Lokallag og kretser

Hopp til info om kretsene: [Oslo] [Akershus] [Østfold] [Hedmark] [Oppland] [Buskerud] [Vestfold] [Telemark] [Aust-Agder] [Vest-Agder] [Rogaland] [Hordaland] [Sogn og Fjordane] [Møre og Romsdal] [Trøndelag] [Troms og Nordland] [Finnmark]

Klubb/lokallagKretsAdresseBeskrivelse
Aalesund Slu Møre og Romsdal Steinvågvegen 60 6005 ÅLESUND Leder: Arne Unneland | 95550990 | arne.unneland@gmail.com
Alta Sjakklubb Ungdom Finnmark Thon Hotell, 9504 ALTA Leder: Jørund Greibrokk | 92207447 | jorund.greibrokk@uit.no
Askøy Sjakklubb Ungdom Hordaland Merkesvik 8 5315 HERDLA Leder: Frode Merkesvik | 92667522 | frode.merkesvik@hotmail.no
Åsmarka barne- og ungdomssjakklubb Hedmark Kauserudvegen 1 2365 ÅSMARKA Leder: Håkon Haugsrud | 41407548 | haakonhaugsrud@hotmail.com
Averøya Sjakklag Ungdom Møre og Romsdal Hauggata 7 6509 KRISTIANSUND N Leder: Roger Hojem | 41256220 | roger.hojem@hotmail.no
Båtsfjord sjakklubb ungdom Finnmark Båtsfjord Norway Leder: Ragnar Rasmussen | 90802643 | ragnar.rasmussen@batsfjord.kommune.no
Bergens Schakklubs Ungdom Hordaland 5057 BERGEN Leder: Karstein Rye | 97503380 | kakk@online.no
Brattås Usk Telemark Hvalen Terrasse 10 3943 PORSGRUNN

