Seriesjakken 2010-2011

Østlandsserien – OppsettResultarer

Vestlandsserien – OppsettResultater

Midtnorgeserien – OppsettResultater

Endelige og offesiell Resultater, pdf

1. divisjon Østlandsserien
Dato: 7/11 4/12 5/12 15/1 16/1 12/2 13/2 12/3 13/3
nr. Runde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Hønefoss 1 10 2 3 4 5 6 7 8 9
2 Drammens Tigers 9 1 10 3 4 5 6 7 8
3 Sarpsborg 8 9 1 2 10 4 5 6 7
4 Moss 2 7 8 9 1 2 3 10 5 6
5 Nordstrand 2 6 7 8 9 1 2 3 4 10
6 Nordstrand 3 5 10 7 8 9 1 2 3 4
7 Strømmen 1 4 5 6 10 8 9 1 2 3
8 Stjernen 1 3 4 5 6 7 10 9 1 2
9 Black Knights1 2 3 4 5 6 7 8 10 1
10 OSS 2 1 6 2 7 3 8 4 9 5
2. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 15/1 16/1 13/2 12/3 13/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Caissa 1 8 2 3 4 5 6 7
2 Hønefoss 2 7 1 8 3 4 5 6
3 Bærum 6 7 1 2 8 4 5
4 Stjernen 2 5 6 7 1 2 3 8
5 Vålerenga 1 4 8 6 7 1 2 3
6 Akademisk 2 3 4 5 8 7 1 2
7 Nordstrand 4 2 3 4 5 6 8 1
8 OSS 3 1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 15/1 16/1 13/2 12/3 13/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Follo 1 8 2 3 4 5 6 7
2 Kongsvinger 7 1 8 3 4 5 6
3 Moss 3 6 7 1 2 8 4 5
4   Lillestrøm 5 6 7 1 2 3 8
5  1911 2 4 8 6 7 1 2 3
6 Nittedal 3 4 5 8 7 1 2
7 Nordstrand 5 2 3 4 5 6 8 1
8 SOSS 2 1 5 2 6 3 7 4
3. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 16/1 13/2 13/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 OSS 4 6 2 3 4 5
2 1911 4 5 1 6 3 4
3 Vålerenga 2 4 5 1 2 6
4 Stjernen 4 3 6 5 1 2
5 1911 3 2 3 4 6 1
6 1 4 2 5 3
3. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 16/1 13/2 13/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 OSS 5 6 2 3 4 5
2 1911 5 5 1 6 3 4
3 Lørenskog 4 5 1 2 6
4 SOSS 3 3 6 5 1 2
5 Stjernen 3 2 3 4 6 1
6 1 4 2 5 3
3. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 16/1 13/2 13/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Strømmen 2 6 2 3 4 5
2 Nord-Odal 5 1 6 3 4
3 Black Knights 2 4 5 1 2 6
4 SK Ullr 3 6 5 1 2
5 Kirkegata 2 3 4 6 1
6 1 4 2 5 3
3. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 16/1 13/2 13/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Drammens 2 6 2 3 4 5
2 Tempo 5 1 6 3 4
3 Caissa 2 4 5 1 2 6
4 Tønsberg 3 6 5 1 2
5 Asker 2 2 3 4 6 1
6 1 4 2 5 3
4. divisjon
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 15/1 16/1 13/2 12/3 13/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Konnerud 8 2 3 4 5 6 7
2 Nordstrand 6 7 1 8 3 4 5 6
3 Modum 6 7 1 2 8 4 5
4 Follo 2 5 6 7 1 2 3 8
5 Stovner 4 8 6 7 1 2 3
6 OSS 6 3 4 5 8 7 1 2
7 Vålerenga 3 2 3 4 5 6 8 1
8 1 5 2 6 3 7 4

Startnummer som står til venstre i en rute betyr at det laget som har dette nummeret har hjemmekamp, og svart på første bord. Startnummeret som står til høyre i en rute betyr bortekamp og hvit på første bord.
Eksempel: I første runde har lag nr. 2 hjemmekamp og svart på første bord mot lag nr. 5.

