Resultater NGP 2019-2020

Topp 5 i hver klasse etter 39 turneringer:  Oppdatert 12. desember 2019.

Standard (17 turneringer):

Klasse Mester (standard)    
1 Aleksander Fossan Stavanger SK 1031
1 Erlend Mikalsen Alta SK 1021
3 Lars Johan Brodtkorb Horten SK 982
3 Mads Vestby-Ellingsen Tromsø SK 843
5 Mathias Unneland Aalesunds SL 841
       
Klasse 1 (standard)    
1 Mathias Lind Schouten Tromsø SK 878
2 Torbjørn Valvåg Tromsø SK 656
2 Afras Mansoor Søråshøgda SK 617
4 Kjell Ole Kristensen Narvik SK 603
5 Andreas Tenold Nordstrand Sjakklubb 601
       
Klasse 2 (standard)    
1 Brage Modell Namsos SK 650
2 Emerik V Roulet-Dubonnet Hell SK 650
3 Svein Dale SK 1911 648
4 Ola Hansen Narvik SK 602
5 Evsuld Myagmarsuren Tromsø SK 555
       
Klasse 3 (standard)    
1 Evsuld Myagmarsuren Tromsø SK 735
2 Jo Frønsdal Engedal OSS 730
3 Ingvar Torjesen Kveim Kragerø SK 624
4 Simen Nikolai Storlid Klyve SK 567
5 Sondre Kraglund Modum SK 525
       
Klasse 4 (standard)    
1 Simen Nikolai Storlid Klyve SK 638
2 Per Magnus Larsen Porsgrunn SK 544
3 Sivert Børseth Hell SK 531
4 Sivert Schanche Tørfoss Tromsø SK 530
5 Eivind Anfindsen Sandnes SK 528
       
Klasse 5 (standard)    
1 Andreas Gautestad Anfindsen Sandnes SK 767
2 Eivind Anfindsen Sandnes SK 745
3 Birk Sæther Rostad Tromsø SK 618
4 Sivert Schanche Tørfoss Tromsø SK 590
5 Simen Nikolai Storlid Klyve SK 564

 

Hurtig (13 turneringer):

Klasse Mester (hurtig)    
1 Elham Abdrlauf OSS 1166
2 Erlend Mikalsen Alta SK 1113
3 Ward Altarbosh OSS 805
4 Anders Hobber Vålerenga SK 751
5 Rune Harald Kristiansen Moss SK 596
       
Klasse 1 (hurtig)    
1 Rune Harald Kristiansen Moss SK 896
2 Sigurd Loe Grøver Sjakklubben Stjernen 632
3 Finn Egeland SK Stjernen 575
4 William Aleksander Olsen Bærum SK 557
5 Axel Tunsjø OSS 544
       
Klasse 2 (hurtig)    
1 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal SK 995
2 Andreas Tenold Nordstrand Sjakklubb 695
3 Aage Mella Strømmen SK 672
4 Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum Schakselskap 654
5 Sivert Ihlen Larvik SK 560
       
Klasse 3 (hurtig)    
1 Peder Marcus Aamodt Follo SF 819
2 Mikael Digernes Nittedal SK 752
3 Aage Mella Strømmen SK 745
4 Jo Frønsdal Engedal OSS 618
5 Sivert Ihlen Larvik SK 615
       
Klasse 4 (hurtig)    
1 Per-Erik Evensen Modum SK 649
2 Elias Fredrik Budde Vålerenga SK 621
3 Jo Frønsdal Engedal OSS 588
4 Jon Even Rosengren OSS 554
5 Lars Håvard S Dahl Hamar SS 444
       
Klasse 5 (hurtig)    
1 Jon Even Rosengren OSS 691
2 Bent Fredrik Budde Vålerenga SK 616
3 Emilian Loeve Brandsdal Bjugn Bærum Schakselskap 427
4 Gardar Foss Bjørnstad Bærum Schakselskap 409
5 Elias Horsfjord Glomnes OSS 377

 

Lyn (9 turneringer):

Klasse Mester (lyn)    
1 Bo Skagen Søråshøgda SK 524
2 Elham Abdrlauf OSS 424
3 Hallvard Haug Flatebø Sevland SK 407
4 Tor Arne Paulsen Haugaland SK 342
5 Juan Carlos Rueda-Kjeldsen SK Stjernen 331
       
Klasse 1 (lyn)    
1 Bo Skagen Søråshøgda SK 619
2 Hallvard Haug Flatebø Sevland SK 469
5 Juan Carlos Rueda-Kjeldsen Sjakklubben Stjernen 393
4 Simen Sørensen Haukås SK 377
5 Alexander Øye-Strømberg Hell SK 376
       
Klasse 2 (lyn)    
1 Sindre Fossum Arendal SS 385
2 Max Moe Pedersen Hell SK 367
3 Nicolai Østensen Klyve SK 362
4 Øyvind Lea Koltveit Haugaland SK 352
5 Lyder S Øverbø Porsgrunn SK 318
       
Klasse 3 (lyn)    
1 Max Moe Pedersen Hell SK 403
2 Lyder S Øverbø Porsgrunn SK 376
3 Øyvind Lea Koltveit Haugaland SK 371
4 Ask Amundsen Strømmen SK 364
5 Jan Reidar Tjøsvoll Haugaland SK 307
       
Klasse 4 (lyn)    
1 Øyvind Lea Koltveit Haugaland SK 409
2 Markus Westvik Søråshøgda SK 397
3 Sivert Børseth Hell SK 353
4 Jan Reidar Tjøsvoll Haugaland SK 346
5 Ingvar Torjesen Kveim Kragerø 345
       
Klasse 5 (lyn)    
1 Gard Kristian Teigseth-Grødal Hell SK 386
2 Øyvind Lea Koltveit Haugaland SK 357
3 Thomas Westvik Søråshøgda SK 347
4 Bendik Yrjar Teigseth-Grødal Hell SK 323
5 Sondre Olsen Linkjendal Kragerø 295