Vestlandsserien 2017/2018

RESULTATLISTER
1. divisjon:
Nord | Sør
2. divisjon:
Nord Avd. A | Nord Avd. B

OPPSETT
1. divisjon Nord
2. divisjon Nord A
2. divisjon Nord B
Klikk på lagnavn for info om lagleder

1. divisjon Sør
Vestlandserien sør spilles normalt over én helg i januar

1. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 3/2 4/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Bergens 3

Lagleder

Torbjørn Klausen
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

6 2 3 4 5
2 SK 96

Lagleder

Erik Sandal
93014448
sandaleirik@gmail.com

5 1 6 3 4
3 Haukås 1

Lagleder

Roger Sætre
98859668
rogersaetre@hotmail.com

4 5 1 2 6
4 Sotra 1

Lagleder

Kristian Sørensen
98482461
kristianandreas123@gmail.com

3 6 5 1 2
5 Masfjorden 1

Lagleder

Odd Birkestrand
97078352
od-birke@online.no

2 3 4 6 1
6 Bergens 2

Lagleder

Torbjørn Klausen
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

1 4 2 5 3
2. divisjon Nord A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 2/12 3/12 13/1 14/1 3/2 4/2
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 og 6
1 Folgefonn

Lagleder

Haldor Tveit
40400356
haldor.tveit@knett.no

8 2 3 4 5 6 7
2 Sotra 2

Lagleder

Tom Eriksen
95212719
tom.georg.eriksen@gmail.com

7 1 8 3 4 5 6
3 Haukås 2

Lagleder

Kjetil Aasen
92695005
kjetil@bergensports.com

6 7 1 2 8 4 5
4 Bergens 4

Lagleder

Karstein Rye
97503380
kakk@online.no

5 6 7 1 2 3 8
5 Voss

Lagleder

Oddvar Solli
48111074
oddvarsol@ulvik.org

4 8 6 7 1 2 3
6 Søråshøgda 3

Lagleder

Ole Valaker
92215799
ole.valaker@gmail.com

3 4 5 8 7 1 2
7 Løperen

Lagleder

Tony Myrmellom
952 66 820
myrmellom@hotmail.com

2 3 4 5 6 8 1
8 . 1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon Nord B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 2/12 3/12 13/1 14/1 3/2 4/2
Runde: 2 1 4 3 5 6 7
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2, 4 (obs! spilles som runde nr 3) og 6
OBS!Merk at rundene 1 og 2, og rundene 3 og 4 har byttet plass.
1 Søråshøgda 2

Lagleder

Leif Jårvik
479 17 770
lj@sunkey.no

2 8 4 3 5 6 7
2 Sotra 3

Lagleder

Berge Frimanslund
950 43 740
berge.frimanslund@bkkfiber.no

1 7 3 8 4 5 6
3 Søråshøgda 1

Lagleder

Ole Valaker
92215799
ole.valaker@gmail.com

7 6 2 1 8 4 5
4 Bergens 5

Lagleder

Lars Ziegler
46217082
larsziegler@hotmail.com

6 5 1 7 2 3 8
5 Florø

Lagleder

Øystein Hjertenes
95219888
ohjerte@broadpark.no

8 4 7 6 1 2 3
6 Masfjorden 2

Lagleder

Odd Helge Birkestrand
90501109
oddhelgebirk@hotmail.com

4 3 8 5 7 1 2
7 Sotra 4

Lagleder

Imad Ali Khan
48099085
imadali98@hotmail.com

3 2 5 4 6 8 1
8 . 5 1 6 2 3 7 4

1. divisjon Sør
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

6 2 3 4 5
2 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

5 1 6 3 4
3 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

4 5 1 2 6
4 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

3 6 5 1 2
5 Lagnavn

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

2 3 4 6 1
6 Lagnavn

Lagleder




1 4 2 5 3