Lagledere

1911 2

Johs. R. Kjeken
22461206
jrkjeken@online.no

1911 3

Helge Fjellestad
90856815
helgefje@yahoo.no

1911 4

leif Kjøita
93222718
Leif.Kjoita@telenor.com

1911 5

Roy Drange Hansen
90666006
roydh@getmail.no

Akademisk 2

Pål H. Johansen
41545896
hermunn@math.uio.no

Asker 2

Neil Benn
99499067
neil.r.benn@gmail.com

Black Knights 1

Alexander Flaata
41561988
alexander.flaata@gmail.com

Black Knights 2

Jørn Snellingen
90735040
snellingen@hotmail.com

Bærum

Per Bergersen
92282044
Per Bergersen

Caissa-1

Pål Farmen
98210085
pal.farmen@broadpark.no

Caissa-2

Sven Solberg
33458659
svenn_solberg@hotmail.com

Drammens Tigers

Lars Hjelmås
93429044
larshjelmaas@gmail.com

Drammens 2

Tore Bonsaksen
90086015
tore.bonsaksen@online.no

Follo 1

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

Follo 2

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

Hønefoss 1

Roger Østebø
41407410
roger@leiv-vidar.no

Hønefoss 2

Jon Friis
jonfriis@ringnett.no

Kirkegata

Rudolf Steinkellner
48086657
rsteinke@csc.com

Kongsvinger

Steinar Lode
stnrld@online.no

Konnerud

Roger Løvaas
91168943
roglov@drmk.no

Lillestrøm

Roy Brokvam
roy.brokvam@gmail.com

Lørenskog

Arne Hugo Bøe
926481218
hugoboe@hotmail.com

Modum

Ole Morten Persen
47757007
olempersen@hotmail.com

Moss 2

Lars Onstad
92819694
larso@onstad.byggern.no

Moss 3

Paul Johansen
93028490
pau-joha@online.no

Nittedal

Patrick Elphinestone
97646947
patrick.elphinstone@gmail.com

Nord-Odal

Anders Stanghelle
andstang@online.no

Nordstrand 2

Lars Johansen
95734430
lars.johansen@lindab.no

Nordstrand 3

Thore Østrem

Nordstrand 4

Jussi Dyrnes
97653345
j.dyr@online.no

Nordstrand 5

Hans Gaarder

Nordstrand 6

Tore Garberg
91326285
k.tryggestad@getmail.no

OSS 2

John Kristian Johnsen
22221572, 99034094
johnkrjohnsen@gmail.com

OSS 3

Jon Børresen
95751348
jborresen@gmail.com

OSS 4

Sverre Johnsen
22598401p, 67579333a
Sverre.Johnsen@dnv.com

OSS 5

Jens Petter Olsen
94171030
rodsmoen@aol.com

OSS 6

Jens Petter Olsen
94171030
rodsmoen@aol.com

Sarpsborg

Ole Kr. Førrisdahl
69138049
ole.k.forrisdahl@c2i.net

SOSS 2

Tor Egil Førland
93424686
t.e.forland@iakh.uio.no

SOSS 3

Louis Sit
90525782
louissit@broadpark.no

Stjernen 1

Kjell Børre Grebstad
98696432
kjellbg@gmail.com

Stjernen 2

Guttorm Andersen
98448908
gutan@hotmail.com

Stjernen 3

Kjell Iversen
98606691
kiversen@getmail.no

Stjernen 4

Kim Halvor Hartvig
97699318
kim.hartvig@sdsl.no

Stovner

Øivind Hagberg
ohageberg@anovo.com

Strømmen 1

Frode Lillevold
93055251
frode.lillevold@ffi.no

Strømmen 2

Leif Jacobsen
95853913
leif@mailbin.net

Tempo

Vidar Taksrud
32850542
vid-ta@online.no

Tønsberg

Gunnar Bue
92426251
gunn-bue@online.no

Ullr

Odd Pedersen
48238231
odd-k-p@online.no

Vålerenga 1

Magnus Danielsen
47441714
magnusd@hotmail.com

Vålerenga 2

Dag Danielsen
93063636
dag@sjakk.no

Vålerenga 3

Bjørn Nytrø
93452095
bjorn.nytro@gmail.com

Vestlandsserien

1. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 16/1 12/2 13/2
Runde: 1 2 3 4 5
1 Bergens 3 6 2 4 3 5
2 Nordnes 5 1 3 6 4
3 SK 96 4 5 2 1 6
4 Sotra 1 3 6 1 5 2
5 Masfjorden 1 2 3 6 4 1
6 Bergens 2 1 4 5 2 3
 2. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 15/1 16/1 13/2 12/3 13/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Bergens 6 8 2 3 4 5 6 7
2 Førde 7 1 8 3 4 5 6
3 Voss 6 7 1 2 8 4 5
4 Bergens 4 5 6 7 1 2 3 8
5 Bergens 5 4 8 6 7 1 2 3
6 Fana 3 4 5 8 7 1 2
7 Sotra 2 2 3 4 5 6 8 1
8 Massfjorden 2 1 5 2 6 3 7 4
1. divisjon Sør
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 15/1 11/2 12/2
Runde: 1 2 3 4 5
1 Sandnes 6 2 4 3 5
2 Kristiansand 5 1 3 6 4
3 Stavanger 2 4 5 2 1 6
4 Stavanger 1 3 6 1 5 2
5 Stavanger 3 2 3 6 4 1
6 1 4 5 2 3

