Resultater Østlandsserien

Individuelle resultater, se turneringsservice.

Resultater 2012-2013

I 3. divisjon avdeling B er resultatet i OSS 5 – Stjernen 4 endret til 2,5 – 1 (opprinnelig 2-2) pga bruk av ikke spilleberettiget spiller,

1. divisjon

1. Runde:
Hønefoss 1 1911 2 4,5 0,5
Vålerenga 1 Drammen Tigers 5 0
Nordstrand 1 Nordstrand 2 4,5 0,5
Strømmen 1 Stjernen 1 0,5 4,5
2. Runde:
Hønefoss 1 Vålerenga 1  1,5 3,5
Nordstrand 2 Strømmen 1  1,5 3,5
Drammen Tigers Nordstrand 1  2,5 2,5
1911 2 Stjernen 1  1,5 3,5
3. Runde
Vålerenga 1 1911 2 4,5 0,5
Nordstrand 1 Hønefoss 1 3 2
Strømmen 1 Drammen Tigers 2 3
Stjernen 1 Nordstrand 2 3,5 1,5
4. Runde
Hønefoss 1 Strømmen 1 2 3
Vålerenga 1 Nordstrand 1 2,5 2,5
Drammen Tigers Stjernen 1 4 1
1911 2 Nordstrand 2 0 5

 

5. Runde:
Nordstrand 1 1911 2 4 1
Strømmen 1 Vålerenga 1 1,5 3,5
Stjernen 1 Hønefoss 1 2 3
Nordstrand 2 Drammen Tigers 1,5 3,5
6. Runde:
Hønefoss 1 Nordstrand 2 2,5 2,5
Vålerenga 1 Stjernen 1      3,5 1,5
Nordstrand 1 Strømmen 1 4,5 0,5
1911 2 Drammen Tigers 0 5
7. Runde:
Strømmen 1 1911 2  4 1
Stjernen 1 Nordstrand 1  0 5
Nordstrand 2 Vålerenga 1  0 5
Drammen Tigers Hønefoss 1  2 3
Vålerenga 1 7 6 1 0 27,5 13
Nordstrand 1 7 5 2 0 26,0 12
Drammen Tigers 7 4 1 2 20,0 9
Hønefoss 1 7 3 1 3 18,5 7
Stjernen 1 7 3 0 4 16,0 6
Strømmen 1 7 3 0 4 15,0 6
Nordstrand 2 7 1 1 5 12,5 3
1911 2 7 0 0 7 4,5 0

2. divisjon A:

1. Runde:
Black Knights 2 1911 3 2,5 1,5
Nordstrand 4 OSS 3 2,5 1,5
Sarpsborg Moss 2 1 3
2. Runde:
Black Knights 2 Nordstrand 4  3 1
OSS 3 Sarpsborg  1  3
1911 3 Moss 2  1 3
3. Runde
Nordstrand 4 1911 3 3,5 0,5
Sarpsborg Black Knights 2 2,5 1,5
Moss 2 OSS 3 2 2
4. Runde
Black Knights 2 Moss 2 2 2
Nordstrand 4 Sarpsborg 1,5 2,5
1911 3 OSS 3 0,5 3,5

 

5. Runde:
Sarpsborg 1911 3 4 0
OSS 3 Black Knights 2      2,5 1,5
Moss 2 Nordstrand 4       2,5 1,5
Sarpsborg 5 4 0 1 13,0 8
Moss 2 5 3 2 0 12,5 8
Black Knights 2 5 2 1 2 10,5 5
OSS 3 5 2 1 2 10,5 5
Nordstrand 4 5 2 0 3 10,0 4
1911 3 5 0 0 5 3,5 0

2. divisjon B:

1. Runde:
Bærum OSS 2 2 2
Nordstrand 5 Nordstrand 3 1,5 2,5
Asker 2 Lillestrøm 2,5 1,5
2. Runde:
Bærum Nordstrand 5  2,5 1,5
Nordstrand 3 Asker 2  4 0
OSS 2 Lillestrøm  2,5  1,5
3. Runde
Nordstrand 5 OSS 2 1 3
Asker 2 Bærum 0,5 3,5
Lillestrøm Nordstrand 3 1 3
4. Runde
Bærum Lillestrøm 2 2
Nordstrand 5 Asker 2 1 3
OSS 2 Nordstrand 3 4 0
5. Runde:
Asker 2 OSS 2 0 4
Nordstrand 3 Bærum       2,5 1,5
Lillestrøm Nordstrand 5        2,5 1,5
OSS 2 5 4 1 0 15,5 9
Nordstrand 3 5 4 0 1 12,0 8
Bærum 5 2 2 1 11,5 6
Asker 2 5 2 0 3 6,0 4
Lillestrøm 5 1 1 3 8,5 3
Nordstrand 5 5 0 0 5 6,5 0

3. divisjon A:

1. Runde:
1911 4 Konnerud 1 1,5 2,5
OSS 4 Stjernen 3 2 2
Caissa Tønsberg 2 2
2. Runde:
1911 4 OSS 4  2 2
Stjernen 3 Caissa  1  3
Konnerud 1 Tønsberg  0,5 3,5
3. Runde
OSS 4 Konnerud 1 3 1
Caissa 1911 4 3,5 0,5
Tønsberg Stjernen 3 3,5 0,5

 

4. Runde
1911 4 Tønsberg 0 4
OSS 4 Caissa 1,5 2,5
Konnerud 1 Stjernen 3 0,5 3,5
5. Runde:
Caissa Konnerud 1 3 1
Stjernen 3 1911 4 1,5 2,5
Tønsberg OSS 4 3 1
Tønsberg 5 4 1 0 16,0 9
Caissa 5 4 1 0 14,0 9
OSS 4 5 1 2 2 9,5 4
Stjernen 3 5 1 1 3 8,5 3
1911 4 5 1 1 3 6,5 3
Konnerud 1 5 1 0 4 5,5 2

3. divisjon B:

1. Runde:
Kirkegata SOSS 3 2 2
OSS 5 Stjernen 4 2,5 1
Hønefoss 2 Modum 1 3 1
2. Runde:
Kirkegata OSS 5  1 3
Stjernen 4 Hønefoss 2  1 3
SOSS 3 Modum 1  3 1
3. Runde
OSS 5 SOSS 3      1,5      2,5
Hønefoss 2 Kirkegata 1,5 2,5
Modum 1 Stjernen 4 3,5 0,5
4. Runde
Kirkegata Modum 1 0,5 3,5 4
OSS 5 Hønefoss 2 4 0 WO 4
SOSS 3 Stjernen 4 2,5 1,5 4
5. Runde:
Hønefoss 2 SOSS 3 0,5 3,5
Stjernen 4 Kirkegata 0 4 WO
Modum 1 OSS 5 1,5 2,5
SOSS 3 5 4 1 0 13,5 9
OSS 5 5 4 0 1 13,5 8
Kirkegata 5 2 1 2 10,0 5
Modum 1 5 2 0 3 10,5 4
Hønefoss 2 5 2 0 3 8,0 4
Stjernen 4 5 0 0 5 4,0 0

3. divisjon C:

1. Runde:
Follo 2 Lørenskog 2,5 1,5
Nordstrand 6 Stjernen 2 3 1
Nittedal Strømmen 2 2,5 1,5
2. Runde:
Follo 2 Nordstrand 6  0  4
Stjernen 2 Nittedal  1 3
Lørenskog Strømmen 2 1 3
3. Runde
Nordstrand 6 Lørenskog 4 0
Nittedal Follo 2 3 1
Strømmen 2 Stjernen 2 1,5 2,5

 

4. Runde
Follo 2 Strømmen 2 2 2
Nordstrand 6 Nittedal 3 1
Lørenskog Stjernen 2 1,5 2,5

 

5. Runde:
Nittedal Lørenskog 4 0
Stjernen 2 Follo 2          2,5 1,5
Strømmen 2 Nordstrand 6        1 3
Nordstrand 6 5 5 0 0 17,0 10
Nittedal 5 4 0 1 13,5 8
Stjernen 2 5 3 0 2 9,5 6
Strømmen 2 5 1 1 3 9,0 3
Follo 2 5 1 1 3 7,0 3
Lørenskog 5 0 0 5 4,0 0

