2.4.1 Dommere

Dommerreglement finner du her.

Dommerarkivet

Aktive forbundsdommere (18)

Ajour per 01.01.2017. Ved korrigeringer og suppleringer, kontakt dommerarkivansvarlig Hans Olav Lahlum på hansolahlum@gmail.com OG Norges Sjakkforbund på nsf@sjakk.no.

Espen Andersen (Moss SK)
69 25 89 75 (privat)
69 31 18 00 (arbeid)
espen.andersen@seiersborg.vgs.no

Øyvind Bentsen (Sarpsborg SK)
918 08 125
oyvind.bentsen@rakkestad.kommune.no

IA Øystein Brekke (Modum SK)
32 78 40 05 (privat)
32 82 10 64 (arbeid)
911 89 190 (mobil)
oystein@sjakkbutikken.no

IA Tom Georg Eriksen (Sotra SK)
tom.georg.eriksen@gmail.com

Victor Hansen (NSF)
victor@vanhansen.info

Kjell Arne Johansen (Alta SK)
416 81 699
KjArJo@online.no

FA Sverre Johnsen (Oslo SS)
922 90 212
tafl64@gmail.com

IA Johs R Kjeken (SK av 1911)
22 46 12 06 (privat)
jrkjeken@online.no

IA IO Hans Olav Lahlum (Akademisk SK)
61 17 13 98 (privat)
957 58 286 (mobil)
hansolahlum@gmail.com

IA Otto Milvang (Nordstrand SK)
920 49 101
sjakk@milvang.no

IA Roar Nærheim (Sandnes SK)
480 78 728
roar.naerheim@lyse.net

IA Karl Johan Rist (Alta SK)
913 17 674 (mobil)
78 38 94 45 (arbeid)
karl.rist@gmail.com

IA Trond Romsdal (Tromsø SK)
917 81 990
trond.romsdal@gmail.com

IA Sigmund Salamonsen (Sevland SK)
53 74 00 31

IA IO Morten Sand (Nordstrand SK)
905 61 288
morten@legalis.no

FA Erling Elias Skjelstad (SMPOAÅ)
928 54 351
erlingskjelstad@me.com

IA Henrik Sjøl (Akademisk SK)
970 35 947
Henrik.Sjol@ffi.no

FA Egil Arne Standal (Volda Ørsta SL)
95 15 38 86
egil.arne.standal@hivolda.no

IA Øistein Yggeseth (Asker SK)
66 79 68 39
oistein.yggeseth@online.no

FA Magnus Aanstad (Narvik SK)
76 94 83 62 (privat)
994 12 785 (mobil)
magnus.aanstad@hin.no

IA = International Arbiter, sjakkdommertittel tildelt av verdensjakkforbundet FIDE.
FA = FIDE Arbiter, sjakkdommertittel tildelt av verdensjakkforbundet FIDE.
IO = International Organiser, sjakkarrangørtittel tildelt av verdensjakkforbundet FIDE.

Aktive kretsdommere (82)

Ajour per 30.12.2014. Ved korrigeringer og suppleringer, kontakt dommerarkivansvarlig Hans Olav Lahlum på hansolahlum@gmail.com OG Norges Sjakkforbund på nsf@sjakk.no.

Oslo og omegn sjakkrets (12)

Simen Agdestein (OSS)
952 55 900
simena@ntg.no

Torstein Bae (SK 1911)
torstein.bae@gmail.com

Silje Bjerke (SK 1911)
silje.bjerke@gmail.com

Geir Nesheim (SK 1911)
482 22 572
geir.nesheim@gmail.com

Ellen Øen Carlsen (OSS)
936 36 947
ellenoec@gmail.com

Rune Djurhuus (Nordstrand SK)
22 26 24 41p
runesjakk@operamail.com

Leif Gulliksen (SK Stjernen)
22 65 01 21p, 930 00 074m

Kjell M. Haug (SK Stjernen)
22 19 36 33 p, 915 83 071m
kjell.martin.haug@getmail.no

