2.4.1 Dommere

Dommerarkivet

Ajour per 23.04.2018. Ved korrigeringer og suppleringer, kontakt dommerarkivansvarlig Hans Olav Lahlum på hansolahlum@gmail.com OG Norges Sjakkforbund på nsf@sjakk.no.

IA – Internasjonal dommere (15)
IA = International Arbiter, sjakkdommertittel tildelt av verdensjakkforbundet FIDE.
IO = International Organiser, sjakkarrangørtittel tildelt av verdensjakkforbundet FIDE.

IA Kristoffer Gressli (SK Stjernen)
46 55 44 22
gressli@hotmail.com

IA Johs R Kjeken (SK 1911)
22 46 12 06
jrkjeken@online.no

IA IO Hans Olav Lahlum (Akademisk SK)
957 58 286
hansolahlum@gmail.com

IA Otto Milvang (Nordstrand SK)
920 49 101
sjakk@milvang.no

IA IO Morten Sand (Nordstrand SK)
905 61 288
morten@legalis.no

IA Henrik Sjøl (Akademisk SK)
970 35 947
henriksjol@gmail.com

IA Øistein Yggeseth (Asker SK)
954 77 090
oistein.yggeseth@online.no

IA Øystein Brekke (Gjøvik SK)
911 89 190
oystein@sjakkbutikken.no

IA Roger Løvaas (Konnerud SK)
911 68 943
roloevaa@online.no

IA Roar Nærheim (Sandnes SK)
480 78 728
roar.naerheim@lyse.net

IA Tom Georg Eriksen (Sotra SK)
952 12 719
tom.georg.eriksen@gmail.com

IA Erling Elias Skjelstad (Trondheim SF)
928 54 351
erlingskjelstad@me.com

IA Trond Romsdal (Tromsø SK)
917 81 990
trond.romsdal@gmail.com

IA Anniken Vestby (Tromsø SK)
976 85 164
annikenvestby@yahoo.no

IA Karl Johan Rist (Alta SK)
913 17 674
karl.rist@gmail.com

FIDE-dommere og aktive forbundsdommere (14)
FA = FIDE Arbiter, sjakkdommertittel tildelt av verdensjakkforbundet FIDE.

FA Geir Nesheim (SK 1911)
482 22 572
geir.nesheim@gmail.com

FA Pål Nordquelle (Nordstrand SK)
922 23 443
paal@nordquelle.no 

FA Inge S. Skrondal (Akademisk SK)
948 87 202
inge.skrondal@gmail.com

Espen Andersen (Moss SK)
970 17 149
espen.andersen@seiersborg.vgs.no

Øyvind Bentsen (Sarpsborg SK)
918 08 125
oyvind.bentsen@rakkestad.kommune.no

FA Geir Brobakken (Hamar SS)
958 23 524
gebrobak@gmail.com

FA Sverre Johnsen (Kongsvinger SK)
922 90 212
tafl64@gmail.com

FA Truls Jørgensen (Kragerø SK)
917 14 450
truls.jorgensen@fiber.no

FA Monica Lauvik Fjeldstad (Sotra SK)
41 46 31 56
monica.fjeldstad@gmail.com

FA Jon Olav Fivelstad (Volda Ørsta SL)
+354 897 1864
jof@kvasir.is

FA Egil Arne Standal (Volda Ørsta SL)
951 53 886
egil.arne.standal@hivolda.no

FA Magnus Aanstad (Narvik SK)
994 12 785
magnus.aanstad@hin.no

FA Øyvind Pedersen (Tromsø SK)
954 91 357
oyvind@pedersen.name

Kjell Arne Johansen (Alta SK)
416 81 699
KjArJo@online.no

Aktive kretsdommere (66)

Ajour per 12.05.2020. Ved korrigeringer og suppleringer, kontakt dommerarkivansvarlig Hans Olav Lahlum på hansolahlum@gmail.com OG Norges Sjakkforbund på nsf@sjakk.no.

