Superbonus 2019-2020

Oppdatert 12. desember etter 39 turneringer

Standard (17 turneringer):

1 Simen Nikolai Storlid Klyve SK 3 (4)
2 Afras Mansoor Søråshøgda SK 2 (1)
2 Emerik V Roulet-Dubonnet Hell SK 2 (3)
2 Emerik V Roulet-Dubonnet Hell SK 2 (2)
2 Gunnar Lund Offerspill SK 2 (M)
2 Ingvar Torjesen Kveim Kragerø SK 2 (3)
2 Jan Thomas Nordgreen Larvik SK 2 (3)
2 Lars Johan Brodtkorb Horten SK 2 (M)
2 Mads Vestby-Ellingsen Tromsø SK 2 (M)
2 Martin Holten Fiskaaen Stavanger SK 2 (5)
2 Max Dahl SK 1911 2 (1)
2 Nhat-Huy Dac Ho Hell SK 2 (5)
2 Simen Nikolai Storlid Klyve SK 2 (5)
2 Torbjørn Valvåg Tromsø SK 2 (1)
2 Vidar Jr Bjørnås Senja SK 2 (5)
16 Aksel Nissen Hellerud SK 1911 1 (4)
16 Aleksander Fossan Stavanger SK 1 (M)
16 Aleksander Omtvedt Offerspill SK 1 (1)
16 Alexander Øye-Strømberg Hell SK 1 (1)
16 Anders Nilsson Aure Konnerud Sk 1 (1)
16 Andreas Sebastian Porsgrunn SK 1 (1)
16 Bence Korpa   1 (M)
16 Benjamin Haldorsen Bergens SK 1 (M)
16 Brage Modell Namsos SK 1 (2)
16 Carl Christian Aarnes Nordstrand SK 1 (1)
16 Dag Trygve Haug OSS 1 (4)
16 Dag Trygve Haug OSS 1 (5)
16 Einar Solstad Namsos SK 1 (4)
16 Eirik Strøm Austad Porsgrunn SK 1 (2)
16 Emerik V Roulet-Dubonnet Hell SK 1 (1)
16 Erlend Mikalsen Alta SK 1 (M)
16 Evsuld Myagmarsuren Tromsø SK 1 (3)
16 Haider M Morad Fredriksstad SS 1 (3)
16 Hans-Henry Jacobsen Tromsø SK 1 (2)
16 Håvard Bruun-Olsen Svartlamon SL 1 (3)
16 Håvard Haug OSS 1 (3)
16 Jan Thomas Nordgreen Larvik SK 1 (2)
16 Jiabao Eivind Ji Hell SK 1 (4)
16 Johan-Sebastian Christiansen Offerspill Sjakklubb 1 (M)
16 Jon Fredrik Åsvang Sortland SK 1 (1)
16 Jonas Kleppe Borlaug Sotra SK 1 (4)
16 Karl Wallevik Bergens SK 1 (4)
16 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SK 1 (2)
16 Kjell Sjøbrend Mosjøen SK 1 (2)
16 Kjetil Grjotheim Sortland SK 1 (3)
16 Lavrans Johannes Sagberg Trondheim SF 1 (4)
16 Magnor Pettersen Narvik SK 1 (2)
16 Markus Westvik Søråshøgda SK 1 (5)
16 Marte B Kyrkjebø Stavanger SK 1 (1)
16 Mathias Hunskaar Stensby Asker 1 (4)
16 Mats Bergvoll Tromsø SK 1 (1)
16 Maxim Turov RUS 1 (M)
16 Michael Richter SK König Tegel 1949 E.V. 1 (M)
16 Mikael Digernes Nittedal SK 1 (2)
16 Mikael Takle Bergens SK 1 (2)
16 Nicolai Ostensen Porsgrunn SK 1 (2)
16 Nicolai Ostensen Porsgrunn SK 1 (3)
16 Nikolai Olsen Wernberg Tromsø SK 1 (2)
16 Olai Dyrhaug Eriksen Bergens SK 1 (3)
16 Ole Smeby Kongsvinger SK 1 (1)
16 Olga Zimina ITA 1 (M)
16 Oscar Jakob Nergård Senja SK 1 (4)
16 Peder Marcus Aamodt Follo 1 (2)
16 Peder Marcus Aamodt Follo 1 (3)
16 Per Gunnar Hoel Mosjøen SK 1 (5)
16 Per Magnus Larsen Porsgrunn SK 1 (4)
16 Pål Norvoll Guovdageainnu SA 1 (3)
16 Roger Granum Hønefoss SK 1 (3)
16 Roger Stampe Caissa SK 1 (1)
16 Rune Borøy Fauske SK 1 (2)
16 Sebastian Mihajlov Bærum Schakselskap 1 (M)
16 Sigurd Lauvås Gaure OSS 1 (2)
16 Sigurd Wist Kveine Bærum 1 (5)
16 Sivert Schanche Tørfoss Tromsø SK 1 (4)
16 Sivert Schanche Tørfoss Tromsø SK 1 (5)
16 Sondre Lillestøl Melaa OSS 1 (M)
16 Terje Johannessen Bodø SL 1 (4)
16 Terje Johannessen Bodø SL 1 (5)
16 Thobias Gotaas Hansen Mosjøen SK 1 (4)
16 Tommy V. Thoresen Porsgrunn SK 1 (2)
16 Vegar Koi Gandrud Hønefoss SK 1 (M)
16 Vidar Jr Bjørnås Senja SK 1 (4)
16 Åsmund Andersen Bodø SL 1 (3)

