Magnus Larsen Porsgrunn 111
13 Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 106
14 Kazim Yilmaz Drammens 101
15 William Sandberg Olsen Moss 96
16 Gunnar Hellem OSS 91
17 Joshua Paul Schmidt Ullr 86
18 August Kristiansen Kløfsrud Moss 81
19 Ingrid Skaslien Tiger 76
20 Bjørn Robertsen Caissa 71
21 Per Nicolai Robertsen Caissa 66
22 Pakalon Selvarajah Ullr 63
23 Jens Petter Olsen OSS 60
24 Sondre Piiksi Moss 57
25 Øystein Hillestad Ullr 54
Klasse 4 14 deltakere
1 Ola Torstein Endresen Moss 214
2 Oskar Vikhamar-Sandberg Tiger 193
3 Daniel Nordquelle Nordstrand 172
4 Tobias Lang Nilsen Moss 161
5 Per Magnus Larsen Porsgrunn 150
6 Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 139
7 William Sandberg Olsen Moss 132
8 August Kristiansen Kløfsrud Moss 125
9 Ingrid Skaslien Tiger 118
10 Bjørn Robertsen Caissa 111
11 Per Nicolai Robertsen Caissa 104
12 Pakalon Selvarajah Ullr 99
13 Sondre Piiksi Moss 94
14 Øystein Hillestad Ullr 89
Klasse 5 8 deltakere
1 Tobias Lang Nilsen Moss 208
2 Per Magnus Larsen Porsgrunn 187
3 Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 166
4 William Sandberg Olsen Moss 155
5 August Kristiansen Kløfsrud Moss 144
6 Ingrid Skaslien Tiger 133
7 Sondre Piiksi Moss 126
8 Øystein Hillestad Ullr 119