Leder: Morgan Sagmo | 92800150 | morgan.sagmo@outlook.com

Bærum Ssu Akershus Bærum Norway Leder: Pål Svensson | 95118316 | paal.svensson@gmail.com
Caissas ungdom Telemark Byskolen: 3 etasje 3210 SANDEFJORD Leder: Vetle Sundby | 92488705 | vetle.sundby@gmail.com
CIS Fredrikstad Chess Østfold Torsnesveien 5-7 1630 GAMLE FREDRIKSTAD Leder: Klas Pettersen | 95050294 | klas.pettersen@gmail.com
Dalabrekka SKU Møre og Romsdal Ole Vigs gate 22 6516 KRISTIANSUND N Leder: Morten Smenes Frost | 93848052 | mofrost@hotmail.com
Dalsøyra Skolesjakklag Sogn of Fjordane Dalsøyra skule: Dalsbygda 68 5960 DALSØYRA Leder: Jørgen Virkesdal | 97633174 | jorgen.virkesdal@gulen.kommune.no
Dragulf Ungdomssjakklubb Akershus Hans Burums vei 30 1357 BEKKESTUA Leder: Simen Agdestein | 95255900 | simen.agdestein@ntg.no
Drammens Sku Buskerud Lassebakken 2 3046 DRAMMEN Leder: Ole - Johan Rygh | 92017889 | orygh@hotmail.com
Elefantene sjakkakademi Trøndelag Jonsvannsveien 99c 7050 TRONDHEIM Leder: Amir Ghaderi Ghaderi | 93651639 | amir.k.ghaderi@gmail.com
Fana Sku Hordaland Vestre Rå 74 5239 RÅDAL Leder: Trond Eikeland | 99005047 | tro-eike@online.no
Follo sjakkforenings ungdom Akershus Seniorsenteret: Ås kulturhus: Moerveien 1 1430 ÅS Leder: Per Lea | 45853194 | sjakkper@gmail.com
Fredrikstad Fus Østfold Notveien 8 1655 SELLEBAKK Leder: Bjørn Berg Johansen | 91391312 | post@sjakk.net
Frei SKU Møre og Romsdal Hauggata 7 6509 KRISTIANSUND N Leder: Roger Hojem | 41256220 | roger.hojem@hotmail.no
Fryal Skolesjakklag Oppland Fryal skole, hov Leder: Håvard Eriksen | 99704539 | havard.eriksen@sondre-land.kommune.no
Frøya Sjakklubb barn og ungdom Trøndelag Frøya Bibliotek: Sistranda 7260 SISTRANDA Leder: Monika Kopaczek Styczen | 46834081 | monika.kopaczek-styczen@froya.kommune.no
Gjerøy Skolesjakklag Troms og Nordre Nordland Gjerøy 8195 GJERØY Leder: Randi S. Hoff | 41269621 | hoffrandi@hotmail.com
Gjøvik Sku Oppland 2803 GJØVIK Leder: Bjarne Gjørvad | 99260643 | bjargjo@online.no
Greveløkka Sjakklubb Hedmark Ankerskogvegen 3 2317 HAMAR Leder: Vidar Hagen | 91169663 | grevelokkasjakk@gmail.com
Groruddalen Sjakklubb USF Oslo Odvarsolbergsvei 112 0973 OSLO Leder: Benjamin Fjellheim | 94505049 | benjamin.fjellheim@dachser.com
Gullkongen Stjørdal Trøndelag 7506 STJØRDAL Leder: Torbjørn Dahl | 98209370 | t76dahl@gmail.com
Hå Ss Rogaland Engvegen 3 4360 VARHAUG Leder: Per-Arvid Jakobsen | 92617652 | Per-Arvid.Jakobsen@statkart.no
Hamar Sjakkselskaps Ungdom Hedmark Ridabu skole: Vangsvegen 360 2322 RIDABU Leder: Ole Haukenes | 47909849 | ohauke@gmail.com
Hammerfest Sjakklubb Ungdom Finnmark Kirkegata 27 9600 HAMMERFEST Leder: Trond Dagsvold | 91919978 | tronddagsvold@hotmail.com
Harstad Sku Troms og Nordre Nordland Harstad, Norge Leder: Stein Jensen | 90034284 | jestein@online.no
Haugaland Sjakklubb Rogaland Tømmerdalen 15 5533 HAUGESUND Leder: Sjur Ferkingstad | 41277897 |
Haugerud sjakkforening barne- og ungdomslag Oslo Haugerudveien 84 0674 OSLO Leder: Mads Aanerud | 97118684 | mads.aanerud@getmail.no
Haukås Skolesjakklag Hordaland Hylkjesvingen 47 5109 HYLKJE Leder: Kjetil Myrlid Aasen | 92695005 | kjetil@bergensports.com
Holmestrand sjakklubb junioravdeling Vestfold langgaten 36 3080 HOLMESTRAND Leder: Odd Einar Ingebretsen | 46418871 | oddeinar.ingebretsen@gmail.com
Hordvik Sjakklubb ungdom Hordaland Midtre Prestavegen 18 5108 HORDVIK Leder: Pernille Strandabø Jørgensen | 47330923 | ps-joe@online.no
Horten SKU Vestfold Mellom Keisemark 40 B 3189 HORTEN Leder: Petter Jørgen Omtvedt | 95078297 | petter.omtvedt@yahoo.com
Hyen Skulesjakklag Sogn of Fjordane 6829 Hyen Leder: Alevtina Senkina | 91738540 | alevtina.senkina46@gmail.com
Innherred sjakklubb ungdom Trøndelag Kirkegata 11 7600 LEVANGER Leder: Willy Håkon Johannesen | 90553434 | willy.johannesen@innherredsjakk.org
