Resultater NGP 2019-2020

Topp 5 i hver klasse etter 22 turneringer:  Oppdatert 8. oktober 2019.

Standard (8 turneringer):

Klasse Mester (standard)    
1 Erlend Mikalsen Alta SK 625
1 Mads Vestby-Ellingsen Tromsø SK 603
3 Gunnar Lund Offerspill SK 480
3 Sebastian Mihajlov Bærum Schakselskap 459
5 Maxim Turov RUS 416
       
Klasse 1 (standard)    
1 Torbjørn Valvåg Tromsø SK 480
2 Torbjørn Dahl Hell SK 401
2 Marte B Kyrkjebø Stavanger SK 391
4 Mathias Lind Schouten Tromsø SK 385
5 Kjell Ole Kristensen Narvik SK 384
       
Klasse 2 (standard)    
1 Brage Modell Namsos SK 431
2 Emerik V Roulet-Dubonnet Hell SK 410
3 Ola Hansen Narvik SK 392
4 Nicolai Karlsen Sortland SK 346
5 Nicolai Maxime Østensen Porsgrunn SK 340
       
Klasse 3 (standard)    
1 Jan Thomas Nordgreen Larvik SK 438
2 Evsuld Myagmarsuren Tromsø SK 365
3 Gard Rye Høyforsslett Bergens SK 341
4 Thobias Gotaas Hansen Mosjøen SK 313
5 Linus Sandstad Hell SK 307
       
Klasse 4 (standard)    
1 Vidar Jr Bjørnås Senja SK 382
2 Sivert Børseth Hell SK 379
3 Jiabao Eivind Ji Hell SK 337
4 Espen Wannebo Aglen Namsos SK 328
5 Sivert Schanche Tørfoss Tromsø SK 311
       
Klasse 5 (standard)    
1 Vidar Jr Bjørnås Senja SK 415
2 Andreas Gautestad Anfindsen Sandnes SK 407
3 Sivert Schanche Tørfoss Tromsø SK 382
4 Eivind Anfindsen Sandnes SK 321
5 Birk Sæther Rostad Tromsø SK 299

Hurtig (7 turneringer):

Klasse Mester (hurtig)    
1 Elham Abdrlauf OSS 840
2 Anders Hobber Vålerenga SK 751
3 Ward Altarbosh OSS 651
4 Erlend Mikalsen Alta SK 621
5 Rune Harald Kristiansen Moss SK 401
       
Klasse 1 (hurtig)    
1 Rune Harald Kristiansen Moss SK 662
2 Finn Egeland SK Stjernen 575
3 Axel Tunsjø OSS 544
4 Sigurd Loe Grøver Sjakklubben Stjernen 430
5 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SK 413
       
Klasse 2 (hurtig)    
1 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SK 970
2 Peder Marcus Aamodt Follo SF 443
3 Andreas Tenold Nordstrand Sjakklubb 434
4 Elias Hestvik Bærum Schakselskap 372
5 William Alexander Olsen Bærum SS 357
       
Klasse 3 (hurtig)    
1 Peder Marcus Aamodt Follo SF 665
2 Mikael Digernes Nittedal SK 607
3 Ask Amundsen Strømmen SK 486
4 Elias Hestvik Bærum Schakselskap 426
5 Tamas Dienes OSS 384
       
Klasse 4 (hurtig)    
1 Elias Fredrik Budde Vålerenga SK 621
2 Jon Even Rosengren OSS 422
3 Bent Fredrik Budde Vålerenga SK 414
4 Yngve Mæhle Rekdal Nordstrand SK 405
5 Gardar Foss Bjørnstad Bærum Schakselskap 358
       
Klasse 5 (hurtig)    
1 Bent Fredrik Budde Vålerenga SK 616
2 Jon Even Rosengren OSS 509
3 Emilian Loeve Brandsdal Bjugn Bærum Schakselskap 427
4 Gardar Foss Bjørnstad Bærum Schakselskap 409
5 Elias Horsfjord Glomnes OSS 377

 

Lyn (7 turneringer):

Klasse Mester (lyn)    
1 Juan Carlos Rueda-Kjeldsen SK Stjernen 331
2 Mathias Unneland Aalesunds SL 331
3 Alexander Øye-Strømberg Hell SK 322
4 Christian Laverton Trondheim SF 322
5 Bo Skagen Søråshøgda SK 309
       
Klasse 1 (lyn)    
1 Bo Skagen Søråshøgda SK 404
2 Juan Carlos Rueda-Kjeldsen Sjakklubben Stjernen 393
5 Alexander Øye-Strømberg Hell SK 376
4 Nicolai Østensen Klyve SK 351
5 Eirik S Enersen Offerspill SK 341
       
Klasse 2 (lyn)    
1 Max Moe Pedersen Hell SK 367
2 Nicolai Østensen Klyve SK 362
3 William Alexander Olsen Bærum Schakselskap 302
4 Sivert Børseth Hell SK 258
5 Tomislav Marosevic Sjakklubben Stjernen 234
       
Klasse 3 (lyn)    
1 Max Moe Pedersen Hell SK 403
2 Sivert Børseth Hell SK 300
3 Markus Westvik Søråshøgda SK 288
4 Aage Mella Strømmen SK 267
5 Villum Brevick Kierulf Konnerud Sk 263
       
Klasse 4 (lyn)    
1 Markus Westvik Søråshøgda SK 397
2 Sivert Børseth Hell SK 353
3 Gard Kristian Teigseth-Grødal Hell SK 286
4 Thomas Westvik Søråshøgda SK 279
5 Per-Erik Evensen Modum 278
       
Klasse 5 (lyn)    
1 Gard Kristian Teigseth-Grødal Hell SK 386
2 Thomas Westvik Søråshøgda SK 347
3 Bendik Yrjar Teigseth-Grødal Hell SK 323
4 Bjørn Instanes Bergens SK 207
5 Cyril Karlsen Kristiansand Sku 206