Sjakkontoret

Sjakkontoret er navet som koordinerer norsk sjakks aktiviteter og utvikling. Her finner du administrasjonen til Norges Sjakkforbund og Ungdommens Sjakkforbund, samt redaksjonene til Førsteraden og Norges Sjakkblad

Sjakkontoret er delt mellom Norges Sjakkforbund og Ungdommens Sjakkforbund. Kontoret sørger for det meste av forbundenes daglige drift, foruten bistand med råd og dåd, i første rekke overfor klubber, kretser og enkeltmedlemmer. De viktigste gjøremål består av medlemsregistrering, administrasjon av turneringsaktivitet, regnskap med mer.

Norges Sjakkforbund Ungdommens Sjakkforbund
Orgnr: 971 286 474 Orgnr: 971 286 466
E-post: nsf@sjakk.no E-post: usf@sjakk.no
Postadresse: Bentsebrugata 20, 0476 Oslo
Besøks-/Leveringsadresse: Sandakerveien 24 C, D8, 0473 Oslo
Telefon: 22 15 12 41
Norges Sjakkblad Førsteraden
E-post: nsb@sjakk.no E-post: forsteraden@sjakk.no

Presse Kontakt

Eirik Natlandsmyr
Pressefoto
Logoer

Komme seg til Sjakkontoret

Kontoret ligger nord i Oslo ved Torshov/Sagene, adresse Sandakerveien 24 C, inngang D8. Ankomst med buss 20, 37 og 54 (Arendalsgata), samt trikkene 11, 12 og 13 (Torshov). Se kart over området her.


Vis større kart

Kontortid

Ordinær kontortid mandag til fredag kl. 0900-1500, eller etter avtale.


Eirik Natlandsmyr
direktenummer: 21 60 81 24
mobil: 975 75 741
eirik@sjakk.no
Generalsekretær i NSF og USF

Liv Mette Harboe
direktenummer:
21 60 81 23
livmette@sjakk.no
Medlemssekretær i NSF
– medlemsservice NSF
– Rating og titler

Marianne Møllerop
direktenummer:
21 60 81 22
marianne@sjakk.no
Administrasjonssekretær i USF
– medlemsservice USF
– regnskap

Harald Christian Sagevik
direktenummer:
21 60 81 20
harald@sjakk.no
Markeds- og kommunikasjonsansvarlig
 

Martin T. Johannessen
direktenummer:
21 03 77 55
martin@sjakk.no
Prosjektleder Sjakk & Samfunn
Jorunn

Jorunn Brekke
direktenummer:
94 82 22 86
jorunn@sjakk.no
Prosjektleder Skolesjakken
Erik

Erik Grindbakken
direktenummer:
21 60 81 21
erik@sjakk.no
Prosjektmedarbeider Sjakk & Samfunn


Redaktør Norsk Sjakkblad
nsb@sjakk.no
Redaktør Førsteraden
forsteraden@sjakk.no