Oslo og omegn sjakkrets (9)

Simen Agdestein (OSS)
952 55 900
simena@ntg.no

Silje Bjerke (SK 1911)
411 04 416
silje.bjerke@gmail.com

Gisle Bjugn (Bærum SS)
411 04 300
gisle.bjugn@tazz.no

Ellen Øen Carlsen (OSS)
936 36 947
ellenoec@gmail.com

Olga Dolzhykova (OSS)
988 37 339
olga@stormester.no

Torstein Furnes(Follo)
48259324
tofurnes@online.no

Lars Johansen (Nordstrand SK)
957 34 430
lars.johansen@fastmail.com

Ole Petter Pedersen (Nordstrand SK)
900 57 640
oleppedersen@gmail.com

Tarjei Joten Svensen (OSS)
458 88 819
tarjei@mattogpatt.no

Østfold sjakkrets (7)

Jonathan M Andersen (Moss SK)
959 76 686
sjakkjonis@hotmail.com

Svein Bjørnland (Fredriksstad SS)
413 57 885
svein.arne.bjornland@gmail.com

Hens Tore Fremmegård(Indre-Østforld SS)
986 36 311
jens.tore@fremmegaard.no

Ole Kr. Førrisdahl (Sarpsborg SK)
974 97 378
ole.k.forrisdahl@gmail.com

Hans Inge Kongevold (Moss SK)
958 68 495
hans.inge.kongevold@gmail.com

Steinar Sæther (Fredriksstad SS)
990 19 532
rehtas.raniets@gmail.com

Thomas Wasenius (Moss SK)
902 29 514
thomas.wasenius21@gmail.com

Hedmark og Oppland sjakkrets (8)

Per Bjørn Bakke (OSS)
464 60 477
pbjobakk@online.no

Jonas Folvik (Eidsvoll SK)
958 10 702
Jonas.Folvik@gmail.com

Håkon Haugsrud (Lillehammer SK)
414 07 548
haakonhaugsrud@hotmail.com

Jonar Lensebakken (Nord-Odal SK)
957 47 753
jonar@bbnett.no

Magne Lind (Lillehammer SS)
951 03 193
magnelind@hotmail.com

Trond Nerland (Hamar SS)
916 17 427
troner67@gmail.com

Laila Sidselrud (Kongsvinger SK)
990 40 059
laila.sidselrud@met.no, laila.si@online.no

Vegard Steen (Gjøvik SK)
982 39 831
vegsteen@gmail.com

Buskerud sjakkrets (5)

Morthen Auke(Konnerud SK)
464 31 072
morthen_auke@hotmail.com

Håvard Aure (Konnerud SK)
950 45 669
havard.aure@ebnett.no

Anders Nilsson Aure (Konnerud SK)
413 02 037
anders@aure.name

John Christian Hanssen (Drammens SK)
970 01 681
John.Hanssen@evry.com

Steinar Leite(Modum SK)
915 24 944
stlei@online.no

Vestfold sjakkrets (1)

Pål Farmen (SK Caissa)
928 18 660
palfarmen@sfjbb.net

Telemark sjakkrets (2)

Kjartan Austad (Porsgrunn SK)
909 26 550
kjartan.austad@no.abb.com

Morten Wendelborg (Porsgrunn SK)
402 90 846
morten.wendelborg@recgroup.com

Agder sjakkrets (2)

Leif Bjornes (Kristiansand SK)
995 50 324
leifo.bjornes@gmail.com

Bjørn Ivar Haveland (Bærum SS)
913 39 939
bjoernih@online.no

Rogaland sjakkrets (5)

John Breiland (Jæren SK)
458 54 686
sjakkmatt@rocketmail.com

Petter Fossan (Stavanger SK)
909 21 464
petter.fossan@lyse.net

Carsten Beer Jacobsen(Offerspill SK)
481 91 897
sjakk@cicons.no

Erlend Stangeland (Sandnes SK)
913 73 931
erlendsta@hesbynett.no

Sigvat Stensholt (Sevland SK)
993 62 811
sigvatstensholt@gmail.com

Vestland sjakkrets (6)

Odd Helge Birkestrand (Masfjorden SK)
90 50 11 09
oddhelgebirk@hotmail.com

Eirik T. Gullaksen (Bergens SK)
55 29 40 71
eirik.gullaksen@bergen.online.no

Øystein Hjertenes (Førde SK)
952 19 888
Oystein.hjertenes@gmail.com

Ramona Mork (Sotra SK)
911 77 702
ramonamork@hotmail.com

Ole Johan Valaker (Søråshøgda SK)
922 15 799
ole.valaker@gmail.com

Lars Ziegler (Bergens SK)
463 85 007
lazieg@outlook.com

Møre og Romsdal Sjakkrets (4)

