Seriesjakken

 

Resultater fra seriesjakken helgen 8. – 9. februar:

Individuelle resultater i Turneringsservice (oppdatert etter kampene i februar):
Østlandsserien
Vestlandsserien Nord
Vestlandsserien Sør
Midtnorgeserien
Nord-Norsk Mesterskap for lag

             
             
Østlandsserien            
             
1. divisjon            
             
             
Stjernen 1 Nordstrand 2 2,5 2,5  
Hønefoss 1 Sarpsborg 2,5 2,5  
OSS 2 Strømmen 1 3,5 1,5  
Drammen Tigers Nordstrand 1 1,5 3,5  
             
             
             
         
         
         
         
             
  1 Nordstrand 1 9 18    
  2 Hønefoss 1 8 16,5    
  3 OSS 2 7 15    
  4 Sarpsborg 5 13    
  5 Drammen Tigers 4 12,5    
  6 Nordstrand 2 4 10    
  7 Strømmen 1 2 8,5    
  8 Stjernen 1 1 6,5    
2. divisjon avd A            
             
Tønsberg Black Knights 2 1,5 2,5  
Nordstrand 3 1911 2 2 2  
Nordstrand 5 OSS 3 1,5 2,5  
             
  1 1911 2 7 10,5    
  2 Black Knights 2 6 11,5    
  3 Nordstrand 3 5 8    
  4 Tønsberg 3 7    
  5 OSS 3 2 5,5    
  6 Nordstrand 5 1 5,5    
             
2. divisjon avd B            
             
Bærum OSS 4 3 1  
Moss 2 Asker 2 2 2  
Nordstrand 4 SOSS 2 3,5 0,5  
             
  1 Asker 2 7 10    
  2 Bærum 5 10    
  3 Moss 2 5 9,5    
  4 Nordstrand 4 5 8,5    
  5 SOSS 2 2 6    
  6 OSS 4 1 4    
             
3. Divisjon avd A            
             
Kirkegata Kongsvinger 4 0 WO
Eidsvoll Ullr 3,5 0,5  
LIllestrøm Strømmen 2 2,5 1,5  
             
  1 Lillestrøm 7 10,5    
  2 Ullr 5 8,5    
  3 Eidsvoll 6 10    
  4 Kirkegata 2 8    
  5 Kongsvinger 2 6    
  6 Strømmen 2 2 5    
             
3. divisjon avd B            
             
Stjernen 2 Modum 1 3  
Hønefoss 2 Porsgrunn 3 1  
 Drammen 2 Caissa  3 1  
             
  1 Caissa 6 10,5    
  2 Drammen 2 6 10    
  3 Modum 3 8    
  4 Stjernen 2 3 7    
  5 Hønefoss 3 7    
  6 Porsgrunn 3 5,5    
             
3. divisjon avd C            
             
Fredriksstad 1911 3 3,5 0,5  
Nittedal Follo 1 3 1  
             
  1 Fredriksstad 6 11    
  2 Follo 1 4 7    
  3 Nittedal 4 6    
  4 1911 3 2 5    
  5 SOSS 3 0 3    
             
3. divisjon avd D            
             
1911 4 Follo 2 2,5 1,5  
Nordstrand 6 Vålerenga 2 2 2  
Akademisk 2 OSS 5 1,5 2,5  
             
  1 OSS 5 8 12,5    
  2 Akademisk 2 5 11    
  3 1911 4 5 8,5    
  4 Vålerenga 2 4 8    
  5 Follo 2 1 5,5    
  6 Nordstrand 6 1 2,5    
             
4. divisjon avd A            
             
Kragerø Klyve 2 1,5 2,5  
Larvik Klyve 1 2,5 1,5  
Konnerud Holmestrand 4 0  
             
  1 Konnerud 7 12,5    
  2 Klyve 1 6 12    
  3 Larvik 5 10    
  4 Holmestrand 4 5,5    
  5 Klyve 2 2 4    
  6 Konnerud 0 4    
             
4. divisjon avd B            
             
Vålerenga 3 Kampen 3 1  
Moss 3 Stovner 2,5 1,5  
1911 5 Vålerenga 5 3 1  
             
  1 Vålerenga 3 7 12,5    
  2 Kampen 6 11,5    
  3 Moss 3 5 9    
  4 1911 5 4 7,5    
  5 Stovner 2 6    
  6 Vålerenga 5 0 1,5    
             
4. divisjon avd C            
             
Vålerenga 4 Groruddalen 3 1  
Moss 4 Lørenskog 0 4  
OSS 6 Nordstrand 7 3,5 0,5  
             
  1 Lørenskog 7 12,5    
  2 OSS 6 6 10    
  3 Vålerenga 4 6 10    
  4 Moss 4 3 6,5    
  5 Nordstrand 7 2 4    
  6 Groruddalen 0 5    
             
             
             
Midtnorgeserien Trøndelag            
             
1. divisjon            
             
4. runde            
Stjørdal Elefantene 0 5  
Hell Trondheim 1 3,5 1,5  
SMPOAÅ Trondheim 2 0 5  
5. runde            
Trondheim 1 Stjørdal 4,5 0,5  
Trondheim 2 Hell 0,5 4,5  
Elefantene SMPOAÅ  4 1  
             
  1 Hell 8 17    
  2 Trondheim 1 7 17    
  3 Elefantene 7 16,5    
  4 Stjørdal 5 9    
  5 Trondheim 2 3 11,5    
  6 SMPOAÅ 0 4    
             
2. divisjon            
             
Svartlamon Trondheim 4 4 0  
Orkdal Trondheim 3 0,5 3,5  
             
  1 Trondheim 3 6 9,5    
  2 Svartlamon 6 9,5    
  3 Orkdal 2 5    
  4 Trondheim 5 1 4,5    
  5 Trondheim 4 1 3,5