3. divisjon D:

1. Runde:
Follo 1 SOSS 2 3,5 0,5
OSS 6 Akademisk 2 2,5 1,5
Kongsvinger Ullr 3 1
2. Runde:
Follo 1 OSS 6  1 3
Akademisk 2 Kongsvinger 1,5 2,5
SOSS 2 Ullr  1 3
3. Runde
OSS 6 SOSS 2     2     2
Kongsvinger Follo 1 2,5 1,5
Ullr Akademisk 2 1,5 2,5
4. Runde
Follo 1 Ullr     2 2
OSS 6 Kongsvinger 3,5 0,5
SOSS 2 Akademisk 2 1,5 2,5

 

5. Runde:
Kongsvinger SOSS 2  3,5 0,5
Akademisk 2 Follo 1  2 2
Ullr OSS 6  2 2
OSS 6 5 3 2 0 13,0 8
Kongsvinger 5 4 0 1 12,0 8
Akademisk 2 5 2 1 2 10,0 5
Follo 1 5 1 2 2 10,0 4
Ullr 5 1 2 2 9,5 4
SOSS 2 5 0 1 4 5,5 1

4. divisjon A:

1. Runde:
Klyve Kragerø            2  2
Holmestrand Konnerud 2 3 1
Porsgrunn Modum 2 2,5 1,5
2. Runde:
Klyve Holmestrand  1 3
Konnerud 2 Porsgrunn  2 2
Kragerø Modum 2  2 2
3. Runde
Holmestrand Kragerø 2,5 1,5
Porsgrunn Klyve 3 1
Modum 2 Konnerud 2 2 2
4. Runde
Klyve Modum 2               2  2
Holmestrand Porsgrunn 1 3
Kragerø Konnerud 2 2 2
5. Runde:
Porsgrunn Kragerø     3,5 0,5
Konnerud 2 Klyve     0 4  WO
Modum 2 Holmestrand 1,5 2,5
Porsgrunn 5 4 1 0 14,0 9
Holmestrand 5 4 0 1 12,0 8
Klyve 5 1 2 2 10,0 4
Modum 2 5 0 3 2 9,0 3
Kragerø 5 0 3 2 8,0 3
Konnerud 2 5 0 3 2 7,0 3

4. divisjon B:

1. Runde:
1911 5 Nordatrand 7 2 2
Stovner Vålerenga 3 2 2
Drammens 2 Tiger 2,5 1,5
2. Runde:
1911 5 Stovner  3,5 0,5
Vålerenga 3 Drammens 2  0,5 3,5
Nordatrand 7 Tiger  1 3
3. Runde
Stovner Nordstrand 7 2 2
Drammens 2 1911 5 2,5 1,5
Tiger Vålerenga 3 2,5 1,5
4. Runde
1911 5 Tiger 3 1
Stovner Drammens 2 0,5 3,5
Nordstrand 7 Vålerenga 3 3 1
5. Runde:
Drammens 2 Nordstrand 7    1,5 2,5
Vålerenga 3 1911 5    1 3
Tiger Stovner 3 1
Drammens 2 5 4 0 1 13,5 8
1911 5 5 3 1 1 13,0 7
Tiger 5 3 0 2 11,0 6
Nordstrand 7 5 2 2 1 10,5 6
Stovner 5 0 2 3 6,0 2
Vålerenga 3 5 0 1 4 6,0 1

4. divisjon C:

1. Runde:
Eidsvoll Moss 3 3 1
Kampen Vålerenga 2 0 4
2. Runde:
Eidsvoll Kampen  2,5 1,5
Moss 3 Vålerenga 2  0,5  3,5
3. Runde
Kampen Moss 3 4 0
Vålerenga 2 Eidsvoll 2,5 1,5
Vålerenga 2 3 3 0 0 10,0 6
Eidsvoll 3 2 0 1 7,0 4
Kampen 3 1 0 2 5,5 2
Moss 3 3 0 0 3 1,5 0