Bjørn H. Benjaminsen (Kristiansund SK)
473 98 090
bjornben@hotmail.com

Roger Hojem (Kristiansund SK)
412 56 220
roger.hojem@hotmail.no

Eilif Odde (Kristiansund SK)
992 87 173
Eilif.Odde@tidenskrav.no

Arne Unneland (Aalesunds SL)
955 50 990
arne.unneland@gmail.com

Trøndelag (6)

Torbjørn Dahl (Hell SK)
982 09 370
t76dahl@gmail.com

Arne Sveipe Knudsen (Levanger SK)
926 87 162
arne.knudsen@ntebb.no

Malgorzata Kopaczek-Styczen (Hell SK)
925 05 826
malgorzata@kopaczek.pl

Ulrikke Langvik (Trondheim SF)
924 40 360
ul@anv16.no

Terje Lund (Levanger SK)
99 55 91 12
t-lun@online.no

Per Arne Myraunet (Frosta SK)
913 62 414
post@frosta-fjordbuer.no

Helgeland og Salten (6)

Ingar Burchard (Mosjøen SK)
922 90 812
inbebu@start.no

Kurt-Arne Johnsen (Fauske SK)
954 58 722
kurt.a.johnsen@gmail.com

Leif Inge Nilsen (Bodø SL)
994 11 781
leifingo@online.no

Torger Nilsen (Mosjøen SK)
901 11 510
torger.nilsen@mosjoensjakk.no

Helge Skar (Mosjøen SK)
984 29 612
helge.skar@vefsn.kommune.no

Kjetil Vollan (Bodø SL)
958 93 792
kjetil.vollan@gmail.com

Troms og Nordre Nordland (4)

Håvard I Bredeli (Narvik SK)
917 54 061
bredevard@gmail.com

Mikael Rølvåg (Narvik SK)
974 14 310
rommel67@tiscali.no

Nils-Jakob Schjelderup (Harstad SK)
482 77 910
njs@harstad.online.no

Finnmark sjakkrets (2)

Sindre Kristoffer Ratama (Alta SK)
403 42 409
sindreratama@yahoo.no

Tron Walset(Samisk SF)
915 77 806
tron@walseth.no

FIDE-titler uten norsk dommerstatus

IO Jøran Aulin-Jansson (Asker SK)
913 32 242
jj@sci-group.net

Klubbdommere i norsk sjakk

Spillere som de siste 10 årene har gjennomført kurs og bestått klubbdommerprøven:

NavnKlubbÅr
Sted
Jon Arne StokhaugStjørdal SK2009Frosta
Per Anders HagenVerdal SL2009Frosta
Pål Andreas HansenVerdal SL2009Frosta
Rune BjørsethStjørdal SK2009Frosta
Steinar UlvikFrosta SK2009Frosta
Torbjørn DahlHell SK2009Frosta
Halse IverKristiansund SK2010Kristiansund
Halse ØysteinKristiansund SK2010Kristiansund
Hoem Per ErikKristiansund SK2010Kristiansund
Kristiansen ToreKristiansund SK2010Kristiansund
Løbersli Henrik ØieKristiansund SK2010Kristiansund
Stenvaag Per-Chr.Aalesund SL2010Kristiansund
Vaseng Øyvind HoemKristiansund SK2010Kristiansund
Anders RundgrenOSS2010Sandefjord
Carl Eric HordaCaissa2010Sandefjord
Dag FeldborgKviteseid2010Sandefjord
Frode Ryan LundHalden2010Sandefjord
Helmer NilsenKonnerud2010Sandefjord
Håvard AureDrammen SKU2010Sandefjord
Karl-Egil NordlingMoss2010Sandefjord
Kjetil GrunnsundKlyve2010Sandefjord
Morthen AukeKonnerud2010Sandefjord
Nina ImsrudCaissa2010Sandefjord
Ole Richard TuftCaissa2010Sandefjord
Ragnar KnudsenHalden2010Sandefjord
Raymond BogerStavanger2010Sandefjord
Richard MadsenHolmestrand2010Sandefjord
Steinar LeiteModum2010Sandefjord
Svein HansenKlyve2010Sandefjord
Tove GundersenKlyve2010Sandefjord
Vidar ChristiansenCaissa2010Sandefjord
Alf-Gøran JakobsenAlta2011Oslo
Anders HobberPorsgrunn2011Oslo
Espen AndreassenSevland2011Oslo
Even Thingstad Hønefoss2011Oslo
Frode O. O. Urkedal19112011Oslo
Henning Kjøita19112011Oslo
Jonas AndreassenSevland2011Oslo
Krister ÅnensenSevland2011Oslo
Lillian Levik LøndalenSevland2011Oslo
Odd M. Guttulsrud19112011Oslo
Roar NærheimSmeaheia2011Oslo
Roger LøvåsKonnerud2011Oslo
Sean ScullyNSF2011Oslo
Sindre BrobakkenHamar2011Oslo
Tor Botheim19112011Oslo
Torgeir Kjøita19112011Oslo
Trym RødvikHamar2011Oslo
Andrei OsadchukTromsø2011Tromsø
Frank ProhlTromsø2011Tromsø
Hans-Henry JacobsenTromsø2011Tromsø
Håvard I BredeliNarvik2011Tromsø
Jon MachlikTromsø2011Tromsø
Lasse BjørnTromsø2011Tromsø
Lyberg WangNarvik2011Tromsø
Steinar HardersenKomsa2011Tromsø
Anton PrasolovTrondheim2011Trondheim
Gaute FerstadTrondheim2011Trondheim
Martin Halsvik LarsenTrondheim2011Trondheim
Paul Ivar JohansenTrondheim2011Trondheim
Pål ØstgaardTrondheim2011Trondheim
Torben S MyrvoldSvartlamon2011Trondheim
Amir KeadanaStavanger2012Stavanger
Daniel SnerthammerSandnes2012Stavanger
Erlend StangelandSandnes2012Stavanger
Fredrik SeimKristiansand2012Stavanger
Frode ArntsenKristiansand2012Stavanger
Frode FredriksenStavanger2012Stavanger
Frode MerkesvikBergens2012Stavanger
Jan-Magne ØveråsSandnes2012Stavanger
Kjetil JensenSmeaheia2012Stavanger
Leif BjornesKristiansand2012Stavanger
Line Jin  JørgensenStavanger2012Stavanger
Mirsad BecirbegovicKristiansand2012Stavanger
Oddvar NesseSmeaheia2012Stavanger
Petter FossanStavanger2012Stavanger
Sigvat StensholtSevland2012Stavanger
Sjur FerkingstadSandnes2012Stavanger
Tommy ThoresenKristiansand2012Stavanger
Tor Ketil  LarsenStavanger2012Stavanger
Afshin AlikhaniSotra2013Bergen
Andreas OpdahlBergens2013Bergen
Edvard K. VågeSotra2013Bergen
Eirik HaugeFana2013Bergen
Jonatan Mjelde AndersenBergens2013Bergen
Jørgen HoelBergens2013Bergen
Lars Bjarne MarøySotra2013Bergen
Per I. OhnstadSotra2013Bergen
Ramona Mork GotleSotra2013Bergen
Roger SætreBergens2013Bergen
Sigve HøllelandMasfjorden2013Bergen
Anders SøbergHamar2013Hamar
Frode AasgaardEidsvoll2013Hamar