Kjell Iversen (SK Stjernen)
22 19 97 40p, 986 06 691 m

Kristoffer Gressli (SK Kampen)
46 55 44 22
gressli@hotmail.com

Helge A Nordahl (Black Knights & White Widows)
916 06 449m
helgenordahl@gmail.com

Inge S. Skrondal (Akademisk)
inge.skrondal@gmail.com

Tarjei Joten Svensen (OSS)
tarjei@moldesjakk.net

Jan Synnestvedt (Nordstrand SK)
404 88 470m

Gisle Bjugn (Bærum)
411 04 300
gisle.bjugn@tazz.no

Østfold sjakkrets (6)

Svein Bjørnland (Fredriksstad SS)
69 31 62 66p
svein.arne.bjornland@orkla.no

Jan Forsberg (Sarpsborg SK)
69 15 15 20p, 950 86 797m

Ole Kr. Førrisdahl (Sarpsborg SK)
69 13 80 49p, 69 10 40 81a
ole.k.forrisdahl@gmail.com

Hans Inge Kongevold (Moss SK)
69 25 42 05p
958 68 495m
hans.inge.kongevold@gmail.com

Lars Sæther (Fredriksstad SS)
69 37 75 77p
996 45 092m
larssae@frisurf.no

Steinar Sæther (Fredriksstad SS)
69 14 32 71p, 988 66 128m
rehtas.raniets@gmail.com

Hedmark og Oppland sjakkrets (9)

Per Bjørn Bakke (Eidsvoll SK)
pbjobakk@online.no

Geir Brobakken (Hamar SS)
62 52 77 25p, 62 51 22 12a
gebrobak@bbnett.no

Håkon Haugsrud (Lillehammer SK)
414 07 548m
haakonhaugsrud@hotmail.com

Olav Hjortås (SK 1911)
olav.hjortas@hotmail.com

Trond Nerland (Hamar SS)
62 54 90 66p, 91617427m
troner67@gmail.com

Laila Sidselrud (Kongsvinger SK)
62 81 96 16p, 990 40 059m
laila.sidselrud@met.no, laila.si@online.no

Vegard Steen (Gjøvik SK)
982 39 831

Knut Tangen (Lillehammer SS)
61 25 25 10p, 61 03 59 35a

Knut Valle (Otta SK)
knut-val@online.no

Buskerud sjakkrets (4)

Morten Auke(Konnerud SK)
morthen_auke@hotmail.com

Håvard Aure (Konnerud SK)
950 45 669
havard.aure@ebnett.no

John Christian Hanssen (Drammens SK)
970 01 681
John.Hanssen@evry.com

FA Roger Løvaas (Konnerud SK)
911 68 943
roloevaa@online.no

Hans Richard Thjømøe (Drammens SK)
32 84 04 20p, 901 02 191m
Hans.Richard.Thjomoe@lifi.no

Vestfold sjakkrets (4)

Gunnar Bue (Tønsberg SK)
92 42 62 51
gunn-bue@online.no

Pål Farmen (SK Caissa)
928 18 660
palfarmen@sfjbb.net

Einar Kjæmperud (SK Caissa)
977 79 559

Vidar Johansen (SK Caissa)
33 11 08 80p
vijo@live.no

Telemark sjakkrets (3)

Truls Jørgensen (Kragerø SK)
917 14 450m
truls.jorgensen@fiber.no

Tore Teigen (Porsgrunn SK)
944 87 288.
teigentore@yahoo.com

Morten Wendelborg (Porsgrunn SK)
402 90 846m
morten.wendelborg@recgroup.com

Agder sjakkrets (3)

Leif Bjornes (Kristiansand SK)
38 03 07 92p, 995 50 324m
leifo.bjornes@gmail.com

Inge Vidar Frivoll (Arendal SS)
37 01 62 83p
inge@teamrevisjon.no

Bjørn Ivar Haveland (Bærum SS)
913 39 939m
bjoernih@online.no

Rogaland sjakkrets (8)

