Uttak til landslagssamling våren 2019

USFs uttakingskomité offentliggjorde i oktober 2018 uttaket til samlingene i perioden høst’18 – vår’19, og har nå oppdatert uttaket til vårens samling, som foregår 10.-12. mai 2019 på NTG i Bærum.

Husk at spillere må være betalende medlemmer av USF og at spillere må delta på minst en av to landslagssamlinger i perioden mellom ett års og neste års EM og VM for Ungdom.


Uttaket er som følger:
Uttak U18Uttak U16Uttak U14Uttak U12Uttak U10
Abyl Kizatbay, Stavanger Sku
Aleksander Flæsen, Stavanger Sku
Aleksander Fossan, Stavanger Sku
Aleksander Lindbøl, 1911U
Alf Marius Kjærås, Tønsberg SKU 
Amalie Isabel Merkesvik, Bergens Schakklubs Ungdom
André Zountouridès Nielsen, Alta Sjakklubb Ungdom
Andreas Garberg Tryggestad, Nordstrand SKU
Daniel Nordquelle, Nordstrand SKU
Eirik S. Enersen, Bærum Schakselskaps Ungdom
Eivind Bruaset, Trondheim Sfu
Gunnar Lund, Tromsø Sjakklubbs Ungdom
Ingrid J. Kvamme, Bergens Schakklubs Ungdom
Mads Vestby-Ellingsen, Tromsø Sjakklubbs Ungdom
Maria Greibrokk, Alta Sjakklubb Ungdom
Maria Næss, Vålerenga USK
Maria Skaslien, Vålerenga USK
Megan Alyssa Garcia, Vålerenga USK
Sigurd Kjelsbøl Huse, Nordstrand SKU
Tor Fredrik Kaasen, Vålerenga USK
Afras Mansoor, Søråshøgda Skolesjakklubb
Alisha Shehzad, Smeaheia SS
Andre Gjestemoen-von Hirsch, Stavanger Sku
David Nesse, Smeaheia SS
Elias Sidali, Oslo Schakselskap Ungdom
Embla Grønn, Oslo Schakselskap Ungdom
Ingrid Skaslien, Vålerenga USK
Isak Sjøberg, Nordstrand SKU
Jens Evang Ingebretsen, Oslo Schakselskap Ungdom
Live Jørgensen Skigelstrand, Stavanger Sku
Noam Aviv Vitenberg, 1911U
Sander Fuglestein, Sevland Sku
Sheroni Amarapala, Sku
Sofie Løfaldli, Stavanger Sku
Sondre Lillestøl Melaa, Oslo Schakselskap Ungdom
Thyra Kvendseth, Nordstrand SKU
Tobias L. Nilsen, Moss Sku
Ulrikke Langvik, Trondheim Sfu
Alexander Øye-Strømberg, Rosenborg Sjakklubb
Andreas Tenold, Nordstrand SKU
Ariza Hina, Søråshøgda Skolesjakklubb
Arun Vijay Cithu, Stavanger Sku
Brage Modell, Rosenborg Sjakklubb
David Luangtep Vangen, Oslo Schakselskap Ungdom
Eivind Grunt Kreken, Nordstrand SKU
Elham Abdrlauf, Oslo Schakselskap Ungdom
Emma Viktoria Lian Marthinussen, Konnerud Sku
Eva Skaslien, Vålerenga USK
Gunnar Brandshaug Dale, Bærum Schakselskaps Ungdom
Heine N. Johannessen, Haukås Skolesjakklag
Julie Sømhovd, Nordstrand SKU
Lars Håvard Skuggerud Dahl, Hamar Sjakkselskaps Ungdom
Linnea G. Tryggestad, Nordstrand SKU
Linnea Larre, Oslo Schakselskap Ungdom
Livia Lindstad, Nordstrand SKU
Mathias L Schouten, Tromsø Sjakklubbs Ungdom
Mathias Unneland, Aalesund Slu
Max Dahl, 1911U
Olai Dyrhaug Eriksen, Bergens Schakklubs Ungdom
Saad Abobaker Elmi, Bærum Schakselskaps Ungdom
Shazil Khan Shehzad, Smeaheia SS
Sigurd Lye, Smeaheia SS
Sofie Kristine Ratama, Alta Sjakklubb Ungdom
Theo N. Johannessen, Haukås Skolesjakklag
Thomas Sekkingstad, Sotra Sjakklubb Ungdom
Torbjørn Valvåg, Tromsø Sjakklubbs Ungdom
Aksel Bu Kvaløy, Stavanger Sku
Amelia Nordquelle, Nordstrand SKU
Anna Ovidia Young, Sotra Sjakklubb Ungdom
Axel Tunsjø, Oslo Schakselskap Ungdom
Balder Salte, Smeaheia SS
Camilla Broch-Austvoll, Stavanger Sku
Elma Selvik, 1911U
Fredrik Aasen, Haukås Skolesjakklag
Gabriela Lunde Haugsdal, Masfjorden Sku
Joakim Aasen, Haukås Skolesjakklag
Jonas Kleppe Borlaug, Sotra Sjakklubb Ungdom
Julian Lothe Ringen, Søråshøgda Skolesjakklubb
Kristian Sæle, Oslo Schakselskap Ungdom
Kristoffer Wang Strømhaug, Rosenborg Sjakklubb
Lykke-Merlot Helliesen, Caissas ungdom
Mikael Digernes, Nittedal sjakklubbs ungdom
Olav Trannum, Nordstrand SKU
Oskar Steensen, Oslo Schakselskap Ungdom
Rune Mæstad, Smeaheia SS
Sergey Eliseev, Smeaheia SS
Shadi Sian , Rosenborg Sjakklubb
Sverre Lye, Smeaheia SS
Timian Martinius Månsson Solaas, Nordstrand SKU
Viktor Løvåsen, Vålerenga USK
William Aleksander Olsen, Bærum Schakselskaps Ungdom
Alexander Aasen, Haukås Skolesjakklag
Alexis Celina Gvein, 1911U
Arjun Vijay Cithu, Stavanger Sku
Andreas Anfindsen, Smeaheia SS
Emilie Esther Vitenberg, 1911U
Even Johannessen, Haukås Skolesjakklag
Evsuld Myagmarsuren Sengee, Tromsø Sjakklubbs Ungdom
Felix Tunsjø, Oslo Schakselskap Ungdom
Håkon Salte, Smeaheia SS
Håvard Haug, Oslo Schakselskap Ungdom
Ingrid Anfindsen, Smeaheia SS
Isak Vinh Brattgjerd, Oslo Schakselskap Ungdom
Jiabao Eivind Ji, Rosenborg Sjakklubb
Jiabao Eric Ji, Rosenborg Sjakklubb
Leo Alexander Myrnes, Stavanger Sku
Linea Marie Enger, Konnerud Sku
Louis Khoo-Thwe, Oslo Schakselskap Ungdom
Nicolai Frøyshov, Hamar Sjakkselskaps Ungdom
Nicolai Østensen, Klyve SKU
Oline Sundby Waage, Sotra Sjakklubb Ungdom
Tuva Sægrov Øygard, Sandane Sku
Vebjørn Celius Strømme, Hammerfest Sjakklubb Ungdom

Spillerne som har blitt tatt ut har fått tilsendt invitasjon. Påmeldingsfrist er onssdag 1. mai 2019.