Kenneth AasgaardEidsvoll2013Hamar
Louis Sit SOSS2013Hamar
Nikolai HoffHamar2013Hamar
Odd Nerstad TøstibakkenHamar2013Hamar
Odd PedersenUllr2013Hamar
Per Bjørn BakkeEidsvoll2013Hamar
Tore GarbergSK 19112013Hamar
Eirik ThorbjørnsenStavanger2014Nordstrand
Geir Nesheim19112014Nordstrand
Hans StorlienVålerenga2014Nordstrand
Jussi DyrnesNordstrand2014Nordstrand
Jørn SnellingenBlack Knights2014Nordstrand
Lars JohansenNordstrand –2014Nordstrand
Leif Edvin WærstadLillestrøm2014Nordstrand
Morten Wilhelmsen19112014Nordstrand
Ola Torstein EndresenFollo2014Nordstrand
Gaute VelleSøråshøgda2015Bergen
Geir Ove NilsenSevland2015Bergen
Imad KhanSotra2015Bergen
Kjetil IversenSøråshøgda2015Bergen
Monica FjeldstadSotra2015Bergen
Ole ValakerSK 962015Bergen
Rune BorgundHordvik2015Bergen
Terje RingenSevland2015Bergen
Øyvind MørkedalBergens2015Bergen
Bjørn Erik RestadLillehammer2015Lillehammer
Carsten Beer-JacobsenStavanger2015Lillehammer
Christian RuudLillehammer2015Lillehammer
Einar Elfinn GlasøHamar2015Lillehammer
Emir CerkezovicLillehammer2015Lillehammer
Gjøran JakobsenNarvik2015Lillehammer
Hallstein SøderholmLillehammer2015Lillehammer
Håvard BørresenLillehammer2015Lillehammer
Jakob Myklebust ChristensenLillehammer2015Lillehammer
Jan Magne StubrudLillehammer2015Lillehammer
Johannes RisdalLillehammer2015Lillehammer
Jonas FolvikEidsvoll2015Lillehammer
Jonas HaukenesHamar2015Lillehammer
Jørund Løbach-JørgensenCaissa2015Lillehammer
Knut Lennart TangenLillehammer2015Lillehammer
Kristoffer GressliKampen2015Lillehammer
Lars Erik BrobakkenLillehammer2015Lillehammer
Lars Martin KrogsethLillehammer2015Lillehammer
Magne LindLillehammer2015Lillehammer
Marius LangloLillehammer2015Lillehammer
Nikolai JohansenStavanger2015Lillehammer
Stig Rune KleivenLillehammer2015Lillehammer
Torleiv Broch-AustvollStavanger2015Lillehammer
Johan PettersenHarstad2015Tromsø
Anders Nilsson AureTromsø2015Tromsø
Jon MachlikTromsø2015Tromsø
Ingar BurchardHammerfest2015Tromsø
Anniken VestbyTromsø2015Tromsø
Gustav A GleineAlta2015Tromsø
Tron WalsethFinnmark2015Tromsø
Henrik KristoffersenAlta2015Tromsø
Karl Petter JernbergTromsø2015Tromsø
Trond VestfjordTromsø2015Tromsø
Dag Rune PedersenKlyve2015Oslo
Anders Høyer BergOSS2015Oslo
Vegard HoleAsker2015Oslo
Anders Bjørndahl IversenSK 19112015Oslo
Håvar NorendalKlyve2015Oslo
Heidi RøneidStjernen2015Oslo
Arne-Birger LundNordstrand2015Oslo
Kjetil GrunnsundKlyve2015Oslo
Andre Tsolis HellenesDrammens2015Oslo
Bjørnar KnudsenHalden2015Oslo
Ådne AspheimKlyve SKU2015Oslo
Torbjørn BrendenFollo2015Oslo
Tove GundersenKlyve SKU2015Oslo
Frank Willy LarsenFredriksstad2015Oslo
Petter GjertsenArendal SS2015Oslo
Simen KlausenKlyve SKU2015Oslo
Thomas GrunnsundKlyve2015Oslo
Jens Tore FremmegårdIndre Østfold2016Moss
Geir-Arne AarsheimMoss2016Moss
Ethan DiasMoss2016Moss
Helge JanssonFredriksstad2016Moss
Vegar HolterMoss2016Moss
Babak IrandoustSarpsborg2016Moss
Ove JohansenGroruddalen2016Moss
Arnstein JohansenMoss2016Moss
Thomas WaseniusMoss2016Moss
Nicolai BrunTønsberg2016Moss
Thorbjørn SkaugFredriksstad2016Moss
Lucas Ranaldi19112016OSLO
Olga DolzhykovaOSS2016OSLO
Ole Petter PedersenKampen2016OSLO
Tore TeigenPorsgrunn2016OSLO
Aryan TariVålerenga2016OSLO
Kimiya MoradiBærum2016OSLO
Simen GaureOSSU2016OSLO
Sara NæssVålerenga2016OSLO