Lagledere

Bergens 2

Torbjørn Klausen
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

Bergens 3

Torbjørn Klausen
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

Bergens 4

Roger Sætre
98859668
rogersaetre@hotmail.com

Bergens 5

Terje Lie
90897739
lterje@yahoo.no 

Fana

Erlend R Bloms
93244277
Erlend_blom@hotmail.com

Førde

Øystein Hjertenes
95219888
ohjerte@broadpark.no

Kristiansand

Frode Arntsen
92444556
frode.arntsen@powermail.no

Masfjorden 1

Odd Birkestrand
97078352
od-birke@online.no

Masfjorden 2

Bjørn Benjaminsen
47398090
bjornben@hotmail.com

Nordnes

Tore Tjensvoll
toretjensvoll@hotmail.com

Sandnes

Stein Tore Gausdal
stein.tore.gausdal@sandnes.kommune.no

SK 96

John A. Kvamme
ja-kv@online.no

Sotra 1

Morten L Madsen
93027629
mlmadsen@online.no

Sotra 2

Afshin Alikhani
93058919
afshin1981@hotmail.com

Stavanger 1

Victor Havik
vichav@statoil.com

Stavanger 2

Eirik Kyrkjebø
90073104
eky@statoil.com

Stavanger 3

Gaute Ljones
ljones@thermo-varme.no

Voss

Asbjørn Lindland
56515263, 91617840
aswer-l@online.no

Midtnorgeserien

1. divisjon Møre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 15/1 16/1 13/2 12/3 13/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Aalesund 3 8 2 3 4 5 6 7
2 Aalesund 1 7 1 8 3 4 5 6
3 Kristiansund 2 6 7 1 2 8 4 5
4 Volda Ørsta 5 6 7 1 2 3 8
5 Kristiansund 3 4 8 6 7 1 2 3
6 Kristiansund 1 3 4 5 8 7 1 2
7 Aalesund 2 2 3 4 5 6 8 1
8 1 5 2 6 3 7 4
1. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 7/11 5/12 16/1 13/2 13/2
Runde: 1 2 3 4 5
1 Trondheim 2 6 2 3 4 5
2 Trondheimstudentene 5 1 6 3 4
3 Orkdal 4 5 1 2 6
4 Verdal 3 6 5 1 2
5 SMPOAÅ 2 3 4 6 1
6 1 4 2 5 3
2. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 14/1 15/1 12/2 10/3 11/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Svartlamon 8 2 3 4 5 6 7
2 Trondheim 4 7 1 8 3 4 5 6
3 Byneset 6 7 1 2 8 4 5
4 Trondheim 6 5 6 7 1 2 3 8
5 Trondheim 5 4 8 6 7 1 2 3
6 Stjørdal 3 4 5 8 7 1 2
7 Trondheim 3 2 3 4 5 6 8 1
8 1 5 2 6 3 7 4

Lagledere

Aalesund 1

Per-Christian Stenvaag
45433301
perchristian.stenvaag@hotmail.com

Aalesund 2

Per-Christian Stenvaag
45433301
perchristian.stenvaag@hotmail.com

Aalesund 3

Per-Christian Stenvaag
45433301
perchristian.stenvaag@hotmail.com

Byneset

Svein Otto Solem
93060429
svein.otto.solem@kantega.no

Kristiansund 1

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

Kristiansund 2

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

Kristiansund 3

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

Orkdal

Kjell Næssvold
91329475

SMPOAÅ

Edvin Dybvik
90645021
edvin.dybvik@posten.no

Stjørdal

Jon Arne Stokhaug
92635234
jonarnes@online.no

Svartlamoen

Birger Kvam
46666333
birgerkvam@gmail.com

Trondheim 2

Erlend Gaustad
45229475
gaustaderlend@hotmail.com

Trondheim 3

Alexander Berezkin

Trondheim 4

Tore Høe Løvaas
45031382
Tore.Lovaas@ntnu.no

Trondheim 5

Per Ivar Eian

Trondheim 5

Yngve Robertsen/span>

Trondheimsstudentene SK

Brede Hagen
95945598
bredehagen88@hotmail.com

Verdal

Terje Lund

Volda Ørsta

Ståle Refsnes