Seriesjakken 2012-2013

Østlandsserien – OppsettResultater
Vestlandsserien – OppsettResultater
Midtnorgeserien – OppsettResultater

Startnummer som står til venstre i en rute betyr at det laget som har dette nummeret har hjemmekamp, og svart på første bord. Startnummeret som står til høyre i en rute betyr bortekamp og hvit på første bord.

1. divisjon Østlandsserien
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 12/1 13/1 10/2 9/3 10/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Hønefoss 1 8 2 3 4 5 6 7
2 Vålerenga 1 7 1 8 3 4 5 6
3 Nordstrand 1 6 7 1 2 8 4 5
4 Strømmen 1 5 6 7 1 2 3 8
5 Stjernen 1 4 8 6 7 1 2 3
6 Nordstrand 2 3 4 5 8 7 1 2
7 Drammens Tigers 2 3 4 5 6 8 1
8 1911 2 1 5 2 6 3 7 4

 

2. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Black Knights 2 6 2 3 4 5
2 Nordstrand 4 5 1 6 3 4
3 Sarpsborg 4 5 1 2 6
4 Moss 2 3 6 5 1 2
5 OSS 3 2 3 4 6 1
6 1911 3 1 4 2 5 3
2. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Bærum 6 2 3 4 5
2 Nordstrand 5 5 1 6 3 4
3 Asker 2 4 5 1 2 6
4 Lillestrøm 3 6 5 1 2
5 Nordstrand 3 2 3 4 6 1
6 OSS 2 1 4 2 5 3

 

3. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 1911 4 6 2 3 4 5
2 OSS 4 5 1 6 3 4
3 Caissa 4 5 1 2 6
4 Tønsberg 3 6 5 1 2
5 Stjernen 3 2 3 4 6 1
6 Konnerud 1 1 4 2 5 3
3. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Kirkegata 6 2 3 4 5
2 OSS 5 5 1 6 3 4
3 Hønefoss 2 4 5 1 2 6
4 Modum 1 3 6 5 1 2
5 Stjernen 4 2 3 4 6 1
6 SOSS 3 1 4 2 5 3
3. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Follo 2 6 2 3 4 5
2 Nordstrand 6 5 1 6 3 4
3 Nittedal 4 5 1 2 6
4 Strømmen 2 3 6 5 1 2
5 Stjernen 2 2 3 4 6 1
6 Lørenskog 1 4 2 5 3
3. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Follo 1 6 2 3 4 5
2 OSS 6 5 1 6 3 4
3 Kongsvinger 4 5 1 2 6
4 Ullr 3 6 5 1 2
5 Akademisk 2 2 3 4 6 1
6 SOSS 2 1 4 2 5 3

 

4. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Klyve 6 2 3 4 5
2 Holmestrand 5 1 6 3 4
3 Porsgrunn 4 5 1 2 6
4 Modum 2 3 6 5 1 2
5 Konnerud 2 2 3 4 6 1
6 Kragerø 1 4 2 5 3
4. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 1911 5 6 2 3 4 5
2 Stovner 5 1 6 3 4
3 Drammens 2 4 5 1 2 6
4 Tiger 3 6 5 1 2
5 Vålerenga 3 2 3 4 6 1
6 Nordstrand 7 1 4 2 5 3
4. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1
Runde: 1 2 3
1 Eidsvoll 4 2 3
2 Kampen 3 1 4
3 Vålerenga 2 2 4 1
4 Moss 3 1 3 2