Lars Oskar HaugeOSS2016OSLO
Sebastian MihajlovOSS2016OSLO
Sivert ØvsleieHamar2016OSLO
Elias HaukenesHamar2016OSLO
Kay Robert BrastadAalesunds2017Ålesund
Arne Knut RøvVolda2017Ålesund
Kristian Tafjord VikeAalesunds2017Ålesund
Arne UnnelandAalesunds2017Ålesund
Reidar LangeAalesunds2017Ålesund
Petter Andreas WadstensvikKristiansund2017Ålesund
Magnus ErdalSula2017Ålesund
Kjetil Sætre BreivikAalesunds2017Ålesund
Amund Pihl StrandSurnadal2017Ålesund
Jan Erik SkogAalesunds2017Ålesund
Roar NakkenAalesunds2017Ålesund
Ståle RefsnesVolda2017Ålesund
Jan-Erik HansenVolda2017Ålesund
Rune NygårdVola2017Ålesund
Amund BergmannVolda2017Ålesund
Øyvind G. MikalsenKristiansund2017Ålesund
Bjørn MorkestrandKristiansund2017Ålesund
Mathias UnnelandAalesunds2017Ålesund
Marius FrantzvågAalesunds2017Ålesund
Kasper ÅseHammerfest2018Alta
Lemet Mihkkal Hætta Guovdageainnu 2018Alta
Pål Norvoll Guovdageainnu 2018Alta
Rune Hammari Alta SKU2018Alta
Sofie Kristine Ratama Alta 2018Alta
Vladimir Merzliakov Alta 2018Alta
Alena AyzenbergBergens2018Bergen
Dag Vister HansenHaugaland2018Bergen
Eirik AarnesStjernen2018Bergen
Lars ZieglerBergens2018Bergen
Mari KlosterSevland2018Bergen
Ole-Jonny KlosterSevland2018Bergen
Tony MyrmellomLøperen2018Bergen
Ørjan FlatsethLøperen2018Bergen
Øyvind LavikBergens2018Bergen
Abyl KizatbayStavanger2018Kragerø
Aleksander FossanStavanger2018Kragerø
Atle Kirkholm SkauenKragerø2018Kragerø
Benjamin HalvorsenTromsø2018Kragerø
Bjørn Robert UnhjemMolde2018Kragerø
Gunnar LundTromsø2018Kragerø
Henrik Granli ØierosetFredriksstad2018Kragerø
Håkon HelgøySandnes2018Kragerø
Kjartan AustadPorsgrunn2018Kragerø
Mats NærheimSandnes2018Kragerø
Sindre Kristoffer RatamaAlta2018Kragerø
Vegard SimensenKristiansund2018Kragerø
Bendik Østbye JohannessenStjernen2018Nordstrand
Eyvind LarreOSS2018Nordstrand
Thyra KvendsethNordstrand2018Nordstrand
Valdemar StaunsbjergNordstrand2018Nordstrand
Anders TaraldsetBærum2019Bærum
Andre Gjestemoen-VonhirschStavanger2019Bærum
Baldvin ThorvlakssonSarpsborg2019Bærum
Hanna MantilaDrammens2019Bærum
Helge FjellestadBærum2019Bærum
Jan Gunnar FredriksenModum2019Bærum
Kjetil B. HalvorsenSK 19112019Bærum
Lars BrautiAsker2019Bærum
Lars HaarrKristiansand2019Bærum
Lars LinnaKampen2019Bærum
Morten Skrede JahrenBærum2019Bærum
Ragnar EdvardsenDammens2019Bærum
Sigurd Wist KveineBærum2019Bærum
Stian von HirschStavanger2019Bærum
Subramanian RamasubramanianBærum2019Bærum
Sven BrokstadBærum2019Bærum
Terje WahlLillestrøm2019Bærum
Tormod CarlinBærum2019Bærum
Trude HolmsenBærum2019Bærum
Øystein StratBærum2019Bærum
Andreas Nygård Ljøterud Gjøvik 2019Hamar
Harald StenerGjøvik 2019Hamar
Leander EriksenHamar2019Hamar
Marcus HygeOfferspill2019Hamar
Stein Kristian NordstrømHamar2019Hamar
Tobias NerlandHamar2019Hamar
Helge Emil SkarMosjøen2019Mosjøen
Kurt-Arne JohnsenFauske2019Mosjøen
Morten André Karlsen2019Mosjøen
Stian SkogsaasMosjøen2019Mosjøen
Torger NilsenMosjøen2019Mosjøen
Erik Løveid Akademisk2019Porsgrunn
Jan Helge Østensen Klyve2019Porsgrunn
Jonas Sagmo Snøan Brattås Usk 2019Porsgrunn
Jostein Auran Kragerø2019Porsgrunn
Morgan Sagmo Brattås Usk 2019Porsgrunn
Reidar Helliesen Caissa2019Porsgrunn
Svein Erik Lurdalen Kongsberg2019Porsgrunn
Tor Harald Aa Olsen Kragerø2019Porsgrunn
Viggo Rustan Horten2019Porsgrunn