 

Hurtig (13 turneringer):

1 Elham Abdulrauf OSS 3 (M)
2 Erlend Mikalsen Alta SK 2 (M)
2 Gardar Foss Bjørnstad Bærum Schakselskap 2 (5)
2 Jo Frønsdal Engedal OSS 2 (4)
2 Lars Håvard S Dahl Hamar SS 2 (4)
2 Peder Marcus Aamodt Follo SF 2 (3)
2 Sondre Lillestøl Melaa OSS 2 (1)
8 Abyl Kizatbay Stavanger SK 1 (M)
8 Abyl Kizatbay Stavanger SK 1 (1)
8 Adam Wasa-Schrader Nordstrand Sjakklubb 1 (2)
8 Adam Wasa-Schrader Nordstrand Sjakklubb 1 (3)
8 Adam Wasa-Schrader Nordstrand Sjakklubb 1 (4)
8 Aleksander Stolp Asker SK 1 (4)
8 Alexander Aasen Haukås SK 1 (4)
8 Anders Hobber Akademisk SK 1 (M)
8 Andreas Fuskeland Kro Fredriksstad SS 1 (3)
8 Andreas Tenold Nordstrand Sjakklubb 1 (2)
8 Anita Grønnestad Bergens SK 1 (1)
8 Anna Ovidia Young Sotra SK 1 (5)
8 Anto Suprianto Bærum Schakselskap 1 (5)
8 Benjamin Haldorsen Offerspill SK 1 (M)
8 Bjørn Instanes Bergens SK 1 (3)
8 Bjørn Instanes Bergens SK 1 (4)
8 Driton Jashari Sarpsborg SK 1 (2)
8 Elias Hestvik Bærum Schakselskap 1 (3)
8 Elias Horsfjord Glomnes OSS 1 (5)
8 Elias.V Kristiansen Jæren Sk 1 (4)
8 Espen Løken Nordstrand SK 1 (2)
8 Evsuld Myagmarsuren Tromsø SK 1 (5)
8 Finn Egeland SK Stjernen 1 (1)
8 Gisle Bjugn Bærum SS 1 (1)
8 Isak Vinh Brattgjerd OSS 1 (3)
8 Jo Frønsdal Engedal OSS 1 (3)
8 Joakim Aasen Haukås SK 1 (2)
8 Johan-Sebastian Christiansen Vålerenga SK 1 (M)
8 Jon Ludvig Hammer OSS 1 (M)
8 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SK 1 (1)
8 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SK 1 (2)
8 Kjell Børre Grebstad SK Stjernen 1 (1)
8 Kristian Thunestvedt Evjen Stavanger SK 1 (2)
8 Lars Håvard S Dahl Hamar SS 1 (1)
8 Lars Håvard S Dahl Hamar SS 1 (2)
8 Lars Håvard S Dahl Hamar SS 1 (3)
8 Lars Oskar Hauge OSS 1 (M)
8 Lars Ystad-Deglum Hamar SS 1 (5)
8 Lukas Dominik Gåsland Smeaheia SS 1 (5)
8 Marcus Hyge   1 (4)
8 Nikolas Axel Mellem Våler SK 1 (M)
8 Olai Dyrhaug Eriksen Bergens SK 1 (3)
8 Ole Petter Lie OSS 1 (4)
8 Ole Smeby Kongsvinger SK 1 (1)
8 Peder Marcus Aamodt Follo SF 1 (2)
8 Roar Sola Jæren SK 1 (3)
8 Robin Kjær Groruddalen SK 1 (5)
8 Robin Olsen Moss SK 1 (1)
8 Rune Harald Kristiansen Moss SK 1 (1)
8 Siako Nizar Fredriksstad SS 1 (4)
8 Sigurd Loe Grover SK Stjernen 1 (2)
8 Sigve Hølleland Masfjorden SK 1 (1)
8 Simen Sørensen Haukås SK 1 (2)
8 Sivert Ihlen Larvik SK 1 (2)
8 Sivert Ihlen Larvik SK 1 (3)
8 Sverre Skillestad Ski Sjakk 1 (5)
8 Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum Schakselskap 1 (2)
8 Øyvind Riisem Sotra SK 1 (M)

