Lokallag i Ungdommen Sjakkforbund

Akershus Sjakkrets Ungdom http://www.akershussjakk.no/
Allergot SSL   Jon Halvor Liestøl Bergh jon.halvor.berg@ullensaker.kommune.no
Bærum SU http://www.bærumsjakk.no Gisle Bjugn gb@tazz.no
Dragulf Akershus USK http://www.dragulf.no/ Simen Agdestein simen.agdestein@ntg.no
Follo sfu http://www.follosjakk.no/ Per Lea sjakkper@gmail.com
Ingieråsen SSL   Anders Berge anders.berge@nordrefollo.kommune.no
Jevnaker BUSK   Daniel Fjørtoft danielfh@gmail.com
Nes SKU   Dag Erland Brokke db@scaleit.no
Nittedal SKU http://www.nittedalsjakk.priv.no Magnus W Digernes magnus.digernes@gmail.com
Ski sjakk http://www.skisjakk.no/ Torbjørn Brenden skisjakk@gmail.com
Sørum SKU   Eline Stangeland elinestangeland@hotmail.com
Ullr BUSK   Bjørn Hoel bjorn.hoel@klp.no
Aust-Agder Sjakkrets Ungdom – for tiden ingen lokallag
Buskerud Sjakkrets Ungdom Øystein Brekke oystein@sjakkbutikken.no
Drammens SKU http://drammensjakk.no/ Marianne Blom 1975blomsten@gmail.com
Eiker SKU   Roy Drange Hansen roydh@getmail.no
Hemsedal SKU   Tor Albrigtsen tor@tomeha.no
Hurum Sjakk – Barn- og ungdom http://hurumsjakklubb.no Asle Magnus Lien aslelien@outlook.com
Kongsberg Sku   Knut Atle Johnsen knuatj@online.no
Konnerud Sku http://www.konnerudsjakk.no Viktor André Marthinussen viktor.andre@gmail.com
Mjøndalen og Krokstad BSK   Jan Kåre Ohldieck jan.kre.ohldieck@ebnett.no
Modum Sku http://modumsjakken.no/ Stig-Atle Paulsen stigatle85@hotmail.com
Tyristrand SK   Johan Lien johan.lien@servi-pack.no
Veien SSK   Anja Oslund anjaoslund@gmail.com
Finnmark Sjakkrets Ungdom    
Alta SKU http://www.altasjakk.no/ Monika Ratama monika.ratama@yahoo.no
Hammerfest SKU http://hammerfest.sjakklubb.no/  Harald Heggelund harald@norddata.no
Helgeland og Salten Sjakkrets Ungdom – for tiden ingen lokallag
Hordaland Barne- Og Ungdomssjakkrets http://www.hbus.no/  
Bergens SKU http://www.bergensjakk-ung.net/ Karstein Rye kakk@online.no
Fana Sku   Trond Eikeland tro-eike@online.no
Haukås SSL   Kjetil Myrlid Aasen kjetil@bergensports.com
Hordvik SKU   Rune Henning Borgund rune.borgund@gmail.com
Laksevåg SKU   Odin Thorbjørnsen odinthorb@gmail.com
Masfjorden Sku http://www.masfjordensku.com/ Odd Helge Birkestrand oddhelgebirk@hotmail.com
Sotra SKU https://www.sotrasjakk.no/ Hanne H. Sekkingstad hms@agotnes-sveis.no
Søråshøgda SSK facebook Odd Anders Olsen odd.olsen@frisurf.no
Innlandet Sjakkrets Ungdom http://hedmarksku.hosjakk.no/
Elverum SKU http://elverum.hosjakk.no/ Erik Opseth xopseth@online.no
Fryal SSL   Håvard Eriksen havard.eriksen@sondre-land.kommune.no
Gjøvik Sku   Bjarne Gjørvad bjargjo@online.no
Greveløkka BSK https://grevelokkasjakk.wordpress.com/ Kristina Meyn Krogvold kristina.krogvold@mac.com
Hamar SSU http://hamarssu.hosjakk.no/ Guro H Midtlund Nordby guro_nordby@hotmail.com
Kongsvinger SKU http://kongsvinger.hosjakk.no Øyvind H. Henriksen kongesjakk@gmail.com
Nord-Odal Sku   Odd Jonar Lensebakken jonar@bbnett.no
Møre og Romsdal Sjakkrets Ungdom    
Kristiansund SKU   Tore Kristiansen tore@ksk.no
Molde SKU   Tor Wetle W. Hoem wetle6@hotmail.com
Sorte Hest SSL   Willy Wilson Haram willy.wilson.haram@alesund.kommune.no
Volda Ørsta SLU   Egil Arne Standal egil.arne.standal@hivolda.no
Aalesund Slu http://alesundsjakk.no/ Arne Unneland arne.unneland@gmail.com
Oslo Sjakkkrets U http://ungdom.oslosjakk.no/ Per F. Olsen pfr-ol@online.no
Dragulf Oslo USK   Simen Agdestein simen.agdestein@ntg.no
Haugerud sfbu http://haugerudif.no/dette-er-haugerud-sjakkforening-barne-og-ungdomslag/ Leiv Otto Watne l.o.watne@gmail.com