Lagledere

1911 2

Johs. R. Kjeken
22461206
jrkjeken@online.no

1911 3

Roy Drange Hansen
90666006
roydh@getmail.no

1911 4

Helge Fjellestad
90856815
helgefje@yahoo.no

1911 5

Johs. R. Kjeken
22461206
jrkjeken@online.no

Akademisk 2

Jan Gunnar Fredriksen
98410627
jangunnarfredriksen@yahoo.no

Asker 2

Neil Benn
99499067
neil.r.benn@gmail.com

Black Knights 2

Jørn Snellingen
90735040
snellingen@hotmail.com

Bærum

lagleder
info
mangler

Caissa

Pål Farmen
98210085
pal.farmen@broadpark.no

Drammens Tigers

Lars Hjelmås
93429044
larshjelmaas@gmail.com

Drammens 2

Tore Bonsaksen
90086015
tore.bonsaksen@online.no

Eidsvoll

Per Bjørn Bakke
464 60 477
pbjobakk@online.no

Follo 1

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

Follo 2

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

Holmestrand

Richard Madsen
41854659
richardmads@gmail.com

Hønefoss 1

Roger Østebø
41407410
roger@leiv-vidar.no

Hønefoss 2

Johan Lien
90579678
Johan.lien@servi-pack.no

Kampen

Ole petter Pedersen
90057640
oleppedersen@gmail.com

Kirkegata

Rudolf Steinkellner
48086657
rsteinke@csc.com

Klyve

Kjetil Grunnsund
91719162
kjetgrunn@hotmail.com

Kongsvinger

Ørjan Johansen
40852450
eurian_j@hotmail.com

Konnerud 1

Roger Løvaas
91168943
roglov@drmk.no

Konnerud 2

Roger Løvaas
91168943
roglov@drmk.no

Kragerø

Truls Jørgensen
91714450
trj@fibranet.no

Lillestrøm

Zdenek Barton
90913706
zdnkbrtn@gmail.com

Lørenskog

Sherington Amarapala
45434178
sheringtonsjakk@hotmail.com

Modum 1

Steinar Leite
91524944
stlei@online.no

Modum 2

Asle Tandberg
91197718
asle.tandberg@gmail.com

Moss 2

Lars Onstad
92819694
larso@onstad.byggern.no

Moss 3

Oddvar Aasen
95285986
oddvar-a@online.no

Nittedal

Patrick Elphinestone
97646947
patrick.elphinstone@gmail.com

Nordstrand 1

Tor Gulbrandsen
97985283
tor.gulbrandsen@evry.com

Nordstrand 2

Lars Johansen
95734430
lars.johansen@lindab.no

Nordstrand 3

Lars Johansen
95734430
lars.johansen@lindab.no

Nordstrand 4

Jussi Dyrnes
97653345
j.dyr@online.no

Nordstrand 5

Hans Gaarder
90197881
hansgaarder@gmail.com

Nordstrand 6

Tore Garberg
91326285
k.tryggestad@getmail.no

Nordstrand 7

Jussi Dyrnes
97653345
j.dyr@online.no

OSS 2

John Kristian Johnsen
22221572, 99034094
johnkrjohnsen@gmail.com

OSS 3

Jon Børresen
95751348
jborresen@gmail.com

OSS 4

Sverre Johnsen
22598401p, 67579333a
Sverre.Johnsen@dnv.com

OSS 5

Jens Petter Olsen
94171030
rodsmoen@aol.com

OSS 6

Ellisiv Reppen
41698129
ellisivreppen@gmail.com

Porsgrunn

Jan Ove Lorentzen
97592347
jove-lor@online.no

Sarpsborg

Ole Kr. Førrisdahl
69138049
ole.k.forrisdahl@c2i.net

SOSS Selvaasgbygg 2

Tor Egil Førland
93424686
t.e.forland@iakh.uio.no

SOSS Selvaasgbygg 3

Louis Sit
90525782
louissit@broadpark.no

Stjernen 1

Kjell Børre Grebstad
98696432
kjellbg@gmail.com

Stjernen 2

Espen Sollum
91702458
espen.sollum@gmail.com

Stjernen 3

Kjell Iversen
98606691
kiversen@getmail.no

Stjernen 4

Heidi Røneid
91567308
heidironeid@gmail.com

Stovner

Ove Johansen
97651369
ovejo1@online.no

Strømmen 1

Frode Lillevold
93055251
frode.lillevold@ffi.no

Strømmen 2

Leif Jacobsen
95853913
leif@mailbin.net

Tiger

Tor Skaslien
92025029
tor.skaslien@met.no

Tønsberg

Øystein Johnsen
92063390
oj@naca.no

Ullr

Odd Pedersen
48238231
odd-k-p@online.no

Vålerenga 1

Dag Danielsen
93063636
dag@sjakk.no

Vålerenga 2

Anders Ellbro
46894109
ytf.anders.ellbro@ktpas.no

Vålerenga 3

Bjørn Nytrø
93452095
bjorn.nytro@gmail.com

OBS! runde 3 og 4 er byttet om, slik at dette ikke er en standard Bergertabell.