Petter Fossan (Stavanger SK)
petter.fossan@lyse.net

Carsten Beer Jacobsen(Stavanger SK)
sjakk@cicons.no

Olav Skjæveland (Strand SK)
51 74 85 08p
olav.skjaeveland3@lyse.net

Erlend Stangeland (Sandnes SK)
erlendsta@hesbynett.no

Sigvat Stensholt (Sevland SK)
Sigvat.Stensholt@polytec.no

Thomas Thomassen (Stavanger SK)
thomas.thomassen@gmail.com

Frode Wiggen (Stavanger SK)
51 50 61 75 a , 911 57 161 m

Hordaland sjakkrets (5)

Trond Eikeland (Fana SK)
55 10 46 73p, 55 13 33 00a
trondae@broadpark.no

Eirik T. Gullaksen (Bergens SK)
55 29 40 71p, 55 99 10 17a
eirik.gullaksen@bergen.online.no

John Kvamme (SK 96)
55 33 06 80p
ja-kv@online.no

Øyvin Strand (Bergens SK)
55 16 23 67
oey-stra@online.no

Arne Tjølsen (Bergens SK)
atjolsen@gmail.com

Sogn og Fjordane (3)

Yngvar Hartvigsen (Luster SK)
57 68 52 51p
yngvarh@online.no

Øystein Hjertenes (Førde SK)
57 74 30 90p, 57 75 79 21a
ohjerte@broadpark.no

Bjarte Sindre (Florø SK)
57 74 15 61

Møre og Romsdal Sjakkrets (5)

Bjørn H. Benjaminsen (Kristiansund SK)
bjornben@hotmail.com

Roger Hojem (Kristiansund SK)
412 56 220
roger.hojem@hotmail.no

Eilif Odde (Kristiansund SK)
71 52 57 62p, 71 57 00 19a, 992 87 173m
Eilif.Odde@tidenskrav.no

Karl W. Strand (Kristiansund SK)
71 67 41 06p, 71 67 43 33a
karlw.strand@nktv.no

Erling Sørheim (Volda Ørsta SL)
70 06 86 69p, 958 16 159m
erling.sorheim@tussa.com

Sør-Trøndelag(4)

Roald Arentz (Trondheim SF)
907 79 376m.
bin-dalen@hotmail.com

Bent Hestad (Trondheim SF)
45 60 65 11
benthestad@gmail.com

Yngve Robertsen (Trondheim SF)
41 56 56 98

Tore Sandmark (Trondheim SF)

Nord-Trøndelag (5)

Torbjørn Dahl (Hell SK)
t76dahl@gmail.com

Per Arne Myraunet (Frosta SK)
74 80 99 48p, 913 62 414m
post@frosta-fjordbuer.no

Arne O Trana (Steinkjer SK)
74 16 48 05p, 976 44 091m.
aotrana@gmail.com

Stig Atle Viken (Namsos SK)
74 27 50 91p, 916 85 811m.
Stig.Atle.Viken@felleskjopet.no

Terje Lund (Levanger)
99 55 91 12
t-lun@online.no

Helgeland og Salten (4)

Steinar Arnø (Mosjøen SK)
75 17 28 07p, 75 17 12 88a, 977 571 66m

Jim Christensen (Mo SK)
922 01 078m.

