Resultater NGP 2017-2018

Resultatene er oppdatert 21.8.2017 etter 6 turneringer.

Topp 5 i hver klasse:

Standard (2 turneringer):

 

Klasse Mester (standard)
1 Maxim Turov RUS 250
2 Mads Vestby-Ellingsen Tromsø 242
3 Johannes Luangtep Kvisla Stavanger 229
4 Gunnar Lund Tromsø 221
5 Irina Turova RUS 208
Klasse 1 (standard)
1 Tor Kristian Larsen Bergens 250
2 Gunnar Lund Tromsø 237
3 Gisle Bjugn Bærum 229
4 Harald Mikalsen Alta 216
5 Stig Børje Larsen Bergens 208
Klasse 2 (standard)
1 Gisle Bjugn Bærum 248
2 Olav Hjortås 1911 227
3 Svein Dale 1911 222
4 Arne Skodvin Kristoffersen Sotra 206
5 Benjamin Halvorsen Tromsø 201
Klasse 3 (standard)
1 Øyvind Andreas Sandø Bergens 230
2 Charlie Laverty Harstad 219
3 Jostein Sørhus Haugaland 209
4 Åge Dyb Tromsø 198
5 Jørund Løbach Jørgensen Caissa 188
Klasse 4 (standard)
1 Øyvind Andreas Sandø Bergens 223
2 Charlie Laverty Harstad 216
3 Sergey Eliseev Sandnes 202
4 Åge Dyb Tromsø 195
5 Gard Rye Høyforsslett Bergens 181
Klasse 5 (standard)
1 Gard Rye Høyforsslett Bergens 220
2 Anders Tørresen Tromsø 209
3 Matheo Schick Søråshøgda 199
4 Bjørn Brekke Tromsø 188
5 Monica Lauvik Fjeldstad Sotra 178

 

Hurtig (2 turneringer)

 

Klasse Mester (hurtig)
1 Jon Ludvig Hammer OSS 250
1 Maxim Turov RUS 250
3 Anders Hobber Akademisk 229
3 Irina Turova RUS 229
5 Sigve Hølleland Masfjorden 219
Klasse 1 (hurtig)
1 Sigve Hølleland Masfjorden 344
2 Alena Ayzenberg Bergens 250
2 Andreas Skotheim Tønsberg 250
4 Francisco Silva Gonzàles Stjernen 229
5 Anita Grønnestad Bergens 208
Klasse 2 (hurtig)
1 David Luangtep Vangen 1911 363
2 Andreas Tenold Nordstrand 250
3 Alena Ayzenberg Bergens 248
4 Axel Tunsjø OSS 229
5 Bård Fadnes Sotra 227
Klasse 3 (hurtig)
1 David Luangtep Vangen 1911 415
2 Axel Tunsjø OSS 250
3 Bård Fadnes Sotra 239
4 Rune Kleiven Rynning Florø 218
5 Karl Magnus Nygaard Nordstrand 208
Klasse 4 (hurtig)
1 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 366
2 Gunnar Innerdal Sotra 227
3 Morten Bentsen Nordstrand 221
4 Sergey Eliseev Sandnes 206
5 Kim Roger Hansen Westrum Nittedal 200
Klasse 5 (hurtig)
1 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 360
2 Inge Andersland Sotra 216
3 William Alexander Olsen Bærum 198
4 Heine N Johannessen Haukås 195
5 Viktor Nygaard Løvåsen Vålerenga 177

 

Lyn (2 turneringer):

Klasse Mester (lyn)
1 Gisle Bjugn Bærum 255
2 Jon Ludvig Hammer OSS 250
3 Maxim Turov RUS 250
4 Sigve Hølleland Masfjorden 235
5 Eirik Gullaksen Bergens 229
Klasse 1 (lyn)
1 Gisle Bjugn Bærum 370
2 Sigve Hølleland Masfjorden 328
3 Francisco Silva Gonzalez Stjernen 248
4 Harald Brugaard Villmo Stjernen 227
5 Anita Grønnestad Bergens 226
Klasse 2 (lyn)
1 Gisle Bjugn Bærum 405
2 Aage Mella Strømmen 261
3 Harald Brugaard Villmo Stjernen 238
4 David Luangtep Vangen 1911 232
5 Henning Ettrup Søråshøgda 221
Klasse 3 (lyn)
1 David Luangtep Vangen 1911 302
2 Henning Ettrup Søråshøgda 230
3 Driton Jashari Sarpsborg 225
4 Bård Fadnes Sotra 209
5 Odd Ristesund Stjernen 204
Klasse 4 (lyn)
1 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 270
2 Joakim Aasen Haukås 219
3 Abishan Arulmaran Indre Østfold 208
4 Torbjørn Vevle Grønn Haugaland 198
5 Kristin Stangenes Stjernen 187
Klasse 5 (lyn)
1 Amadeus Hestvik Evenshaug Bærum 373
2 Heine N Johannessen Haukås 212
3 William Alexander Olsen Bærum 203
4 Roy Andre B Bogevåg Masfjorden 170
5 Nicolai Østensen Klyve 161