1. divisjon Vestlandsserien Nord
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 9/2 10/2
Runde: 1 2 3 4 5
1 Førde 6 2 4 3 5
2 Masfjorden 1 5 1 3 6 4
3 Bergens 3 4 5 2 1 6
4 Nordnes 3 6 1 5 2
5 SK 96 2 3 6 4 1
6 Bergens 2 1 4 5 2 3
2. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 3/11 4/11 9/12 12/1 13/1 9/2 10/2
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Bergens 5 8 2 3 4 5 6 7
2 Sotra 3 7 1 8 3 4 5 6
3 Sotra 2 6 7 1 2 8 4 5
4 Voss 5 6 7 1 2 3 8
5 Masfjorden 2 4 8 6 7 1 2 3
6 Bergens 4 3 4 5 8 7 1 2
7 Sotra 1 2 3 4 5 6 8 1
8 WO 1 5 2 6 3 7 4
1. divisjon Sør
Stavanger 1Stavanger 2 12. januar
Stavanger 2Sandnes 13. januar
SandnesStavanger 1 10. februar

Lagledere

Bergens 2

Torbjørn Klausen
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

Bergens 3

Torbjørn Klausen
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

Bergens 4

Roger Sætre
98859668
rogersaetre@hotmail.com

Bergens 5

Arild Rassmussen
55242870, 4788301
earas@online.no

Førde

Øystein Hjertenes
95219888
ohjerte@broadpark.no

Masfjorden 1

Odd Birkestrand
97078352
od-birke@online.no

Masfjorden 2

Odd Helge Birkestrand
90501109
oddhelgebirk@hotmail.com

Nordnes

Tore Tjensvoll
92641890
toretjensvoll@hotmail.com

Sandnes

Daniel Snerthammer
93083132
aksjespekulanten@hotmail.com

SK 96

Eirik Sandal
93014448
sandaleirik@gmail.com

Sotra 1

Morten L Madsen
93027629
mlmadsen@online.no

Sotra 2

Kay-Ove Fjeldstad
40825435
kayove1@gmail.com

Sotra 3

Svein Erik Kringstad
90879927
svein.kringstad@gmail.com

Stavanger 1

Johannes Kvisla
johanneskvisla@gmail.com

Stavanger 2

Eirik Kyrkjebø
90073104
eky@statoil.com

Voss

Asbjørn Lindland
56515263, 91617840
aswer-l@online.no

2012-2013

1. divisjon Møre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1
Runde: 1 2 3
1 Molde 4 2 3
2 3 1 4
3 Kristiansund 2 2 4 1
4 Aalesund 1 3 2

 

1. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1
Runde: 1 2 3
1 Trondheimsstudentene 4 2 3
2 Stjørdal 3 1 4
3 Trondheim 2 2 4 1
4 SMPOAÅ 1 3 2

 

2. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 4/11 9/12 13/1 10/2 10/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Trondheim 3 6 2 3 4 5
2 Elefantene 5 1 6 3 4
3 Trondheim 4 4 5 1 2 6
4 Trondheim 5 3 6 5 1 2
5 Svartlamoen 2 3 4 6 1
6  Hell SK 1 4 2 5 3

Lagledere

Aalesund SL

Per-Christian Stenvaag
45433301
perchristian.stenvaag@hotmail.com

Elefantene

Amir Ghaderi
93651639
Elefantene.sjakk@gmail.com

Hell

Torbjørn Dahl
98209370
t76dahl@gmail.com

Kristiansund 2

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

Molde

Håkon Bentsen
48296819
hbsen79@gmail.com

SMPOAÅ

Edvin Dybvik
90645021
edvin.dybvik@posten.no

Stjørdal

Jon Arne Stokhaug
92635234
jonarnes@online.no

Svartlamoen

Birger Kvam
46666333
birgerkvam@gmail.com

Trondheim 2

Tore Sandmark
info mangler
leder@tsf.no

Trondheim 3

Tore Sandmark
info mangler
leder@tsf.no

Trondheim 4

Tore Sandmark
info mangler
leder@tsf.no

Trondheim 5

Tore Sandmark
info mangler
leder@tsf.no

Trondheimsstudentene SK

Brede Hagen
95945598
bredehagen88@hotmail.com