Odd-Arne Vedal (Brønnøysund SK)
75 02 20 91p, 900 26 590m.
od-vedal@online.no

Kjetil Vollan (Bodø SL)
76 94 80 45p
kjetil.vollan@vegvesen.no

Troms og Nordre Nordland (4)

Håvard I Bredeli (Narvik SK)
hi1_1@hotmail.com

Gjøran Jakobsen(Narvik SK)
993 08 009
elg@jakobsen.org

FA Øyvind Pedersen(Tromsø SK)
954 91 357
oyvind@pedersen.name

Anniken Vestby (Tromsø SK)
976 85 164
annikenvestby@yahoo.no

Mikael Rølvåg (Narvik SK)
76 94 80 45 p
rommel67@tiscali.no

Nils-Jakob Schjelderup (Harstad SK)
njs@harstad.online.no

Finnmark sjakkrets (3)

Svein Harald Johnsen (Vadsø SK)
78 95 14 21p
dryfish@hotmail.com

Øyvind Malin (Vadsø SK)
oyvind@epostboks.org

Trond Walset(Samisk SF)
tron@walseth.no

FIDE-titler uten norsk dommerstatus

IO Jøran Aulin-Jansson (Asker SK)
913 32 242
jj@sci-group.net

FA Pål Nordquelle
922 23 443
paal@nordquelle.no

Klubbdommere i norsk sjakk

Spillere som de siste 10 årene har gjennomført kurs og bestått klubbdommerprøven:

Navn Klubb År
Sted
Alf Ytreland Sevland SK 2007 Oslo
Anders Hagen Våler SK 2007 Oslo
Arne-Birger Lund Nordstrand SK 2007 Oslo
Børge W Svanholm Stjernen 2007 Oslo
Eirik Nymo Isaksen Alta SK 2007 Oslo
Espen Haugstad Sandnes SK 2007 Oslo
Guttorm Andersen Stjernen 2007 Oslo
Jan Sigvart Sjøen Sevland SK 2007 Oslo
Jon Chr Hanssen Drammen SK 2007 Oslo
Jon Ludvig Hammer OSS 2007 Oslo
Kenneth Einarsen ASKO 2007 Oslo
Kjartan Mikkelsen Lørenskog SK 2007 Oslo
Lars Furu Kjelsaas SK 1911 U 2007 Oslo
Lin Jin Jørgensen Sevland SK 2007 Oslo
Ole Hegelund Byneset SK 2007 Oslo
Siri-Lin Brekke SK 1911 U 2007 Oslo
Sissel Haagaas Nordstrand SK 2007 Oslo
Sondre Waage Tofte Stavanger SK 2007 Oslo
Thorbjørn Skaug Fredriksstad 2007 Oslo
Truls Jørgensen Kragerø SK 2007 Oslo
Vaso Petkov Arendal SS 2007 Oslo
Øystein Skage Bergens SK 2007 Oslo
Bjørn Wold 1911 U 2008 Oslo
Carl Peter Kirkebø Oslo Vest 2008 Oslo
Ellen Carlsen NTG 2008 Oslo
Geir Arne Eriksen Moss 2008 Oslo
Hans J. Johansen Kragerø SK 2008 Oslo
Jo Kristian Løberg OSS 2008 Oslo
Jon Børrresen OSS 2008 Oslo
Jukka Kellman Stjernen 2008 Oslo
Oddvar Solum Strømmen SKU 2008 Oslo
Silje Bjerke Tiger USK 2008 Oslo
Sylvia Johnsen OSS 2008 Oslo
Vegar Koi Gandrud NTG 2008 Oslo
Jon Arne Stokhaug Stjørdal SK 2009 Frosta
Per Anders Hagen Verdal SL 2009 Frosta
Pål Andreas Hansen Verdal SL 2009 Frosta
Rune Bjørseth Stjørdal SK 2009 Frosta
Steinar Ulvik Frosta SK 2009 Frosta
Torbjørn Dahl Hell SK 2009 Frosta
Halse Iver Kristiansund SK 2010 Kristiansund
Halse Øystein Kristiansund SK 2010 Kristiansund
Hoem Per Erik Kristiansund SK 2010 Kristiansund
Kristiansen Tore Kristiansund SK 2010 Kristiansund
Løbersli Henrik Øie Kristiansund SK 2010 Kristiansund
Stenvaag Per-Chr. Aalesund SL 2010 Kristiansund
Vaseng Øyvind Hoem Kristiansund SK 2010 Kristiansund
Anders Rundgren OSS 2010 Sandefjord
Carl Eric Horda Caissa 2010 Sandefjord
Dag Feldborg Kviteseid 2010 Sandefjord
Frode Ryan Lund Halden 2010 Sandefjord
Helmer Nilsen Konnerud 2010 Sandefjord
Håvard Aure Drammen SKU 2010 Sandefjord
Karl-Egil Nordling Moss 2010 Sandefjord
Kjetil Grunnsund Klyve 2010 Sandefjord
Morthen Auke Konnerud 2010 Sandefjord
Nina Imsrud Caissa 2010 Sandefjord
Ole Richard Tuft Caissa 2010 Sandefjord
Ragnar Knudsen Halden 2010 Sandefjord
Raymond Boger Stavanger 2010 Sandefjord
Richard Madsen Holmestrand 2010 Sandefjord
Steinar Leite Modum 2010 Sandefjord
Svein Hansen Klyve 2010 Sandefjord
Tove Gundersen Klyve 2010 Sandefjord
Vidar Christiansen Caissa 2010 Sandefjord
Alf-Gøran Jakobsen Alta 2011 Oslo
Anders Hobber Porsgrunn 2011 Oslo
Espen Andreassen Sevland 2011 Oslo
Even Thingstad  Hønefoss 2011 Oslo
Frode O. O. Urkedal 1911 2011 Oslo
Henning Kjøita 1911 2011 Oslo
Jonas Andreassen Sevland 2011 Oslo
Krister Ånensen Sevland 2011 Oslo
Lillian Levik Løndalen Sevland 2011 Oslo
Odd M. Guttulsrud 1911 2011 Oslo
Roar Nærheim Smeaheia 2011 Oslo
Roger Løvås Konnerud 2011 Oslo
Sean Scully NSF 2011 Oslo
Sindre Brobakken Hamar 2011 Oslo
Tor Botheim 1911 2011 Oslo
Torgeir Kjøita 1911 2011 Oslo
Trym Rødvik Hamar 2011 Oslo
