Seriesjakken 2011-2012

Østlandsserien – OppsettResultarer

Vestlandsserien – OppsettResultater

Midtnorgeserien – OppsettResultater

Endelige og offesiell Resultater, pdf

1. divisjon Østlandsserien
Dato: 6/11 3/12 4/11 14/1 15/1 11/2 12/2 10/3 11/3
nr. Runde: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1 Nordstrand 2 10 2 3 4 5 6 7 8 9
2 Moss 2 9 1 10 3 4 5 6 7 8
3 OSS 2 8 9 1 2 10 4 5 6 7
4 Drammens Tigers 7 8 9 1 2 3 10 5 6
5 Hønefoss 1 6 7 8 9 1 2 3 4 10
6 Black Knights 1 5 10 7 8 9 1 2 3 4
7 1911 2 4 5 6 10 8 9 1 2 3
8 OSS 3 3 4 5 6 7 10 9 1 2
9 Stjernen 1 2 3 4 5 6 7 8 10 1
10 Nordstrand 1 1 6 2 7 3 8 4 9 5
2. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 14/1 15/1 12/2 10/3 11/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Tønsberg 8 2 3 4 5 6 7
2 SOSS 2 7 1 8 3 4 5 6
3 Nordstrand 3 6 7 1 2 8 4 5
4 Black Knights 2 5 6 7 1 2 3 8
5 Akademisk 2 4 8 6 7 1 2 3
6 Vålerenga 1 3 4 5 8 7 1 2
7 Caissa 2 3 4 5 6 8 1
8 Bærum 1 5 2 6 3 7 4
2. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 14/1 15/1 12/2 10/3 11/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1 Stjernen 2 8 2 3 4 5 6 7
2 Sarpsborg 7 1 8 3 4 5 6
3 Strømmen 1 6 7 1 2 8 4 5
4 Lillestrøm 5 6 7 1 2 3 8
5 Follo 1 4 8 6 7 1 2 3
6 Nittedal 3 4 5 8 7 1 2
7 OSS 4 2 3 4 5 6 8 1
8 SOSS 3 1 5 2 6 3 7 4
3. divisjon A
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 15/1 12/2 11/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Nordstrand 4 6 2 3 4 5
2 Stjernen 3 5 1 6 3 4
3 OSS 5 4 5 1 2 6
4 1911 3 3 6 5 1 2
5 Follo 2 2 3 4 6 1
6 Kampen 1 4 2 5 3
3. divisjon B
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 15/1 12/2 11/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Hønefoss 2 6 2 3 4 5
2 Drammens 2 5 1 6 3 4
3 Kirkegata 4 5 1 2 6
4 Asker 2 3 6 5 1 2
5 Tempo 2 3 4 6 1
6 Modum 1 1 4 2 5 3
3. divisjon C
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 15/1 12/2 11/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Kongsvinger 6 2 3 4 5
2 Strømmen 2 5 1 6 3 4
3 1911 4 4 5 1 2 6
4 Nord-Odal 3 6 5 1 2
5 SK Ullr 2 3 4 6 1
6 Lørenskog 1 4 2 5 3
3. divisjon D
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 15/1 12/2 11/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Nordstrand 5 6 2 3 4 5
2 OSS 6 5 1 6 3 4
3 Stjernen 4 4 5 1 2 6
4 1911 5 3 6 5 1 2
5 Vålerenga 2 2 3 4 6 1
6 Nordstrand 6 1 4 2 5 3
4. divisjon
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 15/1 12/2 11/3
Runde: 1 2 3 4 5
1 Modum 2 6 2 3 4 5
2 Holmestrand 5 1 6 3 4
3 Vålerenga 3 4 5 1 2 6
4 Akademisk 3 3 6 5 1 2
5 Konnerud 2 3 4 6 1
6 1 4 2 5 3

Startnummer som står til venstre i en rute betyr at det laget som har dette nummeret har hjemmekamp, og svart på første bord. Startnummeret som står til høyre i en rute betyr bortekamp og hvit på første bord.
Eksempel: I første runde har lag nr. 2 hjemmekamp og svart på første bord mot lag nr. 5.