Nordstrand SKU http://www.nsku.no/ Jon Andersson jonirucoeith@gmail.com
Oslo SSU https://www.ossu.no/ Hege Smith Tunsjø hetu@oslomet.no
Rødtvet SKU   Ingrid Sundvor isundvor@hotmail.com
SK 1911s U http://ungdom.sk1911.no/ Geir Nesheim geir,nesheim@gmail.com
SK Kampen på Brettets U http://www.kampensjakk.no/barnesjakk/ Per Kristian Hansen krepper@gmail.com
Stjernen SKU http://www.skstjernen.no/barnesjakk Kristoffer Gressli gressli@hotmail.com
Veitvet SKU http://www.veitvetsku.no/ Morten Wilhelmsen mortenwil@outlook.com
Vestli SKU   Sadiq Adam Dahir sadaa021@osloskolen.no
Vålerenga USK http://vaalerenga-sjakklubb.com/ Mari Anne Killie mari.anne@killie.org
Rogaland Skolesjakkutvalg http://rogsjakk.rogaland-sjakk.org/ Ivbjørn Nimki ivbjornnimki@gmail.com
Haugaland SKU facebook Sjur Ferkingstad sjurfer@hotmail.com
Hå Skulesjakk   Per-Arvid Jakobsen per.a.jakobsen@lyse.net
Jæren Skulesjakklubb   John Breiland sjakkmatt@rocketmail.com
Sandved Ssk   Karle Stangeland karle.stangeland@lyse.net
Skadberg Skolesjakklubb   Brita F. Rommetveit brita.rommetveit@varenergi.no
Smeaheia Skolesjakk http://smeaheiaskolesjakk.no/ Eivind Arnt Anfindsen eivind.anfindsen@elm-as.no
Stavanger Sku http://www.stavangersku.no/ Stian Hjorteland stian.hjorteland@gmail.com
Sogn Og Fjordane Sjakkrets Ungdom
Sandane Sku   Øystein Hjelmeset ohjelmeset@hotmail.com
Sunnfjord Sku   Alice Mo Sandøy alicemo-@hotmail.com
Telemark Sjakkrets Ungdom Truls Jørgensen truls.jorgensen@fiber.no
Brattås Usk http://brattaassjakk.no/ Morgan Sagmo morgan.sagmo@outlook.com
Grenland Sjakksenter USK https://www.grenlandsjakksenter.no/ Kjetil Aleksander Lie kal@grenlandsjakksenter.no
Kragerø Sku http://kragerosjakk.no/ Truls Jørgensen truls.jorgensen@fiber.no
Skien SKU   Bernt Thorvaldsen Bernt.Thorvaldsen@gmail.com
Troms Og Nordre Nordland Sjakkrets Ungdom Anniken Vestby annikenvestby@yahoo.no
Harstad Sku http://harstadsjakklubb.no/ Stein Jensen jestein@online.no
Tromsø SKU http://www.tsku.no/ Anders Høifødt hoifodt@gmail.com
Trøndelag Sjakkrets Ungdom http://trondelagsjakk.blogspot.com/
Elefantene sa http://elefantenesjakk.wordpress.com/ Amir Ghaderi Ghaderi amir.k.ghaderi@gmail.com
Frøya Sjakklubb barn og ungdom facebook Malgorzata Nadzieja Kopaczek-Styczen malgorzata@kopaczek.pl
Hell SKU http://www.hellchess.com Torbjørn Dahl t76dahl@gmail.com
SebraSjakk facebook Jorunn Marie Brekke jorunn@sjakk.no
Sjakknuseren   Rune Krogstad rune.krogstad@melhus.kommune.no
Sjakk-Orkene      
Steinkjer Usl   Sjur Agdestein sjur@sjosialegekontor.no
Trondheim Sfu http://www.tsf.no/tsfu/ Joachim H. Berg-Jensen joachimbergjensen@gmail.co
Vest-Agder Sjakkrets Ungdom    
Kristiansand SKU http://kristiansandsjakk.no/ Alf Tomas Tønnessen alf.t.tonnessen@uia.no
Tveit SKU   Atle Nygård ewelin26@hotmail.com
Vestfold Sjakkrets Ungdom Kjell Martin Johansen jacobwinchelanche@yahoo.no
Caissas U http://www.caissa.no/Barnesjakk.html Odd Einar Ingebretsen oddeinar.ingebretsen@gmail.com
Horten SKU   Richard Frøisland froisland@hotmail.com
Larvik SKU http://www.larviksjakk.no/ Karl Isak Skau leder@larviksjakk.no
Tønsberg USK   Tor Herman Andreassen theandre@online.no
Østfold Sjakkrets Ungdom Bjørn Berg Johansen post@sjakk.net
Barnesjakklubben H1, Halden facebook Ragnar Knudsen ragnar.knudsen@hiof.no
Fredrikstad Fus http://www.sjakk.net/fus/ Bjørn Berg Johansen post@sjakk.net
Fredrikstad SU   Erling Strand Erling.Strand@olympiatoppen.no
Moss Sku https://mossbarnesjakk.no Hans-Inge Kongevold hans.inge.kongevold@gmail.com
Sarpsborg Sku   Ole Kr Førrisdahl ole.k.forrisdahl@gmail.com