Nordstrand GP Hurtigsjakk 2016

GP-poeng:

Klasse Mester
1 Aryan Tari Vålerenga 250
2 Jon Ludvig Hammer OSS 229
3 Frode Olav Olsen Urkedal 1911 208
4 Evgeny Kulikov OSS 197
5 Torbjørn R. Hansen 1911 186
6 Cornelius Kvendseth Nordstrand 175
7 Trond Støre Direkte 168
8 Francisco Silva Gonzàles Vålerenga 161
9 Finn Egeland Stjernen 154
10 Anders Hobber Akademisk 147
11 Ward Al-Tarbosh OSS 140
12 Tor Fredrik Kaasen Tromsø 135
13 Ludy Helsio P Sousa Vålerenga 130
14 Bror Thanke Nordstrand 125
15 Trond Solem Nordstrand 120
16 Jens E Ingebretsen Holmestrand 115
17 Karl Juriloo Trondheim 110
18 Lars Johansen Nordstrand 105
19 Jørn Snellingen Black Knights 100
20 Kjell Børre Grebstad SOSS 95
21 Christian Harstad OSS 90
22 Arne Hugo Bøe Lørenskog 87
23 Vebjørn Selbekk Moss 84
24 Aleksander Lindbøl 1911 81
25 Ole Johan Ski OSS 78
26 Ole Jørn Gyldenås Nordstrand 75
27 Jan Synnestvedt Nordstrand 72
28 Tor Gulbrandsen Nordstrand 69
29 Børge W Svanholm Nordstrand 66
30 Knut J Hjørnevik Sandnes 63
31 Sara Næss Vålerenga 60
32 Roar E Flaten Sotra 57
Klasse 1
1 Cornelius Kvendseth Nordstrand 250
2 Trond Støre Direkte 229
3 Finn Egeland Stjernen 208
4 Ward Al-Tarbosh OSS 197
5 Jens E Ingebretsen Holmestrand 186
6 Karl Juriloo Trondheim 175
7 Lars Johansen Nordstrand 168
8 Jørn Snellingen Black Knights 161
9 Christian Harstad OSS 154
10 Arne Hugo Bøe Lørenskog 147
11 Vebjørn Selbekk Moss 140
12 Aleksander Lindbøl 1911 135
13 Ole Johan Ski OSS 130
14 Ole Jørn Gyldenås Nordstrand 125
15 Jan Synnestvedt Nordstrand 120
16 Børge W Svanholm Nordstrand 115
17 Knut J Hjørnevik Sandnes 110
18 Sara Næss Vålerenga 105
19 Roar E Flaten Sotra 100
Klasse 2
1 Elham Abdrlauf OSS 250
2 Einar Clausen Frøvik Kragerø 229
3 Elvis Chikwati Akademisk 208
4 Noam Aviv Vitenberg 1911 197
5 Steinar Leite Modum 186
6 Guttorm Andersen Stjernen 175
7 Kjetil Ruud Follo 168
8 Benjamin Fjellheim Groruddalen 161
9 Erik Grindbakken Stjernen 154
10 Cato Bekkesletten 1911 147
11 Elias Hulleberg Sidali OSS 140
12 Eirik Flaa SOSS 135
13 Lars Martin Krogseth Lillehammer 130
14 Jonathan K Ski OSS 125
15 Andreas Tenold Nordstrand 120
16 Tim Wanvik OSS 115
17 Ole Petter Pedersen Kampen 110
18 Tor Ivar Bjørklund Nordstrand 105
19 Carl Christian Aarnes Nordstrand 100
20 Kazim Yilmaz Modum 95
21 Haakon Wright Groruddalen 90
22 Maria Næss Vålerenga 87
23 Ståle Nilssen Asker 84
24 Mattis Mikelsen Asker 81
25 Anders Nilsson Aure Tromsø 78
26 Tomislav Marosevic Stjernen 75
27 Sigurd Lauvås Gaure OSS 72
28 Alexander K Ski OSS 69
29 Håkon Lillebø OSS 66
30 Morten Rolstad OSS 63
31 Johnny Lund Nordstrand 60
32 Asle Jørgensen Kampen 57
33 Tamas Dienes OSS 54
34 Ingrid Skaslien Vålerenga 51
35 Camille Victor Prunier OSS 48
36 Aleksander Johansen OSS 45
37 Aage Mella Strømmen 42
38 Thomas Nilsson Nordstrand 39
39 Embla Ekeland Grønn OSS 36
40 Philip Birkenes Nordstrand sjakklubb 33
41 Leif E Wærstad OSS 30
42 Thyra Kvendseth Nordstrand 27
43 Jan Rune Moberg Follo 24
44 Jan Tellefsen OSS 21
45 Vegard Garmark Follo 18
46 Trond Nygaard Groruddalen 15
47 Bjørn Lie Caissa 12
48 Gjermund Tandberg Modum 9
49 Harald Omland Asker 6
50 Ida Landsverk OSS 3
51 Lars Lindstad Nordstrand 0
52 Egil Korsmo Mo 0
53 Per Magnus Larsen Porsgrunn 0
54 Tord Alnes Follo 0
Klasse 3
1 Elham Abdrlauf OSS 250
