Klasse 3, 2017-2018

Oppdatert 21.8.2017 etter 6 turneringer

Hopp til liste for: [Standard] [Hurtig] [Lyn]

Standard (2 turneringer):

1 Øyvind Andreas Sandø Bergens 230 230 S 0
2 Charlie Laverty Harstad 219 219 S 0
3 Jostein Sørhus Haugaland 209 209 S 0
4 Åge Dyb Tromsø 198 198 S 0
5 Jørund Løbach Jørgensen Caissa 188 188 S 0
6 Sergey Eliseev Sandnes 177 177 S 0
7 Tore Teigen Porsgrunn 177 177 S 0
8 David Luangtep Vangen 1911 166 166 S 0
9 Idar Evenstad Harstad 166 166 S 0
10 Espen Klævik-Pettersen Senja 155 155 S 0
11 Gard Rye Høyforsslett Bergens 155 155 S 0
12 Niran-Jan Murugesh Sotra 148 148 S 0
13 Anders Tørresen Tromsø 144 144 S 0
14 Matheo Schick Søråshøgda 141 141 S 0
15 Mario Machlik Tromsø 137 137 S 0
16 Monica Lauvik Fjeldstad Sotra 134 134 S 0
17 Nils-Tore Trondsen Tromsø 130 130 S 0
18 Njål Lura Sotra 127 127 S 0
19 Bjørn Brekke Tromsø 123 123 S 0
20 Rune Kleiven Rynning Florø 120 120 S 0
21 Vidar Jr Bjørnås Senja 116 116 S 0
22 Harald Lexander Bergens 115 115 S 0
23 Per Magnus Larsen Porsgrunn 110 110 S 0
24 Nikolai Olsen Wernberg Tromsø 109 109 S 0
25 Carl Erik Markhus Sotra 105 105 S 0
26 Eskil Hoikka Tromsø 104 104 S 0
27 Jonas Kleppe Borlaug Sotra 100 100 S 0
28 Karl P Jernberg Tromsø 99 99 S 0
29 Øyvind Ørnulfson Lavik Bergens 95 95 S 0
30 Vidar Bjørnås Arendal 94 94 S 0
31 Noumea Bois D`enghien FRA 90 90 S 0
32 Birk Vollstad Tromsø 89 89 S 0
33 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 85 85 S 0
34 Torjus Nilsen Tromsø 84 84 S 0
35 Sara Marie Skaug Bjørkly Bergens 80 80 S 0
36 Sivert Schanche Tørfoss Tromsø 79 79 S
37 Vegard Lauvik Fjeldstad Sotra 75 75 S 0
38 Eskil Otterbekk Jonsson Tromsø 74 74 S
39 Anders Stanghelle Nord-Odal 70 70 S 0
40 Ivar Nikolaj Thorsen Tromsø 69 69 S
41 Jonas Bringsvor Nilsen Søråshøgda 67 67 S 0
42 Heine N Johannessen Haukås 64 64 S 0
43 Theo N Johannessen Haukås 61 61 S 0
44 Sveinung Møller Kristiansand 58 58 S 0
45 Arve Nils Hansen Bergens 55 55 S 0
46 Monica Hestvik Bærum 52 52 S 0
47 Dan Frøskeland Bergens 49 49 S 0
48 Erlend Holgersen Bergens 46 46 S 0
49 Aleksandra Fjæreide Sotra 43 43 S 0

Hurtig (2 turneringer):