Jæren Skulesjakklubb Rogaland Roligheta 2 4353 KLEPP STASJON Leder: John Breiland | 45854686 | sjakkmatt@rocketmail.com
Klyve SK Telemark Hauane20a 3737 SKIEN Leder: Kjetil Grunnsund | 91719162 | kjetgrunn@hotmail.com
Knappskog Skolesjakklag Hordaland Fjæreidevegen 30 5360 KOLLTVEIT Leder: Monica Lauvik Fjeldstad | 41463156 | monica.fjeldstad@gmail.com
Kongsberg Sku Buskerud Gamle Gomsrud vei 56A 3612 KONGSBERG Leder: Knut Atle Johnsen | 92848758 | knuatj@online.no
Kongsvinger sjakklubbs ungdom Hedmark Engens gate 1 2208 KONGSVINGER Leder: Øyvind Henriksen | 46051594 | kongesjakk@gmail.com
Konnerud Sku Buskerud Jerpevn. 2 3030 DRAMMEN Leder: Helmer Nilsen | 90937343 | helmer@asklandservice.no
Kragerø Sku Telemark Bergmesterveien 18 3770 KRAGERØ Leder: Truls Jørgensen | 91714450 | truls.jorgensen@fiber.no
Kristiansand Sku Vest-Agder Vesterveien 2 4613 KRISTIANSAND S Leder: Trond Waage | 93417447 | trond.waage@gmail.com
Kristiansund Sjakklubbs Ungdom Møre og Romsdal Hauggata 7 6509 KRISTIANSUND N Leder: Per Erik Hoem | 91197135 | per.erik@tenoastro.no
Laksevåg Sjakklubb Ungdom Hedmark Laksevåg, Norway Leder: Odin Thorbjørnsen | 90194828 | odinthorb@gmail.com
Larvik Sjakklubbs Ungdom Vestfold Hellesteinveien 7 3261 LARVIK Leder: Bjarte Engeset | 90129534 | bjar-eng@online.no
Lillehammer Ssu Hedmark Anders Sandvigsgt 30 2609 LILLEHAMMER Leder: Lars Erik Brobakken | 91523579 | larseparsa@gmail.com
Lillesand Ungdomssjakklubb Aust-Agder Lillesand Røde Kors: Havnegata 10 4790 LILLESAND Leder: Vilde Bjerke | 99221663 | vi-bje@online.no
Lillesund SKU Rogaland Lillesund skole, Haugesund Leder: Tommy Haugan | 99206037 | tommy.haugan@gmail.com
Lørenskog Sku Akershus Haneborgveien 83 1472 FJELLHAMAR Leder: Aidin Afsari-Rad | 46904903 | aidin@live.no
Masfjorden Sku Hordaland Sandnes skule: Austfjordvegen 2634 5981 MASFJORDNES Leder: Odd Helge Birkestrand | 90501109 | oddhelgebirk@hotmail.com
Modum Sku Buskerud Søndre Modum Ungdomsskole 3340 ÅMOT Leder: Steinar Leite | 91524944 | slegga95@gmail.com
Molde Sjakklubb Ungdom Møre og Romsdal Arnes veg 51 D 6429 MOLDE Leder: Tor Wetle Hoem | 41789389 | wetle6@hotmail.com
Moss Sku Østfold Jutulvn. 9 1534 MOSS Leder: Hans-Inge Kongevold | 95868495 | hans.inge.kongevold@gmail.com
Narvik Sku Troms og Nordre Nordland Narvik, Norge Leder: Mikael Rølvåg | 97414310 | m-roelv@online.no
Nes Sjakklubb Ungdom Akershus Nes i Akershus, Norge Leder: Andreas Wennemo | 90822159 | andreas@no-limit.no
Nittedal sjakklubbs ungdom Akershus Nyveien 33 1482 NITTEDAL Leder: Håvard Sæthre | 48211902 | havard.sathre@gmail.com
Nord-Odal Sku Hedmark Austvatn 2134 AUSTVATN Leder: Jonar Lensebakken | 95747753 | jonar@bbnett.no
Nordstrand SKU Oslo Langbølgen 2B 1154 OSLO Leder: Jon Andersson | 41229428 | jonirucoeith@gmail.com
Norefjell SKU Buskerud Nygård 3535 KRØDEREN Leder: Bjørnar Øverby Jokerud | 91304880 | sjakk@bjokerud.com
OS Sjakk Ungdom Hordaland Os i Hordaland, Norge Leder: Daniel Skotheim | 98401400 | dask@os-ho.kommune.no
Oslo Barnesjakklubb Oslo Oslo Schakselskap, Bogstadveien, Oslo Leder: Simen Agdestein | 95255900 | simen.agdestein@ntg.no
Oslo Schakselskap Ungdom Oslo Bogstadvn. 30 B: L721 0355 OSLO Leder: Arne Sæle | 92281478 | arnesaele@gmail.com
Randaberg Sku Rogaland 4070 RANDABERG Leder: Wenche Ravneng | 91794110 | wrsjoberg@yahoo.no
Rosenborg Sjakklubb Trøndelag Ladeveien 6 B 7041 TRONDHEIM Leder: Edwin Fernando David | 93099650 | edwindavid21@hotmail.com
Rødtvet Sjakklubb ungdom Oslo Sidsel Sidsærksvei 20 0956 OSLO Leder: Thu Nguyen | 95234039 | rodtvet.sjakk@gmail.com
Røyneberg Skolesjakklag Rogaland Røyneberg Skole, Sola, Norge Leder: Dagi Dreyer | 92092095 | dagi.dreyer@sola.kommune.no
Sandane Sku Sogn of Fjordane SANDANE, Sogn og Fjordane, Norge Leder: Per Arne Bakke | 90771654 | pabakke@hotmail.com
Sandved Ssk Rogaland Sandved Skole: Gamle Asheimvei 1 4318 SANDNES Leder: Karle Stangeland | 93488283 | karle.stangeland@lyse.net