2 Einar Clausen Frøvik Kragerø 229
3 Noam Aviv Vitenberg 1911 208
4 Kjetil Ruud Follo 197
5 Benjamin Fjellheim Groruddalen 186
6 Erik Grindbakken Stjernen 175
7 Elias Hulleberg Sidali OSS 168
8 Eirik Flaa SOSS 161
9 Lars Martin Krogseth Lillehammer 154
10 Jonathan K Ski OSS 147
11 Andreas Tenold Nordstrand 140
12 Tim Wanvik OSS 135
13 Ole Petter Pedersen Kampen 130
14 Tor Ivar Bjørklund Nordstrand 125
15 Kazim Yilmaz Modum 120
16 Haakon Wright Groruddalen 115
17 Maria Næss Vålerenga 110
18 Ståle Nilssen Asker 105
19 Mattis Mikelsen Asker 100
20 Tomislav Marosevic Stjernen 95
21 Sigurd Lauvås Gaure OSS 90
22 Alexander K Ski OSS 87
23 Morten Rolstad OSS 84
24 Johnny Lund Nordstrand 81
25 Asle Jørgensen Kampen 78
26 Tamas Dienes OSS 75
27 Ingrid Skaslien Vålerenga 72
28 Aleksander Johansen OSS 69
29 Thomas Nilsson Nordstrand 66
30 Embla Ekeland Grønn OSS 63
31 Philip Birkenes Nordstrand sjakklubb 60
32 Leif E Wærstad OSS 57
33 Jan Tellefsen OSS 54
34 Vegard Garmark Follo 51
35 Trond Nygaard Groruddalen 48
36 Bjørn Lie Caissa 45
37 Gjermund Tandberg Modum 42
38 Harald Omland Asker 39
39 Ida Landsverk OSS 36
40 Lars Lindstad Nordstrand 33
41 Per Magnus Larsen Porsgrunn 30
42 Tord Alnes Follo 27
Klasse 4
1 Håvard Aarvik-Hansen Drammens 238
2 Magne Lind Lillehammer 217
3 David Luangtep Vangen 1911 196
4 Morten Bentsen Nordstrand 185
5 Helge F Pedersen 1911 174
6 Daniel Skogly OSS 163
7 Morten Løken Nordstrand 156
8 Axel Tunsjø OSS 149
9 Tom Brentebråten Nordstrand 142
10 Magnus Årdal 1911 135
11 Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 128
12 Christian Areklett Omre Stjernen 123
13 Ask Amundsen Strømmen 118
14 Markus Knutsen OSS 113
15 Kristian Sæle OSS 108
16 Terje Wahl Lillestrøm 103
17 Asle Tandberg Modum 98
18 Vegard Martinsen Nordstrand 93
19 Odd-Einar Ingebretsen Holmestrand 88
20 Fredric Opheim Larsen Porsgrunn 83
21 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 78
22 Elias Hestvik Bærum 75
23 Hy Chang Vo Bærum 72
24 Fredrik Røyeng Habostad Nordstrand 69
25 Viktor Nygaard Løvåsen Vålerenga USK 66
26 Odd Rune Hansen Sandnes 63
27 Jo Frønsdal Engedal OSS 60
28 Idun Thorvaldsen Follo 57
29 Jens Tore Fremmegård Spydeberg 54
30 Thomas Thorvaldsen Follo 51
31 Steinar Årdal 1911 48
32 Bjørn Flåtrud Asker 45
33 Alex Flåtrud Asker 42
34 Anniken Frønsdal Engedal OSS 39
35 Guru Wanda Wanvik OSS 36
36 Lars Robin Krogseth Lillehammer 33
37 Daniel Bjåstad Fremmegård Spydeberg 30
38 Jo Ingebretsen Holmestrand 27
Klasse 5
1 Daniel Skogly OSS 224
2 Axel Tunsjø OSS 203
3 Magnus Årdal 1911 182
4 Christian Areklett Omre Stjernen 171
5 Ask Amundsen Strømmen 160
6 Kristian Sæle OSS 149
7 Terje Wahl Lillestrøm 142
8 Fredric Opheim Larsen Porsgrunn 135
9 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 128
10 Elias Hestvik Bærum 121
11 Hy Chang Vo Bærum 114
12 Fredrik Røyeng Habostad Nordstrand 109
13 Viktor Nygaard Løvåsen Vålerenga USK 104
14 Odd Rune Hansen Sandnes 99
15 Jo Frønsdal Engedal OSS 94
16 Jens Tore Fremmegård Spydeberg 89
17 Steinar Årdal 1911 84
18 Bjørn Flåtrud Asker 79
19 Alex Flåtrud Asker 74
20 Anniken Frønsdal Engedal OSS 69
21 Guru Wanda Wanvik OSS 64
22 Lars Robin Krogseth Lillehammer 61
23 Daniel Bjåstad Fremmegård Spydeberg 58
24 Jo Ingebretsen Holmestrand 55