Midtnorgeserien 2017/2018

RESULTATLISTER
1. divisjon:
Møre og Romsdal | Trøndelag
2. divisjon: Nordmøre og Romsdal | Sunnmøre | Trøndelag avd. A | Trøndelag avd. B

OPPSETT
1. divisjon Møre og Romsdal
2. divisjon Nordmøre og Romsdal
2. divisjon Sunnmøre
1. divisjon Trøndelag
2. divisjon Trøndelag A
2. divisjon Trøndelag B

1. divisjon Møre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 14/1 3/2 4/2
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Aalesund 1

Lagleder

Arne Unneland
95550990
arne.unneland@gmail.com

4 2 3
2 Kristiansund 2

Lagleder

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

3 1 4
3 Kristiansund 1

Lagleder

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

2 4 1
4 Molde

Lagleder

Tor Wetle Hoem
41789389
wetle6@hotmail.com/

1 3 2
2. divisjon Nordmøre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Aure

Lagleder

Åsmund Almlie
94501297
aasmal@online.no

4 2 3
2 Kristiansund 4

Lagleder

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

3 1 4
3 Kristiansund 3

Lagleder

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

2 4 1
4 Molde 2

Lagleder

Navn
Tlf
epost@epost.com

1 3 2
2. divisjon Sunnmøre
nr. Lagnavn Dato: 14/1 4/2 4/3
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Sula

Lagleder

Magnus Erdal
98216850
magnus.erdal@gmail.com

4 2 3
2 Volda Ørsta 1

Lagleder

Ståle Refsnes
99649988
stre@kleven.no

3 1 4
3 Volda Ørsta 2

Lagleder

Ståle Refsnes
99649988
stre@kleven.no

2 4 1
4 Aalesunds 2

Lagleder

Arne Unneland
95550990
arne.unneland@gmail.com

1 3 2

1. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1 3/2 4/2
Runde: 1 2 3 4 5
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1, 2 og 4
1 Trondheim 1

Lagleder

Christian Laverton
961 87 147
tclaverton@microways.com

6 2 3 4 5
2 Trondheim 2

Lagleder

Tore Langmyhr
974 98 420
tore@langmyhr.net

5 1 6 3 4
3 Hell 1

Lagleder

Torbjørn Dahl
982 09 370
t76dahl@gmail.com

4 5 1 2 6
4 Svartlamon

Lagleder

Birger Kvam
46666333
birger@dampoteket.no

3 6 5 1 2
5 Levanger 1

Lagleder

Terje Lund
99559112
t-lun@online.no

2 3 4 6 1
6 . 1 4 2 5 3
2. divisjon Trøndelag A
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 TSFU

Lagleder

Atle Ruud
928 53 909
atle.ruud@gmail.com

4 2 3
2 Hell 2

Lagleder

Torbjørn Dahl
982 09 370
t76dahl@gmail.com

3 1 4
3 Trondheim 3

Lagleder

Morten Moe
92244990
morten.moe1@gmail.com

2 4 1
4 Orkdal

Lagleder

Rudi Kilen
98284053
rudiakilen@gmail.com

1 3 2
2. divisjon Trøndelag B
nr. Lagnavn Dato: 5/11 3/12 14/1
Runde: 1 2 3
Grå rute, betyr at dette laget har hjemmekamp og sort på førstebord.
Eksempel: Lag nr 1. har hjemmekamp og svart på førstebord i runde 1 og 2
1 Svartlamon 2

Lagleder

Jan Olav Næss
41012009
chaostheory@1337.no

4 2 3
2 Hell 3

Lagleder

Torbjørn Dahl
982 09 370
t76dahl@gmail.com

3 1 4
3 Trondheim 4

Lagleder

Tore Høe Løvaas
45031382
tore.lovaas@ntnu.no

2 4 1
4 Levanger 2

Lagleder

Anders Olsen
90720049
Andersolsen87@outlook.com

1 3 2