Sarpsborg Sku Østfold Sarpsborg, Norge Leder: Ole Kristian Førrisdahl | 97497378 | ole.k.forrisdahl@gmail.com
Setskog Usk Akershus SETSKOG Leder: Arild Roen | 93639264 | a_roen@hotmail.com
Sevland Sku Rogaland Urvn. 10 4276 VEDAVÅGEN Leder: Sigvat Stensholt | 99362811 | sigvat.stensholt@skole.rogfk.no
Sjakk-Orkene Trøndelag Orkanger, Norge Leder: Kai Roger Magnetun | 90731101 | kai.roger.magnetun@gmail.com
Sjakklubben Kampen på Brettets Ungdom Oslo Bøgata 21 0654 OSLO Leder: Per Kristian Hansen | 48189024 | per.hansen@human.no
Sjakknuseren Trøndelag Tømmesdalsveien 7236 HOVIN I GAULDAL Leder: Rune Krogstad | 98824617 | rune.krogstad@melhus.kommune.no
SK av 1911 U Oslo Ullevål, Oslo, Norge Leder: Johs. R. Kjeken | 90505071 | jrkjeken@online.no
Skadberg Skolesjakklubb Rogaland Litlabergvegen 20 4050 SOLA Leder: Beate Van Der Meijs | 47171283 | andersen_beate@hotmail.com
Ski Sjakk Akershus Ellingsrudlia 3b 1400 SKI Leder: Veslemøy Thorbjørnsen | 93039776 | veslemot@hotmail.com
Smeaheia SS Rogaland Torvholsteigen 10 4316 SANDNES Leder: Roar Nærheim | 48078728 | roar.naerheim@lyse.net
Sorte Hest Skolesjakklag Møre og Romsdal Ålesund, Norge Leder: Kenneth Ove Sunde | 95078338 | kenneth.ove.sunde@alesund.kommune.no
Sortland Sjakklubbs Ungdom Troms og Nordre Nordland Bjørklundveien 1 8403 SORTLAND Leder: Martin Halsvik Larsen | 40382760 | halsviklarsen@gmail.com
Sotra Sjakklubb Ungdom Hordaland Storagrinda 10 5357 FJELL Leder: Hanne H. Sekkingstad | 41233851 | hms@agotnes-sveis.no
Stavanger Sku Rogaland Snarehaugen 64 4018 STAVANGER Leder: Ola Kvaløy | 99520414 | ola.kvaloy@uis.no
Steinern Skolesjakklag Hedmark Steinerskolen på Hedemarken, Rudolf Steiners Veg, 2312 Ottestad Leder: Astrid S. Jacobsen | 91990086 | astrid.sofia.jacobsen@gmail.com
Steinkjer Usl Trøndelag Steinkjer, Norge Leder: Sjur Agdestein | 47398636 | sjur.agdestein@sjosia.nhn.no
Stjernen sjakklubbs ungdom Oslo Seilduksgata 11 0558 OSLO Leder: Kristoffer Gressli | 46554422 | gressli@hotmail.com
Strømmen Sku Akershus Hagaveien 3B 2010 STRØMMEN Leder: Anton Amarapala | 91113645 | amarabygg@usa.net
Søråshøgda Skolesjakklubb Hordaland Folldalsheia 46D 5239 RÅDAL Leder: Ingunn Bringsvor Nilsen | 95145745 | ingbring@hotmail.com
Sørum Sjakklubb Ungdom Akershus Sagvegen 10 1923 SØRUM Leder: Rune Amundsen | 40222158 | amundsenrune@gmail.com
Tokerud Skolesjakklag Oslo Tokerud skole, Oslo Leder: Rune A. Sandvold | 47446080 | rusaa003@osloskolen.no
Tranby Ungdomssjakklubb Buskerud Røsslyngveien 8b 3408 TRANBY Leder: Per Kristian Hoen | 94160448 | per.kristian.hoen@lier.kommune.no
Tromsø Sku Troms og Nordre Nordland Veitasenteret 6 etg.: Storgata 102 9008 TROMSØ Leder: Trond Romsdal | 91781990 | trond.romsdal@gmail.com
Trondheim Sfu Trøndelag Kjøpmannsgata 5 7013 TRONDHEIM Leder: Aleksander Jakobsen | 90012064 | aleks.j@hotmail.com
Tveit Sjakklubb Ungdom Vest-Agder Kristiansand, Norge Leder: Halvor Hovet | 45450816 | halvor@hovetregnskap.no
Tyristrand SK Buskerud Tyristrand, Norge Leder: Johan Lien | 90579678 | johan.lien@servi-pack.no
Tønsberg Ungdomssjakklubb Vestfold Ekelyveien 24 3152 TOLVSRØD Leder: Tor Herman Andreassen | 45438821 | theandre@online.no
Vålerenga USK Oslo Vålerenga, OSLO Leder: Tor Skaslien | 92025029 | tor.skaslien@met.no
Veien SSK Buskerud Baldersvei 105 3518 HØNEFOSS Leder: Anja Oslund | 90822648 | anjaoslund@gmail.com
Veitvet Sjakklubb ungdom Oslo Veitvetveien 21 0596 OSLO Leder: Morten Wilhelmsen | 92282626 | mortenwil@outlook.com
Vestfossen Sjakklubbs Ungdom Buskerud Vestfossen Barneskole: Skolegata 10 3320 VESTFOSSEN Leder: Trond Rekdal Henriksen | 92206222 | trorehe@icloud.com
Vestli Sjakklubb Ungdom Oslo vestlisvingen184 0969 OSLO Leder: Sadiq Adam Dahir | 93880609 | sadaa021@osloskolen.no
Volda Ørsta Slu Møre og Romsdal Høgskulen i Volda 6100 VOLDA Leder: Egil Arne Standal | 95153886 | standeg@hivolda.no