1 David Luangtep Vangen 1911 415 229 H 186 H 0
2 Axel Tunsjø OSS 250 250 H 0
3 Bård Fadnes Sotra 239 239 H 0
4 Rune Kleiven Rynning Florø 218 218 H 0
5 Karl Magnus Nygaard Nordstrand 208 208 H 0
6 Lars Ziegler Bergens 197 197 H 0
7 Sigurd Lauvås Gaure OSS 197 197 H 0
8 Lasse Midtstue OSS 186 186 H 0
9 Linnea Garberg Tryggestad Nordstrand 175 175 H 0
10 Njål Lura Sotra 175 175 H 0
11 John Olav Kroken Stjernen 168 168 H 0
12 Knut Erik Moholt Larvik 164 164 H 0
13 Ole Petter Pedersen Nordstrand 161 161 H 0
14 Tom Andre Sivertsen Sotra 157 157 H 0
15 Tamas Dienes OSS 154 154 H 0
16 Gunnar Innerdal Sotra 150 150 H 0
17 Harald Mottang Stjernen 147 147 H 0
18 Sergey Eliseev Sandnes 143 143 H 0
19 Benjamin Fjellheim Groruddalen 140 140 H 0
20 Martin Haaland Simonsen Haukås 136 136 H 0
21 Jonas August Bernstein Stjernen 135 135 H 0
22 Erik Grindbakken Stjernen 130 130 H 0
23 Håkon Hembre Helgøy Sandnes 126,5 126,5 H 0
24 Inge Andersland Sotra 126,5 126,5 H 0
25 Jørgen Brobakken Hamar 125 125 H 0
26 Harald Omland Asker 120 120 H 0
27 Ariza Hina Søråshøgda 119 119 H 0
28 Kazim Yilmaz Modum 115 115 H 0
29 Heine N Johannessen Haukås 114 114 H 0
30 Asle Jørgensen Kampen 110 110 H 0
31 Jonas Kleppe Borlaug Sotra 109 109 H 0
32 Tord Alnes Follo 105 105 H 0
33 Henning Ettrup Søråshøgda 104 104 H 0
34 Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 100 100 H 0
35 Areeb Mansoor Søråshøgda 99 99 H 0
36 John Calvin Hobbes Kongsberg 95 95 H 0
37 Niran-Jan Murugesh Sotra 94 94 H 0
38 Arne Unneland Aalesunds 90 90 H 0
39 Arve Nils Hansen Bergens 89 89 H 0
40 Leif Gulliksen Stjernen 87 87 H 0
41 Fredrik Aasen Haukås 84 84 H 0
42 Tore Reppen Kongsvinger 84 84 H 0
43 Eivind Grunt Kreken Nordstrand 81 81 H 0
44 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 79 79 H 0
45 Jørgen Tveraabak 1911 78 78 H 0
46 Ståle Nordås Sotra 76 76 H 0
47 Vegard Garmark Follo 75 75 H 0
48 Joakim Aasen Haukås 73 73 H 0
49 Aleksander Johansen OSS 72 72 H 0
50 Trond Young Sotra 70 70 H 0
51 Lars Vaksvik OSS 69 69 H 0
52 Paul Sigve Amundsen Sotra 67 67 H 0
53 Tomislav Marosevic Stjernen 66 66 H 0
54 Steinar Nilssen Fauske 64 64 H 0
55 Elias Hestvik Bærum 63 63 H 0
56 Bjørn Erlend Tangen Bergens 61 61 H 0
57 Knut Johnson Lillestrøm 60 60 H 0
58 Torbjørn Vevle Grønn Haugaland 58 58 H 0
59 Einar Clausen Frøvik Kragerø 57 57 H 0
60 Roy Andre B Bogevåg Masfjorden 55 55 H 0
61 Lars Lindstad Nordstrand 54 54 H 0
62 Anna Ovidia Young Sotra 52 52 H 0
63 Jan Tellefsen OSS 51 51 H 0
64 Øyvind Ørnulfson Lavik Bergens 49 49 H 0
65 Robert Johan Sandven Kongsberg 48 48 H 0
66 Theo N Johannessen Haukås 46 46 H 0
67 Thomas Nilsson Nordstrand 45 45 H 0
68 Leon Brudvik Søråshøgda 43 43 H 0
69 Andreas Røberg Beitnes Nordstrand 42 42 H 0
70 Ole Rasmussen Bergens 40 40 H 0
71 Christer Vinje Gimse Stjernen 39 39 H 0
72 Matheo Schick Søråshøgda 37 37 H 0
73 Bjørn Ellingsrud Nordstrand 36 36 H 0
74 Alexander Aasen Haukås 34 34 H 0
75 Egil Tonning Sotra 31 31 H 0
76 Sondre Kjelby Masfjorden 28 28 H 0