Lagledere

1911 2

leif Kjøita
93222718
Leif.Kjoita@telenor.com

1911 3

Helge Fjellestad
90856815
helgefje@yahoo.no

1911 4

Johs. R. Kjeken
22461206
jrkjeken@online.no

1911 5

Johs. R. Kjeken
22461206
jrkjeken@online.no

Akademisk 2

Pål H. Johansen
41545896
hermunn@math.uio.no

Asker 2

Neil Benn
99499067
neil.r.benn@gmail.com

Black Knights 1

Alexander Flaata
41561988
alexander.flaata@gmail.com

Black Knights 2

Jørn Snellingen
90735040
snellingen@hotmail.com

Bærum

Per Bergersen
92282044
Per Bergersen

Caissa

Pål Farmen
98210085
pal.farmen@broadpark.no

Drammens Tigers

Lars Hjelmås
93429044
larshjelmaas@gmail.com

Drammens 2

Tore Bonsaksen
90086015
tore.bonsaksen@online.no

Eidsvoll

Per Bjørn Bakke
464 60 477
pbjobakk@online.no

Follo 1

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

Follo 2

Per Lea
45853194
sjakkper@gmail.com

Holmestrand

Richard Madsen
41854659
richardmads@gmail.com

Hønefoss 1

Roger Østebø
41407410
roger@leiv-vidar.no

Hønefoss 2

Johan Lien
90579678
Johan.lien@servi-pack.no

Kampen

Per Hansen
48189024
per.hansen@human.no

Kirkegata

Rudolf Steinkellner
48086657
rsteinke@csc.com

Kongsvinger

Ørjan Johansen
40852450
eurian_j@hotmail.com

Konnerud

Roger Løvaas
91168943
roglov@drmk.no

Kragerø

Lillestrøm

Zdenek Barton
90913706
zdnkbrtn@gmail.com

Lørenskog

Arne Hugo Bøe
926481218
hugoboe@hotmail.com

Modum 1

Ole Morten Persen
47757007
olempersen@hotmail.com

Modum 2

Asle Tandberg
91197718
asle.tandberg@gmail.com

Moss 2

Lars Onstad
92819694
larso@onstad.byggern.no

Nittedal

Patrick Elphinestone
97646947
patrick.elphinstone@gmail.com

Nordstrand 1

Tor Gulbrandsen
97985283
tor.gulbrandsen@evry.com

Nordstrand 2

Lars Johansen
95734430
lars.johansen@lindab.no

Nordstrand 3

Jussi Dyrnes
97653345
j.dyr@online.no

Nordstrand 4

Jussi Dyrnes
97653345
j.dyr@online.no

Nordstrand 5

Jussi Dyrnes
97653345
j.dyr@online.no

Nordstrand 6

Tore Garberg
91326285
k.tryggestad@getmail.no

OSS 2

John Kristian Johnsen
22221572, 99034094
johnkrjohnsen@gmail.com

OSS 3

Jon Børresen
95751348
jborresen@gmail.com

OSS 4

Jens Petter Olsen
94171030
rodsmoen@aol.com

OSS 5

Ellisiv Reppen
41698129
ellisivreppen@gmail.com

OSS 6

Sverre Johnsen
22598401p, 67579333a
Sverre.Johnsen@dnv.com

Sarpsborg

Ole Kr. Førrisdahl
69138049
ole.k.forrisdahl@c2i.net

SOSS 2

Tor Egil Førland
93424686
t.e.forland@iakh.uio.no

SOSS 3

Louis Sit
90525782
louissit@broadpark.no

Stjernen 1

Kjell Børre Grebstad
98696432
kjellbg@gmail.com

Stjernen 2

Espen Sollum
91702458
espen.sollum@gmail.com

Stjernen 3

Kjell Iversen
98606691
kiversen@getmail.no

Stjernen 4

Kim Halvor Hartvig
97699318
kim.hartvig@sdsl.no

Strømmen 1

Frode Lillevold
93055251
frode.lillevold@ffi.no

Strømmen 2

Leif Jacobsen
95853913
leif@mailbin.net

Tempo

Vidar Taksrud
32850542
vid-ta@online.no

Tønsberg

Gunnar Bue
92426251
gunn-bue@online.no

Ullr

Odd Pedersen
48238231
odd-k-p@online.no

Vålerenga 1

Magnus Danielsen
47441714
magnusd@hotmail.com

Vålerenga 2

Dag Danielsen
93063636
dag@sjakk.no

Vålerenga 3

Bjørn Nytrø
93452095
bjorn.nytro@gmail.com

Vestlandsserien

1. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 15/1 11/2 12/2
Runde: 1 2 3 4 5
OBS! runde 3 og 4 er byttet om, slik at dette ikke er en standard Bergertabell.
1 Bergens 2 6 2 4 3 5
2 Bergens 3 5 1 3 6 4
3 SK 96 4 5 2 1 6
4 Nordnes 3 6 1 5 2
5 Førde 2 3 6 4 1
6 Sotra 1 1 4 5 2 3