Kretser i Ungdommens Sjakkforbund

Her finnes en kort oversikt over kretsenes styre og kontaktinformasjon.

Hopp til: [Toppen] [Oslo] [Akershus] [Østfold] [Hedmark] [Oppland] [Buskerud] [Vestfold] [Telemark] [Aust-Agder] [Vest-Agder] [Rogaland] [Hordaland] [Sogn og Fjordane] [Møre og Romsdal] [Trøndelag] [Troms og Nordland] [Finnmark]


Oslo Sjakkrets ungdom

Adresse: Boks 125 Sentrum, 0102 Oslo
Hjemmeside: http://ungdom.oslosjakk.no/

Styret i Oslo Sjakkrets Ungdom
Leder: Johs R Kjeken (1911U), tlf 905 05 071.
Kasserer: Per Olsen (1911U), tlf 975 40 626.
Styremedlem: Olga Dolzhykova (Oslo BSK)
Styremedlem: Sadiq Dahir (Vestli SKU)
Styremedlem: Steinar Årdal (1911U)
1. varamedlem: Tor Skaslien (VUSK)
2. varamedlem: Arne Sæle (OSSU)

Arne-Birger Lund er ansatt som administrasjonssekretær. E-post til kretsen bes sendt ham. Telefon: 480 35 339. Evt. post sendes til Oslo Sjakkrets Ungdom, v/Arne-Birger Lund, Sars’ gate 72, 0564 OSLO.


Akershus sjakkrets ungdom

Hjemmeside: http://www.akershussjakk.no
Facebook-side: https://www.facebook.com/groups/453057661468101/

Styret i ASU:
Leder: Håvard Sæthre, tlf 482 11 902
Styremedlem: Henrik Carlsen
Styremedlem: Arild Roen
Styremedlem: Silje Roen, tlf 993 87 535
Styremedlem: Anton Amarapala, tlf 911 136 45
Styremedlem: Sherington Amarapala


Østfold sjakkrets ungdom

Medlemskontingent 2017: kr. 90 (kr 10 i kretskontingent + kr 80 i forbundskontingent)
Medlemslister sendes til USF sentralt, med kopi til kretsen. Forbundet fakturerer begge kontingentene (forbund + krets).