Lyn (2 turneringer):

1 David Luangtep Vangen 1911 302 161 Y 141 Y 0
2 Henning Ettrup Søråshøgda 230 230 Y 0
3 Driton Jashari Sarpsborg 225 225 Y 0
4 Bård Fadnes Sotra 209 209 Y 0
5 Odd Ristesund Stjernen 204 204 Y 0
6 Mads Munkejord Bergens 188 188 Y 0
7 Jonas W Strømsodd Nordstrand 183 183 Y 0
8 Knut Erik Moholt Larvik 177 177 Y 0
9 Max Dahl 1911 172 172 Y 0
10 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 169 110 Y 59 Y 0
11 Joakim Aasen Haukås 166 166 Y 0
12 Lars Ziegler Bergens 155 155 Y 0
13 Jan Hugo Eriksen Stjernen 150 150 Y 0
14 Martin Haaland Simonsen Haukås 148 148 Y 0
15 Abishan Arulmaran Indre Østfold 143 143 Y 0
16 Nicholas Bergh Stjernen 136 136 Y 0
17 Torbjørn Vevle Grønn Haugaland 134 134 Y 0
18 Arne Unneland Aalesunds 129 129 Y 0
19 Fredrik Aasen Haukås 127 127 Y 0
20 Kristin Stangenes Stjernen 122 122 Y 0
21 Sergey Eliseev Sandnes 120 120 Y 0
22 Heine N Johannessen Haukås 115 115 Y 0
23 Tamas Dienes OSS 115 115 Y 0
24 John Olav Kroken Stjernen 110 110 Y 0
25 Njål Lura Sotra 105 105 Y 0
26 Stig Slorafoss Stjernen 105 105 Y 0
27 Rune Kleiven Rynning Florø 100 100 Y 0
28 Tomislav Marosevic Stjernen 100 100 Y 0
29 Preben Brynemo Stjernen 95 95 Y 0
30 Roy Andre B Bogevåg Masfjorden 95 95 Y 0
31 Harald Omland Asker 90 90 Y 0
32 Scott Birnie Sotra 90 90 Y 0
33 Inge Andersland Sotra 85 85 Y 0
34 William Alexander Olsen Bærum 85 85 Y 0
35 Lisbeth Haugsvær Masfjorden 80 80 Y 0
36 Maximilian L Lystad Vålerenga 80 80 Y 0
37 Elias Hestvik Bærum 75 75 Y 0
38 Odd H Birkestrand Masfjorden 75 75 Y 0
39 Gabriele Zippi Groruddalen 70 70 Y 0
40 Vegard Lauvik Fjeldstad Sotra 70 70 Y 0
41 Øyvind Ørnulfson Lavik Bergens 67 67 Y 0
42 Lasse Midtstue OSS 65 65 Y 0
43 Leon Brudvik Søråshøgda 64 64 Y 0
44 Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 62 62 Y 0
45 Jonas Kleppe Borlaug Sotra 61 61 Y 0
46 Håkon Hembre Helgøy Sandnes 58 58 Y 0
47 Nicolai Østensen Klyve 56 56 Y 0
48 Roar Fløtre Bergens 55 55 Y 0
49 Ida Landsverk OSS 53 53 Y 0
50 Theo N Johannessen Haukås 52 52 Y 0
51 Bjørn Erlend Tangen Bergens 49 49 Y 0
52 Ole Rasmussen Bergens 46 46 Y 0
53 Erlend Holgersen Bergens 43 43 Y 0