Norges Grand Prix 2016 – 2017

Sluttstilling i Norges Grand Prix 2016-17 etter 104 turneringer:
(fullstendige resultater i alle klasser kommer senere)

Superbonus standard:  
Johan-Sebastian Christiansen, Vålerenga, Mads Vesby-Ellingsen, Tromsø, Thomas Nyland, Kristiansund og Ward Al-Tarbosh, OSS, alle med 4 tellende kklasseseire hverkommer
Superbonus sprint:  Jon Ludvig Hammer, OSS med 11 klasseseire.

NGP (104 turneringer):  (resultater i Sprint NGP lenger ned på siden)

Klasse Mester
1 Johan-Sebastian Christiansen Vålerenga 1466
2 Sondre Merkesvik Bergens 1425
3 Vegar Koi Gandrud Hønefoss 1419
4 Johannes Luangtep Kvisla 1911 1382
5 Johannes Haug Nordstrand 1366
Klasse 1
1 Mads Vestby-Ellingsen Tromsø 1529
2 Isak Sjøberg Nordstrand 1496
3 Ward Al-Tarbosh OSS 1465
4 Thomas Nyland Kristiansund 1417
5 Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 1354
Klasse 2
1 Mathias Nesheim OSS 1343
2 Shazil Shehzad Sandnes 1304
3 Svein Dale 1911 1274
4 Andreas Tenold Nordstrand 1219
5 Steinar Leite Modum 1203
Klasse 3
1 Andreas Tenold Nordstrand 1394
2 Morten Rolstad OSS 1167
3 Tore Teigen Porsgrunn 1149
4 Elham Abdrlauf OSS 1126
5 Kazim Yilmaz Modum 1104
Klasse 4
1 Helge F Pedersen 1911 1249
2 David Luangtep Vangen 1911 1235
3 Linnea Larre OSS 1201
4 Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 1198
5 Alexander Øye-Strømberg Hell 1197
Klasse 5
1 Linnea Larre OSS 1318
2 Kristoffer Wang Strømhaug Hell 1191
3 Shadi Sian Hell 1187
4 Ask Amundsen Strømmen 1161
5 Eivind Grunt Kreken Nordstrand 1139

Sprint NGP (65 turneringer):

 

Klasse Mester (sprint)
1 Jon Ludvig Hammer OSS 1550
2 Johan-Sebastian Christiansen Vålerenga 1510
3 Lars Oskar Hauge OSS 1462
4 Aryan Tari Vålerenga 1442
5 Trygve Dahl Hell 1347
Klasse 1 (sprint)
1 Isak Sjøberg Nordstrand 1426
2 Cornelius Kvendseth Nordstrand 1405
3 Elham Abdrlauf OSS 1396
4 Aleksander Lindbøl 1911 1394
5 Sigurd Kjelsbøl Huse Nordstrand 1294
Klasse 2 (sprint)
1 Elham Abdrlauf OSS 1565
2 Svein Dale 1911 1417
3 Odd Ristesund Kampen 1328
4 Carl Christian Aarnes Nordstrand 1253
5 Erling Skjelstad SMPOAÅ 1252
Klasse 3 (sprint)
1 Elham Abdrlauf OSS 1537
2 Odd Ristesund Kampen 1386
3 Andreas Tenold Nordstrand 1296
4 Elias Hulleberg Sidali OSS 1260
5 Sigurd Lauvås Gaure OSS 1257
Klasse 4 (sprint)
1 Axel Tunsjø OSS 1268
2 Alexander Øye-Strømberg Hell 1241
3 David Luangtep Vangen 1911 1187
4 Jonas W Strømsodd Trondheim 1180
5 Vebjørn Maanum Leonhardsen Bærum 1156
Klasse 5 (sprint)
1 William Alexander Olsen Bærum 1355
2 Elias Hestvik Bærum 1297
3 Axel Tunsjø OSS 1273
4 Alex Flåtrud Bærum 1258
5 Shadi Sian Hell 1208