Styret i ØSU:
Leder og kasserer: Bjørn Berg Johansen, tlf 69 34 52 20
Styremedlem: Espen Andersen, tlf 970 17 149
Styremedlem: Hans-Inge Kongevold, tlf 958 68 495


Hedmark sjakkrets ungdom

Medlemskontingent 2017: kr. 125 (kr 45 i kretskontingent + kr 80 i forbundskontingent)
Medlemslister sendes til USF sentralt, med kopi til kretsen. Forbundet fakturerer begge kontingentene (forbund + krets).

Styret i HSU:
Leder: Trond Nerland, tlf 916 17 427
Styremedlem: Elin Gulbrandsen
Styremedlem: Geir Brobakken
Styremedlem: Håkon Haugsrud


Oppland sjakkrets ungdom

Styret i OSU:
Kretsen er for tiden uten styre.
For henvendelser, kontakt Sjakkontoret


Buskerud sjakkrets ungdom

Styret i BSU:
Leder: Svein Erik Lurdalen, tlf 915 84 210
Kasserer: Erik O. Johannessen, tlf 918 01 407
Styremedlem: Helmer Nilsen, tlf 909 37 343
Styremedlem: Per Kristian Hoen, tlf 32 24 36 70
Varamedlem: Jon Hernes
Varamedlem: Johan Lien
Revisor: Ole Kristian Bjørnø


Vestfold sjakkrets ungdom

Styret i VSU:
Leder: Kjell Martin Johansen (Larvik SKU), tlf 94033544
Sekretær: Richard Madsen (Holmestrand SKU), tlf 418 54 659
Kasserer: Håvard Skotheim (Tønsberg SKU), tlf 906 55 586


Telemark sjakkrets ungdom

Styret i TSU:
Leder og kasserer: Truls Jørgensen, tlf 917 14 450
Styremedlem: Espen Lie, tlf 958 80 716
Styremedlem: Harald Sneltvedt
Styremedlem: Jane Isaksen
Styremedlem: Hege Hjortland


Aust-Agder sjakkrets ungdom

Styret i AASU:
Kretsen er for tiden uten styre.
For henvendelser, kontakt Sjakkontoret


Vest-Agder sjakkrets ungdom

Styret i VASU:
Kretsen er for tiden uten styre.
For henvendelser, kontakt Sjakkontoret


Rogaland skolesjakkutvalg

Styret i RSSU:
Leder: Torleiv Broch-Austvoll
Kasserer: Per Blikra, tlf 481 04 640


Hordaland barne- og ungdomssjakkrets

Styret i HBUS:
Leder: Monica Lauvik Fjeldstad (Sotra SKU), tlf 414 63 156
Kasserer: Elin Hellenes (Bergens SKU), tlf 55 98 66 57
Nestleder: Linda Ludvigsen
Materialforvalter: Rune Hening Borgund


Sogn og Fjordane sjakkrets ungdom

Adresse: Sogn og Fjordane SKU v/ Sverre Folkestad, Åsahøgda 19, 6823 Sandane

Styret i SFSU:
Kretsen er for tiden uten styre.
For henvendelser, kontakt Sjakkontoret


Møre og Romsdal sjakkrets ungdom

Styret i MRSU:
Leder: Tore Kristiansen
Styremedlem: Roger Hojem, tlf 412 56 220
Styremedlem: Per Christian Stenvaag
Styremedlem: Ståle Refsnes


Trøndelag sjakkrets ungdom

Hjemmeside: http://trondelagsjakk.blogspot.com/

Styret i TSU:
Leder: Amir Ghaderi, tlf 936 51 639
Styremedlem: Per Arne Myraunet, tlf 913 62 414
Styremedlem: Torbjørn Dahl, tlf 982 09 370


Troms og Nordre Nordland sjakkrets ungdom

Styret i TNNSU:
Leder: Anniken Vestby
Styremedlem: Stein Jensen, tlf 900 34 284
Styremedlem: Mikael Rølvåg, tlf 76 94 80 45


Finnmark sjakkrets ungdom

Styret i FSU:
Leder: Jørund Greibrokk


Hopp til: [Toppen] [Oslo] [Akershus] [Østfold] [Hedmark] [Oppland] [Buskerud] [Vestfold] [Telemark] [Aust-Agder] [Vest-Agder] [Rogaland] [Hordaland] [Sogn og Fjordane] [Møre og Romsdal] [Trøndelag] [Troms og Nordland] [Finnmark]