 

Lyn (9 turneringer):

1 Aleksander Fossan Stavanger SK 2 (1)
1 Ask Amundsen Strømmen SK 2 (3)
1 Bo Skagen Søråshøgda SK 2 (1)
1 Elham Abdrlauf OSS 2 (M)
1 Mikael Digernes Nittedal SK 2 (4)
1 Sindre Fossum Arendal SS 2 (2)
1 Øyvind Lea-Koltveit Haugaland SK 2 (4)
8 Alexander Øye-Strømberg Hell SK 1 (1)
8 Aryan Tari Vålerenga 1 (M)
8 Axel Tunsjø OSS 1 (1)
8 Bjørn Instanes Bergens SK 1 (5)
8 Bo Skagen Søråshøgda SK 1 (M)
8 Brage Modell Namsos SK 1 (2)
8 Cyril Karlsen Kristiansand Sku 1 (5)
8 Eirik S Enersen Offerspill SK 1 (1)
8 Emal Dawar Drammens SK 1 (2)
8 Emerik V Roulet-Dubonnet Hell SK 1 (2)
8 Even Thingstad Trondheim SF 1 (M)
8 Gard Kristian Teigseth-Grødal Hell SK 1 (5)
8 Jiabao Eivind Ji Hell SK 1 (4)
8 Jiahao Eric Ji Hell SK 1 (3)
8 Joakim Aasen Haukås SK 1 (2)
8 Johannes Melkevik Sevland SK 1 (2)
8 Johan-Sebastian Christiansen Offerspill SK 1 (M)
8 Jøran Kvilhaugsvik Sevland SK 1 (2)
8 Jøran Kvilhaugsvik Sevland SK 1 (3)
8 Kristian Zogla Konnerud Sk 1 (3)
8 Lyder S Øverbø Klyve 1 (3)
8 Markus Westvik Søråshøgda SK 1 (4)
8 Max Moe Pedersen Hell SK 1 (3)
8 Nicolai Ostensen Klyve SK 1 (1)
8 Nicolai Ostensen Klyve SK 1 (2)
8 Nicolay Langfeldt Dragulf SK 1 (3)
8 Nicolay Langfeldt Dragulf SK 1 (4)
8 Olai Dyrhaug Eriksen Bergens SK 1 (3)
8 Oskar Steensen OSS 1 (4)
8 Roar E. Nakken Sula Sjakklubb 1 (M)
8 Roar E. Nakken Sula Sjakklubb 1 (1)
8 Robert Blomstereng Grimstad SK 1 (4)
8 Sander Fuglestein Sevland SK 1 (M)
8 Sander Fuglestein Sevland SK 1 (1)
8 Sebastian Mihajlov Bærum SS 1 (M)
8 Simen Agdestein OSS 1 (M)
8 Sivert Børseth Hell SK 1 (4)
8 Terje Børstad Dragulf SK 1 (5)
8 Tomislav Marosevic Sjakklubben Stjernen 1 (2)
8 Wilhelm Moange   1 (5)
8 Øyvind Lea Koltveit Haugaland SK 1 (3)
8 Øyvind Lea Koltveit Haugaland SK 1 (5)