Uttak til landslagssamlinger 2018/2019

Uttaket er nå klart. Husk at etter vedtak i 2017 må spillere delta på minst en av landslagssamlingene for å bli vurdert til uttak til EM og VM for ungdom. 

Høstens samling finner sted fredag 23. til søndag 25. november 2018 på NTG i Bærum.

Her finnes uttakskriteriene for EM og VM

Uttaket er som følger:

Uttak U18Uttak U16Uttak U14Uttak U12Uttak U10
Abyl Kizatbay, Stavanger SKU
Aleksander Fossan, Stavanger SKU
Aleksander Flæsen, Stavanger SKU
Aleksander Lindbøl, SK1911U
Amalie Isabel Merkesvik, Bergens SKU
Andreas G. Tryggestad, NSKU
Andre Nielsen, Alta SKU
Daniel Nordquelle, NSKU
Eirik S Enersen, Bærum SKU
Eivind Bruaset, Trondhjem SKU
Gunnar Lund, Tromsø SKU
Ingrid Jørde Kvamme, Bergens SKU
Mads Vestby-Ellingsen, Tromsø SKU
Maria Greibrokk, Alta SKU
Maria Næss, Vålerenga SKU
Maria Skaslien, Vålerenga SKU
Megan Alyssa Garcia, Vålerenga SKU
Sigurd Kjelsbøl Huse, NSKU
Tor Fredrik Kaasen, Tromsø SKU
Afras Mansoor, Søråshøgda SKU
Alisha Shehzad, Smeaheia SS
Andre Gjestemoen-von Hirsch, Stavanger SKU
David Nesse, Smeaheia SS
Elias Sidali, OSSU
Embla Ekeland Grønn, OSSU
Ingrid Skaslien, Vålerenga SKU
Isak Sjøberg, NSKU
Jens E. Ingebretsen, Holmestrand SKU
Live Jørgensen Skigelstrand, Stavanger SKU
Noam A. Vitenberg, SK1911U
Sander Fuglestein, Sevland SKU
Sheroni Amarapala, Strømmen SKU
Sofie Løfaldii, Stavanger SKU
Sondre Lillestøl Melaa, OSSU
Thyra Kvendseth, NSKU
Tobias Lang Nilsen, Moss SKU
Ulrikke Langvik, Trondhjem SKU
Alexander Øye-Strømberg, Hell SKU
Andreas Tenold, NSKU
Arun Vijay Cithu, Stavanger SKU
Ariza Hina, Søråshøgda SKU
Brage Modell, Namsos SKU
Daniel Luangtep Vangen, SK1911U
Eivind Grunt Kreken, NSKU
Elham Abdrlauf, OSSU
Emma Viktoria Marthinussen, Konnerud SKU
Eva Skaslien, Vålerenga SKU
Gunnar Brandshaug Dale, Bærum SKU
Heine N. Johannesen, Haukås SKU
Julie Sømhovd, NSKU
Linnea Larre, OSSU
Linnea G. Tryggestad, NSKU
Livia Lindstad, NSKU
Mathias Lind Schouten, Tromsø SKU
Mathias Unneland, Aalesund SKU
Max Dahl, SK1911U
Noam Aviv Vitenberg, SK1911U
Shazil Shezhad, Smeaheia SS
Sofie Kristine Ratama, Alta SKU
Theo N. Johannesen, Haukås SKU
Thomas Sekkingstad, Sotra SKU
Torbjørn Valvåg, Tromsø SKU
Aksel Bu Kvaløy, Stavanger SKU
Anna Ovidia Young, Sotra SKU
Amelia Nordquelle, NSKU
Axel Tunsjø, OSSU
Camilla Broch-Austvoll, Stavanger SKU
Elma Selvik, SK1911U
Fredrik Aasen, Haukås SKU
Gabriela Lunde Haugsdal, Masfjorden SKU
Joakim Aasen, Haukås SKU
Jonas Kleppe Borlaug, Sotra SKU
Julian Lothe Ringen, Søråshøgda SKU
Kristoffer Wang Strømhaug, Hell SKU
Lykke Merlot Helliesen, Caissa SKU
Sergey Eliseev, Smeaheia SS
Sian Shadi, Hell SKU
Sverre Lye, Smeaheia SS
William Alexander Olsen, Bærum SKU
Alexander Aasen, Haukås SKU
Alexis Celina Gvein, SK1911U
Arjun Vijay Cithu, Stavanger SKU
Emilie Esther Vitenberg, SK1911U
Even N. Johannessen, Haukås SKU
Evsuld Myagmarsuren, Tromsø SKU
Håkon Salte, Jæren SKU
Håvard Haug, OSSU
Ingrid Anfindsen, Smeaheia SKU
Isak Brattgjerd, OSSU
Jiabao Eivind Ji, Hell SKU
Jiahao Eric Ji, Hell SKU
Leo Alexander Myrnes, Stavanger SKU
Linea Marie Enger, Konnerud SKU
Louis Khoo-Thwe, OSSU
Nicolai Østensen, Klyve SKU
Oline Sundby Waage, Sotra SKU
Tuva Sægrov Øygard, Sandane SKU
Vebjørn Celius Strømme, Hammerfest SKU

På samlingen blir det sjakktrening, spilling, sosialt program og mye mer. Fullstendig program og all annen informasjon finner dere på nettsidene her.

Samlingen koster 950 kroner, som betales kontant ved oppmøte. Dette inkluderer trening, premier, alle måltider, startavgift på lynturnering på lørdag (frivillig) og overnatting på skolen for dem som ønsker det.

Påmelding:

NB! Hvis du vet at du ikke ønsker å delta, vennligst gi beskjed snarest mulig til usf@sjakk.no, slik at vi kan holde oversikt over påmeldingene.