Andrei Osadchuk Tromsø 2011 Tromsø
Frank Prohl Tromsø 2011 Tromsø
Hans-Henry Jacobsen Tromsø 2011 Tromsø
Håvard I Bredeli Narvik 2011 Tromsø
Jon Machlik Tromsø 2011 Tromsø
Lasse Bjørn Tromsø 2011 Tromsø
Lyberg Wang Narvik 2011 Tromsø
Steinar Hardersen Komsa 2011 Tromsø
Anton Prasolov Trondheim 2011 Trondheim
Gaute Ferstad Trondheim 2011 Trondheim
Martin Halsvik Larsen Trondheim 2011 Trondheim
Paul Ivar Johansen Trondheim 2011 Trondheim
Pål Østgaard Trondheim 2011 Trondheim
Torben S Myrvold Svartlamon 2011 Trondheim
Amir Keadana Stavanger 2012 Stavanger
Daniel Snerthammer Sandnes 2012 Stavanger
Erlend Stangeland Sandnes 2012 Stavanger
Fredrik Seim Kristiansand 2012 Stavanger
Frode Arntsen Kristiansand 2012 Stavanger
Frode Fredriksen Stavanger 2012 Stavanger
Frode Merkesvik Bergens 2012 Stavanger
Jan-Magne Øverås Sandnes 2012 Stavanger
Kjetil Jensen Smeaheia 2012 Stavanger
Leif Bjornes Kristiansand 2012 Stavanger
Line Jin  Jørgensen Stavanger 2012 Stavanger
Mirsad Becirbegovic Kristiansand 2012 Stavanger
Oddvar Nesse Smeaheia 2012 Stavanger
Petter Fossan Stavanger 2012 Stavanger
Sigvat Stensholt Sevland 2012 Stavanger
Sjur Ferkingstad Sandnes 2012 Stavanger
Tommy Thoresen Kristiansand 2012 Stavanger
Tor Ketil  Larsen Stavanger 2012 Stavanger
Afshin Alikhani Sotra 2013 Bergen
Andreas Opdahl Bergens 2013 Bergen
Edvard K. Våge Sotra 2013 Bergen
Eirik Hauge Fana 2013 Bergen
Jonatan Mjelde Andersen Bergens 2013 Bergen
Jørgen Hoel Bergens 2013 Bergen
Lars Bjarne Marøy Sotra 2013 Bergen
Per I. Ohnstad Sotra 2013 Bergen
Ramona Mork Gotle Sotra 2013 Bergen
Roger Sætre Bergens 2013 Bergen
Sigve Hølleland Masfjorden 2013 Bergen
Anders Søberg Hamar 2013 Hamar
Frode Aasgaard Eidsvoll 2013 Hamar
Kenneth Aasgaard Eidsvoll 2013 Hamar
Louis Sit  SOSS 2013 Hamar
Nikolai Hoff Hamar 2013 Hamar
Odd Nerstad Tøstibakken Hamar 2013 Hamar
Odd Pedersen Ullr 2013 Hamar
Per Bjørn Bakke Eidsvoll 2013 Hamar
Tore Garberg SK 1911 2013 Hamar
Eirik Thorbjørnsen Stavanger 2014 Nordstrand
Geir Nesheim 1911 2014 Nordstrand
Hans Storlien Vålerenga 2014 Nordstrand
Jussi Dyrnes Nordstrand 2014 Nordstrand
Jørn Snellingen Black Knights 2014 Nordstrand
Lars Johansen Nordstrand – 2014 Nordstrand
Leif Edvin Wærstad Lillestrøm 2014 Nordstrand
Morten Wilhelmsen 1911 2014 Nordstrand
Ola Torstein Endresen Follo 2014 Nordstrand
Gaute Velle Søråshøgda 2015 Bergen
Geir Ove Nilsen Sevland 2015 Bergen
Imad Khan Sotra 2015 Bergen
Kjetil Iversen Søråshøgda 2015 Bergen
Monica Fjeldstad Sotra 2015 Bergen
Ole Valaker SK 96 2015 Bergen
Rune Borgund Hordvik 2015 Bergen
Terje Ringen Sevland 2015 Bergen
Øyvind Mørkedal Bergens 2015 Bergen
Bjørn Erik Restad Lillehammer 2015 Lillehammer
Carsten Beer-Jacobsen Stavanger 2015 Lillehammer
Christian Ruud Lillehammer 2015 Lillehammer
Einar Elfinn Glasø Hamar 2015 Lillehammer
Emir Cerkezovic Lillehammer 2015 Lillehammer
Gjøran Jakobsen Narvik 2015 Lillehammer
Hallstein Søderholm Lillehammer 2015 Lillehammer
Håvard Børresen Lillehammer 2015 Lillehammer
Jakob Myklebust Christensen Lillehammer 2015 Lillehammer
