Resultater NGP 2018-2019

 

Resultater etter 29 turneringer. Oppdatert 10. november 2018.

Topp 5 i hver klasse:

Standard (11 turneringer):

 

Klasse Mester (standard)
1 Johannes Luangtep Kvisla 1911 818
2 Pål Røyset Tromsø 554
2 Trygve Dahl Hell 480
4 Torben Søraas Narvik 475
5 Elham Abdrlauf OSS 471
Klasse 1 (standard)
1 Gunnar Brandshaug Dale Bærum 586
2 Gustav Hestholm Stavanger 553
2 Frank Remman Tromsø 546
4 Alexander Øye-Strømberg Hell 542
5 Elias Hulleberg Sidali OSS 475
Klasse 2 (standard)
1 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal 585
2 Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 550
3 Torbjørn Valvåg Tromsø 549
4 Ola Hansen Narvik 530
5 Alexander Øye-Strømberg Hell 433
Klasse 3 (standard)
1 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal 642
2 Adrian Becher Alta 589
3 Henrik Nordølum Fauske 556
4 Ask Amundsen Strømmen 531
5 Mikael Digernes Nittedal 462
Klasse 4 (standard)
1 Evsuld Myagmarsuren Tromsø 433
1 Eskil Otterbekk Jonsson Tromsø 373
3 Jo Frønsdal Engedal OSS 356
4 Per Magnus Larsen Porsgrunn 354
5 Rayner Vestgård Lofoten 352
Klasse 5 (standard)
1 Evsuld Myagmarsuren Tromsø 491
2 Eyvind Larre OSS 399
3 Sivert Schanche Tørfoss Tromsø 388
4 Roger Rein Levanger 375
5 Lyder S Øverbø Porsgrunn 361

Hurtig (10 turneringer):

Klasse Mester (Hurtig)
1 Elham Abdrlauf OSS 798
1 Anders Hobber Akademisk 694
3 Maxim L Devereaux Black Knights 619
3 Tobias Lang Nilsen Moss 576
5 Rune Harald Kristiansen Moss 553
Klasse 1 (Hurtig)
1 Rune Harald Kristiansen Moss 718
2 David Luangtep Vangen OSS 519
2 Lars Onstad Moss 494
4 Anita Grønnestad Bergens 436
5 Magnus Digernes Nittedal 427
Klasse 2 (Hurtig)
1 Rune Harald Kristiansen Moss 609
2 Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 594
3 William Alexander Olsen Bærum 478
4 Heine N Johannessen Haukås 471
5 Fredrik Aasen Haukås 462
Klasse 3 (Hurtig)
1 Aage Mella Strømmen 821
2 Karl Anker Slettum Kongsberg 572
3 William Alexander Olsen Bærum 554
4 Ole Petter Pedersen Nordstrand 550
5 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal 542
Klasse 4 (Hurtig)
1 Mikael Digernes Nittedal 646
2 Elias Fredrik Budde Vålerenga 559
3 Alexander Aasen Haukås 531
4 Bent Fredrik Budde Vålerenga 479
5 Gabriele Zippi Groruddalen 456
Klasse 5 (Hurtig)
1 Elias Fredrik Budde Vålerenga 738
2 Bent Fredrik Budde Vålerenga 685
3 Balder Jonsson Bakkerud Follo 453
4 Jon Holtan Øverbø Kongsberg 389
5 Anton Soug Nordstrand 347

Lyn (8 turneringer):

Klasse Mester (lyn)
1 Petter Fossan Stavanger 577
2 Simen Sørensen Sevland 520
3 Odd Ristesund Stjernen 459
4 Anders Hobber Akademisk 451
5 Sander Fuglestein Sevland 449
Klasse 1 (lyn)
1 Simen Sørensen Sevland 581
2 Sander Fuglestein Sevland 538
3 Odd Ristesund Stjernen 531
3 Aleksander Fossan Stavanger 462
4 Svein Erik Lurdalen Kongsberg 456
Klasse 2 (lyn)
1 Odd Ristesund Stjernen 610
2 Simen Sørensen Sevland 609
3 Sander Fuglestein Sevland 567
4 Svein Erik Lurdalen Kongsberg 492
5 Fritjov Øvrebø Sevland 469
Klasse 3 (lyn)
1 Odd Ristesund Stjernen 722
2 Heine N Johannessen Haukås 344
3 Tom Roar Pedersen Drammens 342
4 Karl Anker Slettum Kongsberg 330
5 John Breiland Jæren 307
Klasse 4 (lyn)
1 Tom Roar Pedersen Drammens 422
2 Karl Anker Slettum Kongsberg 416
3 Sara Marie Skaug Bjørkly Bergens 371
4 Matheo Schick Søråshøgda 361
5 Theo N Johannessen Haukås 361
Klasse 5 (lyn)
1 Alexander Aasen Haukås 390
2 Elias V. Kristiansen Sandnes 213
3 Audun Aalvik Sotra 208
4 Marton Moi Stavanger 192
5 Karl-Marthon Kjelland Sotra 182