 

2. divisjon Nord
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 15/1 11/2 12/2
Runde: 1 2 3 4 5
1 Voss 6 2 4 3 5
2 Bergens 5 5 1 3 6 4
3 Fana 4 5 2 1 6
4 Masfjorden 3 6 1 5 2
5 Sotra 2 2 3 6 4 1
6 Bergens 4 1 4 5 2 3
1. divisjon Sør
Stavanger 1Stavanger 2 12. januar
Stavanger 2Sandnes 13. januar
SandnesStavanger 1 10. februar

 

1. divisjon Sør
nr. Lagnavn Dato: 4/12 15/1 12/2
Runde: 1 2 3
1 Stavanger 2 4 2 3
2 Sandnes 1 3 1 4
3 Sandnes 2 2 4 1
4 Stavanger 1 1 3 2

Lagledere

Bergens 2

Torbjørn Klausen
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

Bergens 3

Torbjørn Klausen
41685426
TorbjornK@bergenlive.no

Bergens 4

Roger Sætre
98859668
rogersaetre@hotmail.com

Bergens 5

Arild Rassmussen
55242870, 4788301
earas@online.no

Fana

Erlend R Bloms
93244277
Erlend_blom@hotmail.com

Førde

Øystein Hjertenes
95219888
ohjerte@broadpark.no

Masfjorden

Odd Birkestrand
97078352
od-birke@online.no

Nordnes

Terje Karlsen

farbrorsniff@gmail.com

Sandnes

Daniel Snerthammer
93083132
aksjespekulanten@hotmail.com

SK 96

Eirik Sandal
93014448
sandaleirik@gmail.com

Sotra 1

Morten L Madsen
93027629
mlmadsen@online.no

Sotra 2

Afshin Alikhani
93058919
afshin1981@hotmail.com

Stavanger 1

Johannes Kvisla
johanneskvisla@gmail.com

Stavanger 2

Eirik Kyrkjebø
90073104
eky@statoil.com

Voss

Asbjørn Lindland
56515263, 91617840
aswer-l@online.no

Midtnorgeserien

1. divisjon Møre og Romsdal
nr. Lagnavn Dato: nov. des. Jan
Runde: 1 2 3
1 Kristiansund 2 4 2 3
2 Aalesunds 2 3 1 4
3 Aalesunds 1 2 4 1
4 Kristiansund 3 1 3 2
1. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 6/11 15/1 12/2
Runde: 1 2 3
1 Trondheim 1 4 2 3
2 Stjørdal 3 1 4
3 Trondheimstudentene 2 4 1
4 Trondheim 2 1 3 2
2. divisjon Trøndelag
nr. Lagnavn Dato: 6/11 4/12 14/1 15/1 12/2 10/3 11/3
Runde: 1 2 3 4 5 6 7
1  SMPOAÅ 8 2 3 4 5 6 7
2 Trondheim 3 7 1 8 3 4 5 6
3 Elefantene 6 7 1 2 8 4 5
4 Trondheim 5 5 6 7 1 2 3 8
5 Svartlamon 4 8 6 7 1 2 3
6 Bynestet 3 4 5 8 7 1 2
7 Trondheim 4 2 3 4 5 6 8 1
8 Orkdal 1 5 2 6 3 7 4

Lagledere

Aalesund 1

Per-Christian Stenvaag
45433301
perchristian.stenvaag@hotmail.com

Aalesund 2

Per-Christian Stenvaag
45433301
perchristian.stenvaag@hotmail.com

Byneset

Svein Otto Solem
93060429
svein.otto.solem@kantega.no

Elefantene

Amir Ghaderi
93651639
Elefantene.sjakk@gmail.com

Kristiansund 2

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

Kristiansund 3

Tore Kristiansen
95916265
tore@ksk.no

SMPOAÅ

Edvin Dybvik
90645021
edvin.dybvik@posten.no

Stjørdal

Jon Arne Stokhaug
92635234
jonarnes@online.no

Svartlamoen

Birger Kvam
46666333
birgerkvam@gmail.com

Trondheim 1

Christian Laverton
95184147
claverton@microways.com

Trondheim 2

Erlend Gaustad
45229475
gaustaderlend@hotmail.com

Trondheim 3

Yonne Tangelder
48225382
yonnetangelder@gmail.com

Trondheim 4

Tore Høe Løvaas
45031382
Tore.Lovaas@ntnu.no

Trondheim 5

Willy Kristiansen
91829586
willy_518@hotmail.com

Trondheimsstudentene SK

Brede Hagen
95945598
bredehagen88@hotmail.com