Jan Magne Stubrud Lillehammer 2015 Lillehammer
Johannes Risdal Lillehammer 2015 Lillehammer
Jonas Folvik Eidsvoll 2015 Lillehammer
Jonas Haukenes Hamar 2015 Lillehammer
Jørund Løbach-Jørgensen Caissa 2015 Lillehammer
Knut Lennart Tangen Lillehammer 2015 Lillehammer
Kristoffer Gressli Kampen 2015 Lillehammer
Lars Erik Brobakken Lillehammer 2015 Lillehammer
Lars Martin Krogseth Lillehammer 2015 Lillehammer
Magne Lind Lillehammer 2015 Lillehammer
Marius Langlo Lillehammer 2015 Lillehammer
Nikolai Johansen Stavanger 2015 Lillehammer
Stig Rune Kleiven Lillehammer 2015 Lillehammer
Torleiv Broch-Austvoll Stavanger 2015 Lillehammer
Johan Pettersen Harstad 2015 Tromsø
Anders Nilsson Aure Tromsø 2015 Tromsø
Jon Machlik Tromsø 2015 Tromsø
Ingar Burchard Hammerfest 2015 Tromsø
Anniken Vestby Tromsø 2015 Tromsø
Gustav A Gleine Alta 2015 Tromsø
Tron Walseth Finnmark 2015 Tromsø
Henrik Kristoffersen Alta 2015 Tromsø
Karl Petter Jernberg Tromsø 2015 Tromsø
Trond Vestfjord Tromsø 2015 Tromsø
Dag Rune Pedersen Klyve 2015 Oslo
Anders Høyer Berg OSS 2015 Oslo
Vegard Hole Asker 2015 Oslo
Anders Bjørndahl Iversen SK 1911 2015 Oslo
Håvar Norendal Klyve 2015 Oslo
Heidi Røneid Stjernen 2015 Oslo
Arne-Birger Lund Nordstrand 2015 Oslo
Kjetil Grunnsund Klyve 2015 Oslo
Andre Tsolis Hellenes Drammens 2015 Oslo
Bjørnar Knudsen Halden 2015 Oslo
Ådne Aspheim Klyve SKU 2015 Oslo
Torbjørn Brenden Follo 2015 Oslo
Tove Gundersen Klyve SKU 2015 Oslo
Frank Willy Larsen Fredriksstad 2015 Oslo
Petter Gjertsen Arendal SS 2015 Oslo
Simen Klausen Klyve SKU 2015 Oslo
Thomas Grunnsund Klyve 2015 Oslo
Jens Tore Fremmegård Indre Østfold 2016 Moss
Geir-Arne Aarsheim Moss 2016 Moss
Ethan Dias Moss 2016 Moss
Helge Jansson Fredriksstad 2016 Moss
Vegar Holter Moss 2016 Moss
Babak Irandoust Sarpsborg 2016 Moss
Ove Johansen Groruddalen 2016 Moss
Arnstein Johansen Moss 2016 Moss
Thomas Wasenius Moss 2016 Moss
Nicolai Brun Tønsberg 2016 Moss
Thorbjørn Skaug Fredriksstad 2016 Moss
Lucas Ranaldi 1911 2016 OSLO
Olga Dolzhykova OSS 2016 OSLO
Ole Petter Pedersen Kampen 2016 OSLO
Tore Teigen Porsgrunn 2016 OSLO
Aryan Tari Vålerenga 2016 OSLO
Kimiya Moradi Bærum 2016 OSLO
Simen Gaure OSSU 2016 OSLO
Sara Næss Vålerenga 2016 OSLO
Lars Oskar Hauge OSS 2016 OSLO
Sebastian Mihajlov OSS 2016 OSLO
Sivert Øvsleie Hamar 2016 OSLO
Elias Haukenes Hamar 2016 OSLO
Kay Robert Brastad Aalesunds 2017 Ålesund
Arne Knut Røv Volda 2017 Ålesund
Kristian Tafjord Vike Aalesunds 2017 Ålesund
Arne Unneland Aalesunds 2017 Ålesund
Reidar Lange Aalesunds 2017 Ålesund
Petter Andreas Wadstensvik Kristiansund 2017 Ålesund
Magnus Erdal Sula 2017 Ålesund
Kjetil Sætre Breivik Aalesunds 2017 Ålesund
Amund Pihl Strand Surnadal 2017 Ålesund
Jan Erik Skog Aalesunds 2017 Ålesund
Roar Nakken Aalesunds 2017 Ålesund
Ståle Refsnes Volda 2017 Ålesund
Jan-Erik Hansen Volda 2017 Ålesund
Rune Nygård Vola 2017 Ålesund
Amund Bergmann Volda 2017 Ålesund
Øyvind G. Mikalsen Kristiansund 2017 Ålesund
Bjørn Morkestrand Kristiansund 2017 Ålesund
Mathias Unneland Aalesunds 2017 Ålesund
Marius Frantzvåg Aalesunds 2017 Ålesund